Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 246

  • 52 384
  • 736
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 4 535
Здравейте Hug
                                        

Умут ,нещо иска да ни каже ли newsm78

Иска да ни каже нещо Умут, ама...  newsm78 Не ми приличат покривите да са в турски град. В Прага и Париж днес не вали, Истанбул отпада от подсказката...предавам се ! Joy Joy Въх, да не са в България?  Wink

Че то тук си вали, както и в новия клип от серията с Кенан И. В него не само времето дъждовно, ами и сълзи се леят на килограм Laughing



През деня валеше в Монте Карло, та чак сега гледам Гришо след отменени мачове. То Франция и Монако са си на една ръка разстояние. А, дали Умут обича тенис...някой сеща ли се нещо по въпроса?

Последна редакция: нд, 14 апр 2019, 18:54 от nadine1111

# 556
  • Мнения: 10 033
Здравейте!  Hug



Благодаря за споделеното!  Hug
Здравейте Hug
                                       

Умут ,нещо иска да ни каже ли newsm78

Иска да ни каже нещо Умут, ама...  newsm78 Не ми приличат покривите да са в турски град. В Прага и Париж днес не вали, Истанбул отпада от подсказката...предавам се ! Joy Joy Въх, да не са в България?  Wink

Че то тук си вали, както и в новия клип от серията с Кенан И. В него не само времето дъждовно, ами и сълзи се леят на килограм Laughing



През деня валеше в Монте Карло, та чак сега гледам Гришо след отменени мачове. То Франция и Монако са си на една ръка разстояние. А, дали Умут обича тенис...някой сеща ли се нещо по въпроса?


Ние с Канти  Hug се надявахме Туба и Умут да са в дъждовна София. чакахме ги там, където срещнахме Илкинчето, но не би... Confused Mr. Green Laughing
Все пак, като разгледах сега другите  споделяния на Умут, ми се струва, че се намира някъде по на юг?  newsm78



Плодовете и зеленчуците, действащите лица на снимката, ми говорят за арабски пазар, или подобно. Ама кой знае... Wink
Както и да е...
Днес погледах малко ТВ, обикновено не го правя, но днес гледах Нешънъл географик, и установих, че документалните им програми са документално-игрални.
3  предавания гледах и 3-те бяха такива. Shocked Дори не зная кои бяха актьорите, те просто органически покриваха персонажа си, и в представите на милиони хора, този герой просто има това лице и точка. Дори не можеш да си представиш друго, особено като няма снимки или картини на героя.
Туба ще я свързват с Мара Хатун милионите хора по света, които са достатъчно интелигентни да гледат документалистика. Особено тези, които се интересуват от история.  Peace Предаванията, които случайно гледах, нищо, че бяха на Нешънъл геофрафик, бяха исторически, което мен ме изненада.  Simple Smile
Да, никога не е късно да научиш нещо ново.
За съжаление, освен леки разсъждения на тема, нищо друго не мога да ви предложа. Никъде още не съм ходила и нищо съществено не съм видяла.




Затова мога само да ви пожелая лека нощ!  Hug

# 557
  • Мнения: 5 762
Здравейте Hug
Линка HugНадин HugЗлати HugЦвети HugБлагодаря ви bouquet

             

Не позволявайте на никакви негативни мисли днес да развалят настроението Ви!
 Нека само мир, любов, красота, вяра и доброта да изпълват душите Ви!
Бъдете щастливи! Пожелаваме Ви сбъднатост!

                                       

                     

                                           

Успешна нова седмица и да се надяваме на някоя новинка,снимка,каквото и да е. bouquet

# 558
  • Мнения: 4 535



Привет, привет!  Hug Hug
И тази сутрин имаме ново клипче с Туба и Кенан. Винаги съм си мислила, че авторът е жена, фен на Туба и си е избрала любим и желан партньор. Но днес разгледах името ...и ми се стори мъжко.  Thinking Що ли не съм си мислила за обратен вариант.  Sunglasses Човекът да е фен на Кенан, а Туба да му е предпочитана актриса Grinning
А къде сме ние, и къде са другите... съдете по този коментар под клипа: Wink Что за ролик ? Или  сериал ?



Линка, не бях видяла втората снимка. За мен са две, напълно изключващи се места по света Rolling Eyes

Желая на всички бодра седмица! Peace Hug Нека бъде в това темпо Grinning




# 559
  • Мнения: 41 928
Добро утро! Hug Hug Hug

Щастлива и успешна нова седмица ! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

"Утрото ми е любимото време от деня. Сякаш всичко започва отново."





Линка Hug bouquet

Вичи Hug bouquetНадин Hug bouquet

Всеки ден се надяваме на нещо ново! Wink Peace





                              от ИГ на Туба.....
                    

# 560
  • Мнения: 7
Здравейте!:hugs:

Видях в туитър, че спрягат името на Туба за римейк на испанския (доста популярен) сериал "Къща от хартия":


Ако е истина и Туба приеме, може да се надяваме на интересен сериал, колкото и пълнеж с локуми да сложат комшиите, че да докарат серия над 2 часа. На мене сериалът ми хареса. Дори на цялата разширена фамилия.
Има го в Замунда, защото още не е излъчван у нас. Двата сезона са в един, защото са превеждали и взели от руски тракер, където са ги сляли. Има в торента субтитри и в сайтове за субтитри. Слагам линк в скрити, за който иска да го погледне. А може и да го довърши, че и предстоящия трети сезон да подхване, като започне.
Скрит текст:



