Капки за колики Лефакс или Колийф

  • 1 673
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Моля някой който ползвал и двата вида капки да изкаже мнение кои са по добри.Колийф или Лефакс? Сега ползваме колийф, но все още реве и и е не спокоен.

# 1
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Ще се включа без да съм използвала, нито едните, нито другите.
Бебето ми е на почти 2 месеца и вече четвърта седмица няма колики. Използвах точно две опаковки Инфакол и два-три пъти Абоколикен. Искам да кажа, че детето беше много по-спокойно като не давам въпросните лекарства уж против колики. Спрях ги и ѝ спряха коликите.
Вярно е, че всяко дете е с различен организъм, но пробвайте да не давате, за да наблюдавате реакцията.
Също забележете от храните, които хапвате, кога повече го боли коремчето. Например в началото, когато ядях яйца в чист вид, се скъсваше да плаче. Сега почнах лека-полека да хапвам по малко и ѝ понасят по-добре.
Успех. 😊

# 2
  • Мнения: 29 327
На моят син, като беше бебе, му помагаха само Колийф, т.е. и другите /Инфакол помня само като наименование, но сме давали няколко/ помагаха, но Колийф беше най-ефикасен. Въпросът е, че е скъп, а стига за седмица...

# 3
  • Мнения: 9 525
няма как някой да ти каже какво ще действа на твоето бебе. на моето само топла възглавничка на коремчето леко му действаше, иначе нищо друго Wink

# 4
  • Мнения: 221
И при нас само Колийф помага.

# 5
  • Мнения: X
Съставките са различни и действат различно. Аз давах и двата вида и съм доволна. Без лефакс положението беше плачевно. Относно споменатия инфакол- действа колкото и преварена вода 😄

# 6
  • Мнения: 2 475
Търпение.

# 7
  • Мнения: 2 560
Моят син имаше известно облекчение от Колийф. Лефакс съм му давала един път и толкова много плака от него, че ви се взе акъла направо.

Общи условия

Активация на акаунт