Втора бледа черта на теста за бременност

  • 886 745
  • 15 079
  •   1
Отговори
# 7 230
  • Мнения: 230
Здравейте, преди 3 дена ми дойде, но беше по-скоро прокървяване, на следващия ден и днес няма капка кръв, направих си 3 теста с лентички и трите са с бледа втора черта. Не искам да се филмирам и ще изчакам, но как мислите, дали съм бременна
Бременна сте, не е нужно да чакате 10 дни!
При добра апаратура ще се види много по- рано, а и при такава черта!
Успех от мен !

# 7 231
  • София
  • Мнения: 11 494
Е как да не е нужно да чака 10 дни? По наситеността на чертата не може да се прецени дали ще се види на ехограф или не Rolling Eyes

# 7 232
  • Мнения: 4 852
Оттук научих, че с добра апаратура може да се проследи яйцеклетката как минава през тръбата, та ти за такъв положителен тест..  😄

# 7 233
  • Мнения: 6 604
Аз бих отишла на лекар сега, на нейно място. Заради кървенето обаче.
Не всяко кървене е безобидно.

# 7 234
  • Мнения: 2 081
Аз бих отишла на лекар сега, на нейно място. Заради кървенето обаче.
Не всяко кървене е безобидно.

И аз така мисля . При наличие на кървене бих отишла възможно най-рано .

# 7 235
  • Мнения: 9
Благодаря Ви! Ще си запазя час и ще отида на лекар. По принцип кървенето беше само 1 ден и то много слабо с кафяв цвят, чела съм, че при самото заплождане понякога така се получава.

# 7 236
  • Мнения: 143
Здравейте отново, минавам само за да споделя, че след бледите черти в указаното време на престо и шуър чек на 5 ден закъснение, които ви споделих тук, вчера направих отново тест сутринта, който беше жестоко отрицателен и днес вече ми дойде. 🙄😢 Продължаваме следващия месец. Успех на всички

Същото се случи и при мен. Продължаваме напред с нови сили.

# 7 237
  • Мнения: 370
Благодаря Ви! Ще си запазя час и ще отида на лекар. По принцип кървенето беше само 1 ден и то много слабо с кафяв цвят, чела съм, че при самото заплождане понякога така се получава.

Дано всичко да е наред! Отиди си на  лекар за профисионално мнение, нищо не губиш! А лекарят ще ти каже кога да отидеш вече за да видиш сакче.  Щом пишеш във форум с въпрос и нещо те притеснява.. за твое успокоение си го задай при него. Успехи

# 7 238
  • Мнения: 290
Благодаря Ви! Ще си запазя час и ще отида на лекар. По принцип кървенето беше само 1 ден и то много слабо с кафяв цвят, чела съм, че при самото заплождане понякога така се получава.
Здравей, аз също като забременях имах леко прокървяване в деня, в който трябваше да ми дойде, но при мен беше еднократно и много малко като количество. Ако и при теб е така, може би става въпрос за имплантационно кървене, а доколкото знам колкото по-тъмно е течението, толкова по-стара е кръвта и просто се изчиства в момента.

# 7 239
  • Мнения: 76
Здравейте, само да споделя. След двата теста с бледи черти изчаках около 10 дни и днес бях на преглед. Видяхме плодното сакче и жълто тяло. В края на месеца съм  отново на преглед, за да както каза лекаря "да видим сърчицето на дребосъчето" Simple Smile. Понеже последните дни имам леки розови зацапвания ми преписа утрогестан, надявам се всичко да е наред.
Успех на всички и отново благодаря за подкрепата!

# 7 240
  • Мнения: 104
Днес ходих на преглед . . нищо не се вижда ,утре кръвен тест и в понеделник пак ..Симптомите ми като че ли поизчезнаха .Пожелайте ми успех ..
7дно закъснение по календар ,но може и да са по -малко .Страх ме е да правя пак тест ,за това утре кръвен .

# 7 241
  • Мнения: 4 852
Ами затова е добре да се изчака 10-14 дни с прегледа, сега само притеснения си създавате, а най-вероятно всичко ще е наред. Успех!

# 7 242
  • Мнения: 7 898
Не знам дали има поне една страница, в която да не е написано че трябва да де изчакат поне 10-14 дена закъснение преди да се отиде на лекар.... повтаряме едно и също на всяка страница.

# 7 243
  • Мнения: 20
Мога ли да забременея в цикъл, ако половия акт се е случил на 3- тия ден от цикъла ми?

# 7 244
  • София
  • Мнения: 11 494
Не

Общи условия

Активация на акаунт