Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 13

  • 37 612
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 41 780
Привет,обедно! Hug

Преди когато бяха заедно се обръщаха един към друг само със Зейнеп и Алихан,но сега са ми много интересни като се обръщат със собствените и фамилни имена-Зейнеп Йълмаз и Алихан Ташдемир! Laughing

Понеже наближава обяд...хапнете супичка със Зейно и Алихан... Wink






Цитат
- Не делай ничего для меня. Не заботься обо мне. Я уже приняла решение и не откажусь от него. Всё кончено. 💔

Цитат
- Йылдыз, я правда не хочу с тобой больше разговаривать. Выйдешь из моего дома?
- Нет, Зейнеп, не уйду.
- Йылдыз, уходи из моего дома говорю! Не понимаешь?
- Ты очень меня обижаешь. Правда. Сердце болит.
- Ничего с тобой не случится. Если бы у тебя было сердце, ты всё это не сделала бы!
- Пожалуйста, Зейнеп. Я твоя старшая сестра.
- Лучше бы не была. Лучше бы не была.
Приятен следобед! Hug

# 706
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
Здравейте, ябълки узрели! Flowers Green Apple Hug

Язе не знам кога ше тупна на земята веке, след този вятър на СЦ, дет’ ни люшка наляво – надясно. Stuck Out Tongue Winking Eye

Снощи, докат’ сте писали, язе си изгледах серийката . Ма к’ъв маратон сте спретнали само по това време, не мога ви настигна. Разногледа станах от четене. По едно време се усещам, че съм я подкарала по диагонал, сал да успея, че нъл съм с ограничено свободно време. Grinning

Начи, от цялата работа почнах да са чудя на Зеза, що седи още у тоя АД? ThinkingОтива при чичо си Халит и с две приказки: „ Алит бей, Али ма дърпа за плитките, що тъй не знам, ама ма боли!” И… БИТТИ-ГИТТИ, беше ми (не)приятно, айде ЧАО! Broken Heart
Тя е акъллъ къз, ше си намери иш (занаят). Ма Али щял да купи и тази фирма. Олсун! Ше купи, ше купи, колко да купи...? Най-много още една-две и ше фалира. Той да не е Доналд Тръмп? Stuck Out Tongue Winking EyeНакрая Зеза ше избере да прави това, дет’ го разбира – ше сади фиданки…, ябълкови… WinkДа видим Али ко ши прай тогаз. Ше иде да боцне едно-две дръФчета и ше са прибере у офиса, щот фирмата ше баталяса. Пък и неговите пръсти са за пиано, не са за дръве. Още много песни трябва да изпей, за да го отразят. Innocent
Ма т’ва било лИбов! Абе к’ва лИбов в днешно време бе? CupidТ’ва да го разправят на баба ми.  Ох, чакайте, забравих, че баба ми са я дали на дядо ми без любов (ама си живяха в сговор де, докат’ смъртта не ги раздели)…   Нейсе…
И тъй – ден, два, три, пет…., едни очи кат’ не се виждат, се забравят…., таман и сериалът ше свърши. Hands Clap Stuck Out Tongue Winking Eye
Не тук да седим и да я мислим Зеза, що са похабява за едната лИбоФ.
Ай сиктир и интригантитИ у този сериал! Smiling Imp Joy

Бягам, че окъснях! Hug

 

# 707
  • Мнения: 1 647
Еееееее, как "очи които не се виждат се забравят", те в труските сериали след 10 години се срещат и още се обичат!

# 708
  • Варна
  • Мнения: 7 505
wavey Здравейте момичета! wavey

И аз да се присъединя със супата към Злати Hands Clap  : )



Не го била организирала нашата : ))))

JoyJoyJoy
Големия смях. Дюндар обаче й каза - Твоя!!! не откъсва очи от тебе Smiling Imp


Мисля си като му каза " свърши" , че не иска да му дава обещания докато е женен и той да се чувства спокоен Thinking

# 709
  • Мнения: 4 872
mamsity Hands Plus1Satisfied

Еееееее, как "очи които не се виждат се забравят", те в труските сериали след 10 години се срещат и още се обичат!
Всеки път се сещам за Кемал от Черна любов - 3-4 години и 'пижама парти' не прави с никоя , от любов по Нихал . Как издържа този човек - млад, прав, висок и красив - не знам?! Признала съм го, честно! Trollface
Наш' Алихан поне отпуска от време на време напрежението Stuck Out Tongue Winking Eye

