Как третирахте белега след секцио?

  • 1 356
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 115
Март месец родих със секцио. След като ми махнаха конците се пръсках с Бивацин. След седемнадсетият ден започнах да се мажа с контратубекс /след като се отвори тубичката трябва да се използва до три седмици от отварянето/. Аз също носих колан и не съм вдигъла нищо тежко /два месеца/. Ако имаш съмнения за раната си, се обърни към специалист.

# 16
  • Мнения: 4 621
Мазах с контратубекс известно време, след което престанах. Не се тревожи с времето избледнява и почти не личи Grinning

# 17
  • Мнения: 2 924
На мен конци никакви не са ми махали, така ми беше направно секциото /не питайте как, не знам/, че конци за вадене нямаше Shocked

С нищо не съм мазала белега, сам си избеля и сега много си го харесвам  Mr. Green
и на мен така. Май е лепено ,а не шито. Тук му викат пластика. Не знам със конци как е, но с подобно залепяне можех да се къпя още като станах от леглото, т.е. на втория ден.
На мен докторът ми каза да не слагам колан, а след 2 месеца да започна да правя коремни преси. Защо 2 така и не ми е ясно, вероятно да не се преуморявам:)  И не мажа белега с нищо - той е много ниско долу-  даже и доста изрязан бански, тип бикини  го покрива

# 18
  • Мнения: 1 878
Контратубекс мажех, но то без друго белега е толкова ниско долу, че не пречи на нищо, с времето избледнява и намалява, пък аз си го и обичам - напомня ми за най-вълнуващите моменти в моя живот  Hug

# 19
  • Мнения: 2 381
В началото със 70%-ов спирт, после с Контрактубекс, а от едно известно време-с нищо.

# 20
  • Мнения: 1 117
С нищо не се мазах , защото не знаех с какво / преди четири години/. Но носех колан известно времеи се пазех да не вдигам тежко !Но, ако те притеснява нещо трябва да посетиш доктора.

Общи условия

Активация на акаунт