Проблем с ранното свършване

  • 5 375
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте..Аз съм момче на 17 години.Имах  доста приятелки до сега,но някои от тях ме оставиха  поради причината че не правя секс с тях.Не исках да правя секс защото свършвам доста бързо и мисля че е проблем ме е срам..Не знам дали това ще се оправи някой може ли да каже какво да правя по тая тема..(Дано да съм го постнал където трябва..)Благодаря за коментарите от сега.

# 1
  • София
  • Мнения: 5 198
Може би трябва да пишеш във форум пълен с мъже .
На 17 не е ли най-нормално всичко да е на бързи обороти ?

# 2
  • Мнения: 1 184
Споко на 17 г е нормално. С времето и опита ще се оправи. Ползвай презервативи от по дебелите , намаляват чувствителността съответно и бързото свършване. Има едни черни на Дурекс , или най добре питай в аптеката или секс шопа кои да ти препоръчат. Няма срамно да попиташ.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Спорид мен, като жена:
Проблема не е толкова в това дали мъжа свършвал бързо, проблема е в някакво странно мнение на мъжене, а и не само, че едва ли не мъжа, като свърши и секса свършва. Всеки си заспива доволен или пуши цигара. Ами свършил си, доволен си добре, но ако времето не е било достатъчно за партньорката ти да свърши, защо да не можеш да направиш нещо за нея секса да продължи и тя също да свърши. Секса не е само проникване и свършване на мъжа и жените не свършват само от проникване (даже сравнително малка част свършват от това).

# 4
  • Мнения: 1 184
Муун , слушай кака си Пуух. Няма да сбъркаш.

# 5
  • Мнения: 652
Преди много години имах гадже, което първия път свърши супер бързо. Аз естествено се изненадах, но нищо не казах. Той обаче веднага ми каза “Нали знаеш, че сега мога да повторя?”. Стана ми много смешно, откъде да знам че може да повтаря, но явно беше намерил решение човека Simple Smile
Ако едно момиче те харесва истински, няма да има значение кога свършваш. На нея ще й е хубаво просто да е с теб.

# 6
  • Мнения: 6
Спорид мен, като жена:
Проблема не е толкова в това дали мъжа свършвал бързо, проблема е в някакво странно мнение на мъжене, а и не само, че едва ли не мъжа, като свърши и секса свършва. Всеки си заспива доволен или пуши цигара. Ами свършил си, доволен си добре, но ако времето не е било достатъчно за партньорката ти да свърши, защо да не можеш да направиш нещо за нея секса да продължи и тя също да свърши. Секса не е само проникване и свършване на мъжа и жените не свършват само от проникване (даже сравнително малка част свършват от това).

Това си е точно така и наистина много малко хора го разбират

# 7
  • Мнения: 8 946
Noah, на 17 това е напълно нормално.
Решението - не се въздържай от секса. Прави го по два пъти и ще преодолееш този етап.

Общи условия

Активация на акаунт