Втора бледа черта на теста за бременност

  • 887 981
  • 15 079
  •   3
Отговори
# 8 715
  • Мнения: 242
Ето го и моят 2ри ден закъснение, какво е мнението ви, аз вече силно се съмнявам...

# 8 716
  • Мнения: 370
Изглежда положителен. И на двете ви честито😊

# 8 717
  • Мнения: 213
Ето го и моят 2ри ден закъснение, какво е мнението ви, аз вече силно се съмнявам...
Положително тестче🍀Успех🤗

# 8 718
  • Мнения: 380
Здравейте, момичета. Овулацията ми беше на 05.10 (според тестовете и базалната температура). Днес, два дни преди цикъл, си направих тест за ранно отчитане на бременност и е категорично отрицателен. Има ли смисъл да се надявам, че утре-другиден ако направя тест ще се появи някаква черта, при положение, че сега няма дори и бледо подобие на такава? Даже и изпарителна няма…

# 8 719
  • Мнения: 602
Здравейте, момичета. Овулацията ми беше на 05.10 (според тестовете и базалната температура). Днес, два дни преди цикъл, си направих тест за ранно отчитане на бременност и е категорично отрицателен. Има ли смисъл да се надявам, че утре-другиден ако направя тест ще се появи някаква черта, при положение, че сега няма дори и бледо подобие на такава? Даже и изпарителна няма…

Изчакай ден закъснение и тогава направо тест. Ако си имала положителен тест за овулация на 05.10, то тя е настъпила на 06-07.10, та има надежда. Успех!

# 8 720
  • Мнения: 213
Аз съм на същото мнение🍀🍀🍀

# 8 721
# 8 722
  • Мнения: 380
Благодаря ви! ☀
Иначе положителният тест беше на 4-ти, затова писах, че самата овулация е била на 5-ти.

# 8 723
  • Мнения: 213
Благодаря ви! ☀
Иначе положителният тест беше на 4-ти, затова писах, че самата овулация е била на 5-ти.
А може и на 6-ти да е била.Докато няма цикъл има надежда🤗🤗🤗🍀🍀🍀

# 8 724
  • Мнения: 242
Здравейте отново, съжалявам, но много съм притеснена, озадачена и прочие. Днес при евентуален трети ден закъснение, правейки тестове с мисълта да проследя насища ли се, не само, че не случва ами отново не ми отчита плюс само при обикновените ленти. Въпросът ми е защо? Нямала съм късна овулация, като дори след моята не сме правили нищо така че няма да е това, ако е биохимична в какъв срок горе долу ще ми дойде, има ли нужда да пускам кръвен или да си чакам цикъла, реших да не вярвам на вчерашния шуър писалка, въпреки че 2та черта беше Розова, прочетох много негативи. Но шуър касета, който с дъщеря ми на 2ри ден закъснение отчете и всеки ден ставаше по тъмна докато не стана кафява, сега не.  Престо, туип, белив, шуър касета, казват не, скапаните ленти от 1 седмица са с 2ра черта, помагайте, много съм объркана...

# 8 725
  • Мнения: 214
Караджова, много жени имат биохимична бременност, като дори не разбират за нея. Просто ти си очаквала бременност и си се тествала рано. Най-вероятно, ако е БХ бременност, ще ти дойде М до седмица. Аз съм имала. По същия начин чертичките не се насищаха, а дори избледняваха. Но аз ги правих с една и съща марка тестове, тъй като всички имат различна чувствителност за насищането на хормона в урината. Ако искаш пак може да си пуснеш кръвен и да не се чудиш какво става.

# 8 726
  • Мнения: 7 898
Пусни си кръвен за да разбереш какво става. Така само спекулираме.

# 8 727
  • Мнения: 319
Хубавото от една страна на биохимичната е, че има пеоходимост на тръбите и оплождане на яйцеклетката и могат да се изключат тия 2 фактора. Лошото е обаче, че има причина за неспособността на яйцеклетката да се захване. Предполагам, че често св случва както казвате по-годе, дори и жените не разбират.

# 8 728
  • Мнения: 247
Гергана, при биохимичната има имплантация. ЧХГ започва да се произвежда след имплантация, а не след оплождане. Така че биохимичната показва наличието на овулация, оплождане, проходимост на тръбите и имплантация. След имплантацията обаче, оплодената яйцеклетка спира развитието си поради една или друга причина и матката се олющва и я изхвърля като при най-обикновен цикъл. Една биохимична не е никакъв проблем, природата си знае работата. При повтарящи се обаче, е хубаво да се пуснат изследвания, за да се търси причината.

# 8 729
  • Мнения: 71

Резултата ми от днес ,мисля си че е 5г.с
Дали вече ще се види нещо на прегледа

Общи условия

Активация на акаунт