Един нов профил пуска инфо за OttomanRising. Докато пиша, туитна, че Туба била снимала петък и целия уикенд. Е, вероятно и колегите. Ако е достоверно.Thinking

miss.crs
@newcrsy19
 19min

Tuba’nın cuma ve hafta sonu seti yokmuş bugün de set tatil #OttomanRising

Друг път ще ви сложа нещо по-весело за слушане. Сега ще споделя нещо, което ми се случва за първи път - да ми харесва гласа на певец в изпълнение наживо повече отколкото студийния запис. Че и остана след двайсетицата на тазгодишния Сан Ремо.Grinning

https://youtu.be/-ygbUP-QQKc

# 561
  • Мнения: 41 928


Сабии Hug,добре наминала,джанъм! Wink Благодаря за инфото от ТТ и музиката! bouquet При мен линка от Замундата нищо не показва! Thinking



# 562
  • Мнения: 4 535
O, Сабинкова!  Hug Да не си в Монте Карло и ударена от нЕкоя заблудена топка на Григорий, та се сети за нас Wink Иначе се появяваш в правилен момент, когато повелята на "партията Линка" е ...да поддържаме темата с всякакви средства  Joy Joy Шегичка Wink
Остава да откриеш къде географски снима Туба, за да спра да мисля къде е снимал Умут Mr. Green

В момента гледам епизода от снощи на "Игра на тронове" и си мисля колко е полезно човек да си губи времето със сериали.  Thinking Чак не мога да повярвам, че помня толкова хора и имена от предишните сезони Crazy Тренирана работа ... Sunglasses

И за да не е спам писаното по-горе, припомням връзката ни с "Игра на тронове" ..и то каква красива връзка Grinning Grinning   https://vimeo.com/111968943





# 563
  • Мнения: 10 033
Здравейте!  Hug



Благодаря, че поддържате темата!  Hug
Сабинка  Hug радвам се, че се появи.  Hug
Не съм гледала сериала „Хартиен дом“, само 10 мин от началото на 1-ви епизод и реших, че ролята е много подходяща за Туба. Дори и визуално си прилича с Токио от оригинала.  Peace
Иначе на пресата не вярвам. А и не биха предложили едновременно една и съща роля на две актриси.  Така че, в тази новина истината е по-малко от 1%.  Mr. Green
А и сюжета никак не ме вдъхновява. Не че Туба ще се съобрази с моите желания.  Напоследък избира проекти, които не ме вдъхновяват, но нямам думата.  Laughing
Сега прочетох, че Джансу Дере е сключила договор за нов сериал с MEDYAPIM, значи нейното име не би трябвало да се замесва.
Скрит текст:
Джансу Дере как и обещала скоро вернется с новым проектом.
Сериал будет от той же продюсерской компании, что и сериала "Мама" - MEDYAPIM. Канал трансляции - TV8.
Сам Аджун Алыджан вместе с продюсером Фатхом Аксоем объявили о начале подготовок нового сериала с Джансу
Тази персона, която туитва от ВОИ, Сабинка  Hug е нашия човек, внедрен за новини в екипа  Joy. Всички все още вярват, че казва истината. Mr. Green


Цитат
🆕Инсайдер с #OttomanRissing: У Тубы с пятницы и до конца недели не было съемок. Сегодня тоже выходной за целой команде.



Лека нощ!  Hug



 ПП. О, ужас!  Cry Cry Cry
Нотр Дам в Париж гори!

# 564
  • Мнения: 4 535



Привет, привет!  Hug Hug
Малко тъжничък е този нов клип, но пък красив Wink
Да го подсладя с торта, по случай 50 изиграни спектакъла на Трамвай "Желание"



Героят на Онур в "Стълкновение" ми става все по-интересен, а и сериалът също Peace Особено, като се включи и български актьор - Иво Аръков, очаквам следващата серия с нетърпение.



Хубав ден на всички желая!  Hug Peace Макар да ни е едно тъжно и френско  Sad

# 565
  • Мнения: 41 928
Добро утро! Hug





Линка Hug bouquet

Надин Hug bouquet

Жалко за случилото се с в Париж!  Sad

Иво макар и за кратко да се включи в ''Сблъсък'' ще остави българска следа! Laughing



Приятен ден,момичета! bouquet

# 566
  • Мнения: 5 762
Здравейте Hug
Момичета HugБлагодаря ви за споделеното.
Сабинка Hug waveyРадвам се,че те "виждам"

                

Нека помечтаем само за красивите неща в живота!
Нека днес сме по-добри от всякога!
Нека днес любовта изпълва душите ни!
Щастливо да Ви е..

                    

                                


              

Една история от 8 века,за най голямо съжаления.
Около 400 пожарникари са участвали в гасенето на този огромен пожар.Браво.

Хубав да ви е денят. bouquet

# 567
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте!  Hug



Точно днес след огромният пожар в Париж и това, което виждам сега като реакции, тези думи са на мястото си... хората не се вайкат, а веднага започват да мислят и да действат за възстановяването на Нотр Дам...  bouquet

Виждам, че и едно лебедче е долетяло насам след дълъг полет в незнайни посоки - Сабинка  Hug





А за новини около Туба... чакаме с нетърпение и най-малката дори  Wink

Хубав ден на всички!  Peace

# 568
  • Мнения: 41 928
Привет! Hug

Стара/нова снимка от 2018 год.





# 569
  • Мнения: 5 762
Здравейте Hug
Нещо ново.

                          

                                       

Туба..15.04.2019г.Кадъкьой.

Последна редакция: вт, 16 апр 2019, 15:58 от Вичона

Общи условия

Активация на акаунт