# 710
  • Мнения: 9 531
mamsity Hands Plus1Satisfied

Еееееее, как "очи които не се виждат се забравят", те в труските сериали след 10 години се срещат и още се обичат!
Всеки път се сещам за Кемал от Черна любов - 3-4 години и 'пижама парти' не прави с никоя , от любов по Нихал . Как издържа този човек - млад, прав, висок и красив - не знам?! Признала съм го, честно! Trollface
Наш' Алихан поне отпуска от време на време напрежението Stuck Out Tongue Winking Eye

Е , сега се смея а глас Smile , само да не ,,изпусне парата '' с Кака- сврака , че за Зейнеп не знам ,ама ние тук ще се тръшнем да мрем , а за подругите не смея да мисля Flushed Cold Sweat

# 711
  • Варна
  • Мнения: 7 505
mamsity Hands Plus1Satisfied

Еееееее, как "очи които не се виждат се забравят", те в труските сериали след 10 години се срещат и още се обичат!
Всеки път се сещам за Кемал от Черна любов - 3-4 години и 'пижама парти' не прави с никоя , от любов по Нихал . Как издържа този човек - млад, прав, висок и красив - не знам?! Признала съм го, честно! Trollface
Наш' Алихан поне отпуска от време на време напрежението Stuck Out Tongue Winking Eye

Е , сега се смея а глас Smile , само да не ,,изпусне парата '' с Кака- сврака , че за Зейнеп не знам ,ама ние тук ще се тръшнем да мрем , а за подругите не смея да мисля Flushed Cold Sweat


Ахахахахахха
Вашия Алихан не знам какво прави, ама моя е като Кемал /от Черна любов/ Wink JoyJoyJoy LaughingLaughingLaughingStuck Out Tongue чист кат лански сняг Innocent

# 712
  • Мнения: 9 531
Боби Blue Heart , да много чист точно като аби си ( е , добре ,че не е татко си ) Халит Stuck Out Tongue Winking Eye

# 713
  • Мнения: 199
Боби  ,благодаря  за  веселия  следобед.                                                                                                                                                 
Поне 5 минути  съм се смяла,което си е постижене за мен. Особено  контраста  между  двете  картинки-Зейнеп  и
Дундю   и  Хакан  и Алихан.Пропуснала съм  "твоят те гледа" на Дундю.   Налага се  ново,по внимателно  гледане  но
сега  ще си  подаря  пак  порция  смях.                                                                                                                                                 

# 714
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
На мен Дюндар ми стана много симпатичен. Как гледа Зейнеб - като божество. Има нужда тя от такова безусловно възхищение и преданост. От някой, който е до нея, без да изисква нищо. Като верен поданик е.

Да си призная, не разбирам защо на Кемал му беше толкова зор да се ожени за Зехра. Отначало мислех, че да направи напук на Йълдъз, макар че и самата Йълдъз според мен не заслужава чак такива жертви. Но сега, с това обяснение как тя (Зехра) го ценяла и обичала повече - някак кухо ми дойде, не ми стига като мотивация за такава важна стъпка. Може би защото изобщо не харесвам Зехра и даже не ми е жал за нея - за какво да ми е жал за човек, който сам си прави живота тъп и бизмислен. Даже ме дразни като се появи в кадър, неприятна ми е за гледане с тези тънки крака и кльощав ... А пък как се влияе от всеки, изобщо никаква собствена мисъл не може да произведе мозъкът ѝ. Не ми е жал, жалка ми е.
Зейнеб и тя се пооплете милата с този сложен и труден за разбиране Алихан и изкуственият смях "1, 2... на три!" аха да я направи и нея жалка, но я спаси на косъм, защото беше детинска постъпка, освен че беше отчаян ход.

Йълдъз удари дъното, няма повече накъде. Отдавна си мисля, че я търпя само защото актрисата е сладка ( и играе невероятно, чак не очаквах толкоз от Еда Едже) и че ако беше друга, с по-неприятно излъчване, отдавна да съм я намразила и низвергнала. Но вече няма как да ѝ се прости, няма как да се оправдае чак толкова безмозъчен егоизъм.

