Професионални серии за коса - тема 124

  • 67 624
  • 799
  •   1
Отговори
# 780
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Аз пак да попитам- дали е нормално от шампоана на Епруваж като го сложа на косата си тя да се спластява като с грес намазана, твърда като платена кошница. Едвам се разпенва шампоана-слагам по 3 шепи в различни части на косата ,защото не се разнася изобщо ,като бетон е косата, стърже. Слагам балсам после и се оправя, но ми се струва, че нещо ми пресушава косата този шампоан-иначе малко по бухнала ми стои. Аз съм с поизтощена руса коса, която търпи само протеини добре. Страх ме е да не я до съсипя, ако продължа да го ползвам?
Ще съм благодарна за мнение.
Ако става въпрос за шампоана Епруваж от възстановяващата серия при мен докарва същия ефект. Давах му шанс,  но не...ужасен е, за разлика от маската,  която харесвам.
И при мен ефекта е същия,няма да повторя... Thinking
Много ми изсуши косата ,като метла след сешоара.Не е мой.

# 781
  • София
  • Мнения: 5 566
На мен чудесно ми се отразяваше на косата възстановяващия на Епруваж. Вярно е, че не се пени. Освен това директно след нанасяне на шампоана косата става твърда. Но след маска и изсушаване е чудесна, подхранена, витална. Моята коса е мека, гъста, тънка. Предполагам, че за твърди коси не би бил ок.

# 782
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Моят съвет е да не го отписвате толкова бързо... Хубав протеинов шампоан е,но по-важното е,че е с насоченост грижа за скалпа като цялата марка. Много пъти е коментирано,че косата не се пере с шампоан. Нанася се по скалпа,разпенва се и се изплаква. Бубанка е описала метода с предварителното разреждане. Всички шампоани ползвам така. И Алтерна рипеър и дори Хроноложист понякога ми правят косата на топка,но си ги ползвам. Убедила съм се в терапевтичния ефект. Всеки последващ използван продукт оправя нещата.

# 783
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Има ли нова тема?
Да не ни заключат баш за 8 март и да пропуснем някоя промоцийка?
Дали ще пуснат Рибката,Арлен,Коса?

# 784
  • Мнения: 1 918
И аз с пълна кошница чакам нещо по повод 8 март, рибката са пуснали подарък при поръчка над 45лв. Чаша с тяхното лого или едно от три вида олиа по 10мл. Мисля да изчакам и Арлен, макар да нямам търпение да поръчам.

# 785
  • пловдив
  • Мнения: 1 094
Здравейте, относно четката на Ремингтон, аз я имам от няколко дни и мога да кажа, че е чудесна. Косата мие. Мн гъста и дълга до средата на гърба, изрусена. Е четката се справя страхотно. Косата става мека, подредена, оформена сякаш съм след фризьор.
Искам да питам става ли сравнително права косата след нея?
Аз също я харесах,гледам ,че сега е и намалена тази четка 

# 786
  • София
  • Мнения: 1 357
Благодаря на всички за отговорите за шампоана за възстановяване на Епруваж , бяха ми от полза. Сега ще го сменя със Loreal Absolut Repair Lipidium, после пак ще го пробвам ,и ако не ми е ок косата отива в размените.
В Емаг има изгодни подаръчни осмо мартенски комплекти-аз взех този:
https://www.emag.bg/komplekt-pylna-grizha-za-uvredena-kosa-l-ore … earch-Action=view

# 787
  • Мнения: 864
Така... тествах Екстеншънист първо. Ш и М. Ш е доста приятен, при мен ми създаде чувство на лекота и поне при първо миене не ми раздразни скалпа. Не е някой крем-шампоан, но пък е ок за дълбоко почистване. Разресва добре косата. Маската-за нея ще започна с това, че първо чекнах съставките. аз лично не намерих НИТО един протеин в тях, само силикони, малко пх балансиращи и хидратиращи киселини, никакви масла, ама никакви и ок-почти на последно място аминокиселината креатин. Но само 1 аминокиселина не се зачита за протеин така че.... ясно защо маската е чиста хидратация за повечето. Разочарова ме липсата на масла, но поне има benzoic  acid и maleic acid напред в състава. Както и глицерин доколкото помня. Ароюатът е прекрасен за тъй претенциозния ми вкус. За маската съм раздвоена- прави косата мека, да, жилава е. Искаше ми се да е една идея по-тежка. Но съм доволна!

# 788
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Bananadana, опиши ми маска маскинтенз

# 789
  • Мнения: 864
Не съм я пробвала още. Имам бегли спомени от преди-само веднъж съм я пробвала, когато косата ми беше в друго състояние.

# 790
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Здравейте, относно четката на Ремингтон, аз я имам от няколко дни и мога да кажа, че е чудесна. Косата мие. Мн гъста и дълга до средата на гърба, изрусена. Е четката се справя страхотно. Косата става мека, подредена, оформена сякаш съм след фризьор.
Искам да питам става ли сравнително права косата след нея?
Аз също я харесах,гледам ,че сега е и намалена тази четка 
И аз я поръчах,с права коса съм по принцип,дано с тази четка не ми става като метла.
Имам предвид да я подрежда и да не е нужна преса след това.
Повечето споделили добри отзиви са с чупливи и гъсти коси,моята е средна гъстота и права,целя да я подрежда,суши и да я заглажда,дано има този ефект.

# 791
  • Мнения: 1 468
Здравейте,от скоро използвам Kerastase Extentioniste шампоан и маска,с изрусена и тънка коса съм.Предложете ми с коя серия е добре да редувам? Simple Smile

# 792
  • Мнения: 305

 Искам да питам става ли сравнително права косата след нея?
Аз също я харесах,гледам ,че сега е и намалена тази четка 

Косата става много права и изгладена.
Иначе моята не е къдрава, тя е леко съвсем леко чуплива.

# 793
  • Мнения: 38
Здравейте,от скоро използвам Kerastase Extentioniste шампоан и маска,с изрусена и тънка коса съм.Предложете ми с коя серия е добре да редувам? Simple Smile
Kerastase Blond Absolu

Последна редакция: чт, 07 мар 2019, 20:47 от bubanka

# 794
  • пловдив
  • Мнения: 1 094
[quote author=Gergana Stefanova_460304 link=topic

Косата става много права и изгладена.
Иначе моята не е къдрава, тя е леко съвсем леко чуплива.
[/quote

Благодаря много 🙂

Общи условия

Активация на акаунт