Хапчета Ясмин мнения

  • 1 266
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте, прочетох бая мнения за тези контрацептиви, но всичките са доста старички. Скоро ще започвам да пия хапчета Ясмин и ме интересува дали сте доволни и дали ви предизвикват някакви странични ефекти. Преди ми се налагаше да пия пак контрацептиви, но тогава беше за регулиране на МЦ, а сега ще си ги пия по предназначението им Joy . Много ви благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: X
Пила съм ги около две години и не е имало никакви странични ефекти при мен. Аз съм доволна от тях.

# 2
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Хапчетата се отразяват различно на различните хора и няма как чуждото мнение да ти е от полза. Аз ги пих 2 месеца и ги спрях, защото ми докараха хормонална депресия, но пък Логест ми бяха супер. Ако са предписани от лекар си ги пий и ако има странични ефекти кажи на лекаря си. Това е хормонален препарат и няма от какво човек да бъде доволен или не. Много са ми странни такива въпроси от сорта "Доволни ли сте от това лекарство?" сякаш става въпрос за прах за пране...

# 3
  • Мнения: 3 044
SilverDream е права. Противозачатъчните се отразяват различно на всеки. Аз ги пия от 8 години и не съм имала нито 1 страничен ефект, даже напротив - косата ми не се омазнява въобще, кожата ми е свръх чиста, нямам никакви смени на настроението, не съм вдигнала и 1кг. Общо взето са ми перфектни, но това е строго индивидуално. Познавам жени, на които хич не им се отразиха ок и ги спряха.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 144
Аз съм на Ясмин и съм много доволна. Нямам странични ефекти, не съм мръднала и грам нагоре (надолу също, за огромно мое съжаление Grinning ) , нямам промени в настроението и либидото, никаква разлика най-общо казано, все едно не пия никакви хапчета. Спокойствието обаче е несравнимо.
Два съвета от мен обаче:
1. Спри да четеш мнения, ще ти настръхне косата. Специално за противозачатъчните има такива мнения, че може да ти стане лошо само от четене. А като почнеш опаковката с хапчета, като нищо още на второто ще си въобразиш, че ти има 1010101 неща.
2. Ако не ти понасят добре и си уверена, че не си самовнушаваш, консултирай се отново с лекаря си, обясни внимателно и акуратно какво ти е и искай смяна с други. Понякога се изисква смяна, за да намериш най-подходящото за теб.

# 5
  • Мнения: 216
Както казват момичетата е строго индивидуално. При мен например единственият ми проблем беше качването на килограмите. 

# 6
  • София
  • Мнения: 398
Аз ги пих 4 месеца и ги спрях, защото ми докараха косопад. Друг страничен ефект беше, че гърдите ми пораснаха и то значително и видимо/3-4см/ Grinning. На килограмите ми не повлияха изобщо. Наистина е индивидуално.

Общи условия

Активация на акаунт