Еее, Мамси, не го жали чак толкоз Кемал, човекът се пооблажи с Ниханчето, че даже и потомство сколаса да си осигури. Къде-къде по-завалии има из сериалите. Joy Едвам го докарват до целувка по челото. 

Хакан и мен ме разочарова, много лесно я пусна Ирем, барем малко душевна борба да беше водил от кумова срама.

Последна редакция: ср, 13 фев 2019, 14:54 от Светълчо

# 715
  • Мнения: 1 161
Ех, ябълчици, много вихър и движение има в темата.
Браво, браво. Ще се радват сценаристите на вашите хрумвания, но дано и прочетат нещо, защото от към идеи  има много епизода  да се направят.
Аз пък да ви допълня доброто и весело настроение, виждам Зейно като една укротителка на необуздани и своенравни характери. То не беше дивият Алихан, повърхностния Емир, интриганта Джанер, мафиота Дюндю. Само луди около нея. Как издържа това момиче. При нея е като пристан за споделяне и разтоварване от душевни мъки и терзания. Отделно трябва да се справя с интригантката Ендер, авантюристката Йълдъз, влюбената Лила, отговорната и длъжност във фирмата  и с какво ли не.
Като капак на всичко отгоре трябва да се бори и с любовта си към човека който нарани душата и до болка, но не може да го забрави.
Това крехко създание има сърце за всички и за всичко.
За да си припомним и хубавите моменти на Зенеп и Алихан ви пускам кадри от първи сезон с любимата на всички мелодия.
Приятен и весел ден ви желая.


# 716
  • Мнения: 344
Точно Кате , тя освен че ги укротява , домът и стана като кабинет на психотерапевт , направо Ани Владимирова от Искрено и лично Simple Smile , а последните две серии ми напомнят на София ден и нощ в по интелигентен вариант Simple Smile
Супата от Злати ви е бонус за всеодайното превеждане и просветяване в понеделник вечер , сърбайте и да Ни е сладко , в следващият понеделник може и дюнери от Дюндата да има Simple Smile
Мамси Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile.........

# 717
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Фили  Blush - невинно е момчето, до доказване на противното със снимков материал Stuck Out Tongue Winking EyeJoy
Той в няколко епизода повтаря /поне в 3 има реплики/ , че не е предавал Зейнеп /каквото й да значи/  колко е бил предан и всеотдаен / това аз го измислих ,че не помня точните реплики, но нещо подобно имаше /

Радост : )
Даже точната реплика беше : твоя Отново не сваля очи от тебе. Значи му е направило впечатление и преди. Още на лайфа го чух и се ококорих - Опа! Тука територията е ясна и не се навлиза в нея JoyJoyJoyJoy Щом го признава ,че Зейнеп е на Алихан Smiling Imp

Освен на двамата дребосъци дето се смея, Алихан и Хакан също такава реакция вадят ,че и с тях се смея до припадък.


Тия двойки, които ги рзделиха сякаш искат да покажат как като няма дълбоки чувства и набързо приключват. Пък нашите нали е "буюк ашк" - всичко ще преживее и надживее Heart Eyes

Кате : ) Ели Ат. : )

Вярно - всички се изреждат при Зейно с проблемите си : )))) Като оплаквателна книга. Като заживее с Алихан , как ще висят при нея не знам ; ))))

Светълчо : )  И на мен ми допада Еда как играе Йълдъз. Честно - така успява да се накипри и да извърти всичко, че чак съм склонна да й простя : ))))) Не може да й се сърдиш. Поне не дълго.

Последна редакция: ср, 13 фев 2019, 17:02 от BVAR

# 718
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263

Еее, Мамси, не го жали чак толкоз Кемал, човекът се пооблажи с Ниханчето, че даже и потомство сколаса да си осигури. Къде-къде по-завалии има из сериалите. Joy Едвам го докарват до целувка по челото. 

Светълчо Hug, хич не съм го споменавала Кемал, джанъм. ThinkingДруги бяха мацките. Hug Wink

# 719
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Да кажа  ,че снимковите доказателства се приемат само такива GrinningGrinningStuck Out Tongue Winking Eye


Мамси, МаРси е трябвало да пише : ))))

Общи условия

Активация на акаунт