Бързи здравословни въпроси и отговори – 19

  • 45 837
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Обезболяващи не са нужни. Тя няма болки, вътрешни са. Но ѝ пречат на изхождането.
За след операцията.

# 76
  • Мнения: 54 802
Ааа, не знам, хората много се оплакват.

# 77
  • Мнения: 13 632
Печикамъков, вярно отдавна имаш този проблем, но има наистина какво да научиш още, за да си добре и да не получаваш тежки кризи. Съветите на ♥ HAPPY ♥ са много точни.

Последна редакция: пт, 01 фев 2019, 22:04 от Пролетно цвете

# 78
  • Мнения: 48 068
На мен за профилактика на вените съдов хирург ми каза поне 3 месеца лятото да пия детралекс или флебодия. Значи може дълго време. Не знам за повече от 3 месеца обаче, дъ се консултира с лекар

# 79
  • Мнения: 54 802
Благодаря, Хепи!

# 80
  • Мнения: 325
Следя

Последна редакция: сб, 02 фев 2019, 13:51 от gerito2012

# 81
  • Мнения: 54 802
Майка ми и тя е голяма паника. Две колоноскопии има, всичко е чисто, само хемороиди. Нейните не кървят.

# 82
  • Варна
  • Мнения: 818
всяка сутрин, докато се пия витамините или кафето, или дори закусвам понякога,  ми става лошо и ми се повдига. От около месец-два съм така. Дори напоследък ми се случва и само докато си мия зъбите. Никога преди не ми се е случвало или преди съм го свързвали с овулация/цикъл, но сега се случва и когато не съм в нито един от тези периоди. Възможно ли е да се дължи на факта че за 3-4 месеца пих витамини /де, калции, б комплекс, цинк/ без да спирам за известно време, както е редно или е възможно да е от нещо друго
п.п през другито време /освен нещата, които съм изброила/ нямам подобни симптоми, но напоследък въпреки че обичам да се завивам като мумия и да не подухва от никъде вечер, освен че пак го правя ставам понякога и да отварям прозореца посред зима, имам досадно бяло течение, а и кожата ми, която е мазна по принцип, започна да се изсушава от всичко....

Последна редакция: пт, 01 фев 2019, 21:57 от Missy™

# 83
  • Мнения: 1 313
Здравейте!
Почиствайки си лицето тази вечер забелязах малка пъпчица на горния клепач, не е на ръба на миглите, а малко по- нагоре. Дали не е ечемиг? С какво да го намажа? Не ме боли.

# 84
  • Варна
  • Мнения: 818
Здравейте!
Почиствайки си лицето тази вечер забелязах малка пъпчица на горния клепач, не е на ръба на миглите, а малко по- нагоре. Дали не е ечемиг? С какво да го намажа? Не ме боли.
от опит казвам не прави нищо да я дразнищ.... после става страшно..... но е с чаено дърво / и отделно алое вера / би трябвало да се оправи за ден-два

# 85
  • София
  • Мнения: 5 197
Така , миналия месец бях на гастро , направи преглед на ехограф и установи , че стомахът ми е пълен с въздух .
Но , проблем с тежкото чувството в гърлото продължава , какво да направя ?
Да ходя отново на гастро , да ходя на УНГ, да легна за гастроскопия , или може да е някакво образувание в хранопровода или гърлото ?
Или кръвни изследвания някакви ?
Личната има направления , така че мога да й искам поне 2-3 😂

# 86
  • София
  • Мнения: 2 255
Wind, аз бих отишла на нов гастроентеролог и унг. А те вече да кажат какво да се предприеме (изследвания и др.).
Много неприятно, дано се намери решение.

Мина ли ти вирусът (температура имаше, кашлица..)?

# 87
  • Мнения: 8 775
А как се храниш?

# 88
  • Мнения: X
Уинд, ако личната ти е издала вече едно направление за гастроентеролог, преди да изтекат 30 дни няма право да ти издаде ново. Моя съвет също е да отидеш при друг лекар.

# 89
  • Мнения: 48 068
Тук ти дадоха доста съвети,спазваш ли ги

Общи условия

Активация на акаунт