На море в Турция - тема 58

  • 70 877
  • 790
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9 484
След все по упорито търсене на оферти за активното лято - тоест след 15 юни и пък да е на максимално ниска цена - но пък ол инклузив....открих май нещо привлекателно за мен.....

Мармарис  от 15 юни до 23 юни в 3+звезди - Ултра ол инклузив.....
- как ви звучи?
Цената е е направо уникално добра за периода  15-23  ЮНИ....само да не е супер мизерия.
3 звезди в Турция ми звучи плашещо...

И на мен, че и представен за ултра ол...

# 736
  • Мнения: 775
След все по упорито търсене на оферти за активното лято - тоест след 15 юни и пък да е на максимално ниска цена - но пък ол инклузив....открих май нещо привлекателно за мен.....

Мармарис  от 15 юни до 23 юни в 3+звезди - Ултра ол инклузив.....
- как ви звучи?
Цената е е направо уникално добра за периода  15-23  ЮНИ....само да не е супер мизерия.

иначе звучи интересно
за вече почналия силен сезон ако цената е уникално добра трябва да се мисли 9 пъти..


Дай да видим кой хотел е..

# 737
  • Мнения: 4 383
Извинете ме, че пак ще повторя запитването си, но имам нужда от съвет: подходящо ли е, според вас, за плаж първите дни на май в Бодрум?

# 738
  • Мнения: 1 377
Коментирахме го преди няколко страници - няколко души се включиха с мнение, че като цяло там е хладно за море по това врем - водата е около 20 градуса.

# 739
  • Мнения: 4 383
Коментирахме го преди няколко страници - няколко души се включиха с мнение, че като цяло там е хладно за море по това врем - водата е около 20 градуса.
Спомням си, но не успях да го намеря.
Много ти благодаря!

# 740
  • София
  • Мнения: 1 421
Коментирахме го преди няколко страници - няколко души се включиха с мнение, че като цяло там е хладно за море по това врем - водата е около 20 градуса.

На мен 20 градуса ми е прекалено топла.
Петър Стойчев.

# 741
  • Мнения: 1 377
За Вас и за Петър Стойчев може и да е, за повечето хора не е. Wink

# 742
  • Мнения: 775
Коментирахме го преди няколко страници - няколко души се включиха с мнение, че като цяло там е хладно за море по това врем - водата е около 20 градуса.

На мен 20 градуса ми е прекалено топла.
Петър Стойчев.

След 200 грама домашна ракия, да
става жега на 20 гр. Simple Smile

# 743
  • Мнения: 683
А става ли за припичане до басейна/на плажа...да знам колко дебела книга (яке) да си взема 😆

# 744
  • Мнения: 413
Ето ви информация за времето в Бодрум през месец Май, температура, вода и т.н.
https://www.holiday-weather.com/bodrum/averages/may/


Голямо питане става ли за плаж!! Ами според мен не става, както казах много пъти, вие си преценявайте!!

# 745
  • Варна
  • Мнения: 3 943
Голямо питане става ли за плаж!! Ами според мен не става, както казах много пъти, вие си преценявайте!!

На 27 април пристигаме в Сиде.От опита поне 10тина пъти по това време ще е идеално за плаж въздуха ще стига 30 градуса ама без къпане , водата ще е 18 - 20 градуса.Ама аз тук цяла зима си ходя всяка седмица на минералния ни басейн щото той е 31 градуса даже външния Simple Smile И да , хора разни , утре адаша Стойчев ще плува 1 000м. при вода 0 градуса и минус  8 на въздуха SadSadSad

# 746
  • Мнения: 413
Голямо питане става ли за плаж!! Ами според мен не става, както казах много пъти, вие си преценявайте!!

На 27 април пристигаме в Сиде.От опита поне 10тина пъти по това време ще е идеално за плаж въздуха ще стига 30 градуса ама без къпане , водата ще е 18 - 20 градуса.Ама аз тук цяла зима си ходя всяка седмица на минералния ни басейн щото той е 31 градуса даже външния Simple Smile И да , хора разни , утре адаша Стойчев ще плува 1 000м. при вода 0 градуса и минус  8 на въздуха SadSadSad

Коментарът ми е за Бодрум, ако не сте забелязали.
По-горе една дама пита отново дали в Бодрум става в началото на Май.
Oh! Carol не знам за къде пита, ние коментирахме Бодрум, че не става вече не знам колко пъти.
За Анталия нямам опит през пролетта, може и да е приятно, аз в ранна пролет предпочитам по-топли дестинация.

# 747
  • Мнения: 9 484
Голямо питане става ли за плаж!! Ами според мен не става, както казах много пъти, вие си преценявайте!!

На 27 април пристигаме в Сиде.От опита поне 10тина пъти по това време ще е идеално за плаж въздуха ще стига 30 градуса ама без къпане , водата ще е 18 - 20 градуса.Ама аз тук цяла зима си ходя всяка седмица на минералния ни басейн щото той е 31 градуса даже външния Simple Smile И да , хора разни , утре адаша Стойчев ще плува 1 000м. при вода 0 градуса и минус  8 на въздуха SadSadSad

Първо, питането беше за Бодрум, не за Анталия - всички знаем, че има разлика.

Второ, за мен питането “става ли за плаж” включва и къпане.
Защото то на плажа и януари може да си седиш и сигурно е много приятно, но това не е плажуване за мен.

# 748
  • Мнения: 4 383
Съжалявам, че съм ви накарала да повторите информацията, но благодаря за отзивчивостта!
Както вече писах, не успях да намеря тези коментари, въпреки че си спомням, че вече бе обсъждано.

Благодаря ви отново!

# 749
  • Мнения: 683
И аз благодаря. Ние ще сме в Сиде от 01 май и принципно нямам съмнения, че ще е добре за плаж, но като чета, че на става, почвам да се колебая:hugs:

Общи условия

Активация на акаунт