Хайде, Пролет, идвай вече, чакаме с нетъпрение АПРИЛското човече – ТЕМА 5

  • 42 839
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 18
Честита радост, Noreto!

Мами, моля за препоръка на Джи Пи специалност педиатрия от квартал Южен, Кичук париж, Пловдив. Нови сме в квартала к нямам представа кой център, кое Дкц е добро за бъдещото записване. Вие намерихте ли вече лекар?
Също така има ли още мами с мега подути стъпала-от 3 дни не мога да се позная Simple Smile)

# 721
  • Мнения: 43
Амииии на 8март влезнах в болница поради факта ,че започнах да вдигам висока кръвна захар и съответно ГД.Лекаря прецени ,че е по-добре да го извадим,защото  това е опасно и за него и за мен.....операцията мина успешно..бебчо е в добро състояние 2847кг 47см.Вече нямам търпение да
почвам да ставам да го гушка..Пожелавам на всички леко раждане и здрави бебета Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Ясно.. А колко точно ти беше захарта, че и на мен ми се повиши напоследък? И как ти установиха ГД в толкова късна седмица? С 3кратен профил? Пожелавам ти скоро да го видиш, мерките му са супер - като на доносено бебе 🤗
да с трикратен профил малко преди това и решихме да спазвам диета но не се повлия.Доста си беше 10,12,17...после минах на инсулин и стигна о 8 ,9,6,7

# 722
  • Мнения: 63
Норето, честито! Въпреки, че е ранно пак е голямо бебе Simple Smile
Алегра, не че не чета в интернет, но не за всичко се сещам да търся. Ровя се предимно по блогове и някои неща минават малко по междудругото като информация.

Аз сега съм забила на тема бебешка везна - задължителна ли е като покупка и вие какво сте взели ако имате?

# 723
  • София
  • Мнения: 385
Летя от щастие - уговорих се с педиатър! Обсъдихме си накратко какво следва. За домашните посещения взима 25 лв., иначе всичко е по каса освен разни административни такси. Ако има друга мама, която е в 17та п-ка, може да споделяме впечатления от лекарката. На пръв поглед много ми допадна и ми се стори супер адекватна Simple Smile

# 724
  • София
  • Мнения: 281
Алегра, къде е 17 ДКЦ? Аз се уговорих с една в Св.София -Люлин, но не беше толкова отзивчива. И нищо не ми каза за цени...

# 725
  • София
  • Мнения: 385
Алегра, къде е 17 ДКЦ? Аз се уговорих с една в Св.София -Люлин, но не беше толкова отзивчива. И нищо не ми каза за цени...

Поликлиниката на Малък градски театър зад канала. Ако живееш в Люлин хич не ти е удобно.. Но разбрах, че имат и спешен дежурен детски кабинет, което е направо супер.

# 726
  • Мнения: 381
Noreto_89 честито за хубавата новина!!! Много щастие ви пожелавам за напред Blush

AllegraA до преди 6г. живеех в кв. Оборище и в годините съм посещавала 17ДКЦ. Добри са като специалисти, но за педиатрите нищо не мога да ти кажа. И аз като теб знам, че имат спешен дежурен детски кабинет от години. До колкото знам и във ДКЦ Вита в квартала има педиатър, работеща по здравната каса.

# 727
  • Мнения: 64
Започват хубави новини. Noreto живи и здрави да сте! Flowers Four Leaf Clover
Drama отпуска ли те вече?


Даа, още на следващия ден, въпреки, че не се съобразих с препоръката да лежа. Излязох си на лека разходка и се почувствах много по-добре. Сега си продължавам с изписания Магнерот и нещата засега са ок Simple Smile
Mama Petra ДКЦ-та има, но в целия град е лудница със свободни педиатри. Масово отказват да записват. Нямали места.

# 728
  • Мнения: 104
Относно педиатрите е страшно! Аз живея в Люлин и сигурно звънях на повече от пет педиатъра, които ми казваха, че нямат места и не могат да поемат повече дечица.Жив късмет извадих с една педиатърка, която беше така мила да направи изключение и направо ми падна камък от плещите... Бях се паникьосала, че няма да мога да намеря, че и да е читав то не е  една беля. Хубав ден момичета 🌞🍀🌟

# 729
  • София
  • Мнения: 385
Noreto_89 честито за хубавата новина!!! Много щастие ви пожелавам за напред Blush

AllegraA до преди 6г. живеех в кв. Оборище и в годините съм посещавала 17ДКЦ. Добри са като специалисти, но за педиатрите нищо не мога да ти кажа. И аз като теб знам, че имат спешен дежурен детски кабинет от години. До колкото знам и във ДКЦ Вита в квартала има педиатър, работеща по здравната каса.

Не, от Вита всичките почти се изнесоха в база 2. Останали са няколко платени педиатъра в определени дни.

# 730
  • Мнения: 173
AllegraA и аз ще съм в 17 ДКЦ, не знаех че имат спешен. Аз главно педиатър търсих. Имах късмет че юни смених моя лекар с нея и тя като разбра че чакам бебе, вика ще го запиша при мене няма проблем. Simple Smile

# 731
  • Мнения: 60
Честита рожбичка, Норето! Жив и здрав да е! Браво, че всичко е минало добре!

Това май е първото ни Априлче? Simple Smile

# 732
  • София
  • Мнения: 385
AllegraA и аз ще съм в 17 ДКЦ, не знаех че имат спешен. Аз главно педиатър търсих. Имах късмет че юни смених моя лекар с нея и тя като разбра че чакам бебе, вика ще го запиша при мене няма проблем. Simple Smile

Супер, коя е твоята? Моята е Жулиета Колева Simple Smile

# 733
  • София, България
  • Мнения: 3 589
Честито за педиатрите! То направо си е за почерпка като се уредиш. Аз също бях изтръпнала как ще намеря някой да ни вземе. Добре, че моята ЛЛ беше готина да ме заведе, иначе кой знае колко щяха да ме отрежат. Confused

И нашата поликлиника има спешен център. Когато детето е записано при педиатър от поликлиниката не се заплаща нищо, доколкото знам. Иначе има някаква такса. Simple Smile

# 734
  • Мнения: 173
AllegraA и аз ще съм в 17 ДКЦ, не знаех че имат спешен. Аз главно педиатър търсих. Имах късмет че юни смених моя лекар с нея и тя като разбра че чакам бебе, вика ще го запиша при мене няма проблем. Simple Smile

Супер, коя е твоята? Моята е Жулиета Колева Simple Smile

Пенка Маринова е моята и скоро се надявам - нашата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт