първата питка в моя живот, доволна съм от себе си!!!!!!

  • 1 275
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 195
ето я, първата ми питка, по рецепта на djemma Heart Eyes Heart Eyes, 4 часа я правих по едно време ми омръзна от всички хиляди втасвания , които ми се наложи да чакам, тестото в началото ми беше адски твърдо - едвам се месеше - но аз съм доволна от резултата и понеже е за кръщане на сираци утре искренно се надявам и да е вкусна, а другия път и на външен вид по да я докарам Embarassed

# 1
Браво Вики1, личи си много старание, желание и любов!Поздравявам те, много ми харесва!

# 2
  • Мнения: 7 474
Къде живееш, казвай бързо   Mr. Green  Blush

# 3
  • Мнения: 22 867
Браво smile3501! Добре изглежда на снимката, надявам се, че ще е вкусна. А следващият път просто ще ти се види по-лесно правенето и! newsm53

# 4
  • Мнения: 2 550
Изглежда страхотно!
Потекоха ми лигите.  Crazy

# 5
  • Мнения: 2 257
Красотна е да! А това сусамчета ли са отгоре?

# 6
  • Мнения: 4 195
да сусамче е и аз сложих повечко защото го обожавам, ама наистина ли ви харесва Crazyмного ви благодаря, наистина доста се поизпотих над нея, но бях твърдо решена да е домашна питка а не да поръчвам, това ще е моя подарък за децата утре, дано е и вкусна но ми остана малка топка о тнея и я опекох - вкусна е, следователно и тази би трябвало да е вкусна, много благодаря за похвалите ви, Еми специално ще те поканя на гости - само вкуснотии ще ти направя Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 10 858
Браво, браво!!! Peace Поздравления!
Аз още не съм се престрашила да направя първата си питка в живота, засега само си събирам рецепти, но може би все някога ще се престраша. Ако си купя машина за хляб със сигурност ще се престраша Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 1 492
Поздравления, аз не бих рискувала да направя питка за първи път и тя да е за някакво събитие,шубе ме е Simple Smile
Не виждам снимката Sad

# 9
  • София
  • Мнения: 2 210
 newsm10 newsm10 newsm10 smile3501 smile3501 smile3501 newsm20 newsm20
Хайде и тук- СТРАХОТНА СИИИИ!
Ама аз не знаех, 4е ти е сефте бе Криска! Представям си нещата,които си готвила по няколко пъти какви са!!! Малеееее!
П.С. Душичка, сигурна съм, 4е е супер- най-малкото защото знам с каква любов за де4ковците си я правила.  Heart Eyes Heart Eyes
П.С.2- а пък аз утре на Кръщенето ще я опитаааам Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 4 867
а тази питка дали няма най-напред да си пообиколи нивата - както в приказката?
да знам, да я причакам някъде и да я прилъжа с някоя хитрост...

страхотно изглежда!

засърбяха ме ръчичките за месене, ама като няма после кой да яде....

# 11
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Браво, много хубава питка и за поводът е хубав.Браво !

# 12
  • Мнения: 2 959
Вики1, питката Ти е страхотна! И много добре си я оформила. Поздравления! А и повода си заслужава 4часови усилия. Hug

# 13
  • Мнения: 7 914
Браво страхотна питка си измайсторила!  chef

# 14
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Прекрасна питка , за хубав повод!  bouquet Браво, все така да ти идва отръки и следващият път ще ти се стори играчка!  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт