Харесва ли ви тази прическа?

  • 4 265
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 770
Не знам дали е диадема. На мен подобна прическа няма да ми отива. Не знам сега дали е модерно, но преди години доста такива прически се правеха. И мисля, че наистина е типична руска фризура.

# 16
  • Мнения: 240
Ми аз доколкото знам плитката й е изкуствена, а иначе прическата е ужас Sick, не ми харесва и за дете.

# 17
  • Мнения: 1 393
Може да е фенка на принцеса Лея от Междузвездните Laughing И така малко руската да е адаптирала прическата.

 Joy
 Joy
 Joy
Ако щеш вярвай, точно това ми дойде на ум и на мен.  Laughing

# 18
  • Мнения: 2 161


Като видя въпросната политичка по Тв-то и ми се повръща (не  само заради прическата)  Sick

Чудно ми е, кога има време да си плете косата и изобщо как ли се поддържа това гнездо на главата?  newsm78


Ами какво да се чудим?Мамашенка!
Не беше толкова отдавна,когато руските женщини идваха на Златни пясъци с басмени шарени рокли и къси бели чорапки.

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ами какво да се чудим?Мамашенка!
Не беше толкова отдавна,когато руските женщини идваха на Златни пясъци с басмени шарени рокли и къси бели чорапки.

Тази жена е от друга класа, въобще не може да става дума за сравнение Naughty

# 20
  • София
  • Мнения: 35 952
Може целта на стилистите/ коафьори/ е била да наблегнат на РУСКОТО, защото това се е типично руска прическа и когато човек погледне тази жена - първата мисъл е - тя е рускиня. newsm78

# 21
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Може целта на стилистите/ коафьори/ е била да наблегнат на РУСКОТО, защото това се е типично руска прическа и когато човек погледне тази жена - първата мисъл е - тя е рускиня. newsm78

Ами!  Naughty

Сигурно и украинските девойки от едно време са носили такива прически...

# 22
  • Мнения: 5 577
На мен ми харесва

# 23
  • Мнения: 7 186
Не ми харесва, прическата изобщо не съответства на поста, кой заема. По- скоро става за плаж или нещо такова, макар че както каза някой по- горе прическата е по- подходяща за малко момиченце, отколкото за жена.

# 24
  • Мнения: 3 447
Може целта на стилистите/ коафьори/ е била да наблегнат на РУСКОТО, защото това се е типично руска прическа и когато човек погледне тази жена - първата мисъл е - тя е рускиня. newsm78
Доколкото знам, е точно така - тази прическа е по-скоро политическо, отколкото естетическо решение. По същия начин Людмила Путина носи на официални събития костюмчета с типично руски десени:



Иначе прическата не ми харесва, но аз по принцип не съм фенка на руския стайлинг Simple Smile

# 25
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Пак казвам, че не съм много на ТИ с украинската политика, но доколкото знам, въпросната Юлия Тимошенко не е фен на Русия, така че едва ли прическата й има нещо общо с руското.

В миналото и украинските "дивчини" са носили такива фризури.

# 26
  • Мнения: 6 618
Разбира се ,че не ми харесва Naughty

# 27
И аз знам,че плитката е изкуствена, макар че самата Тимошенко твърди,че е истинска. И на мен не ми харесва, но мисля че се е спряла на този избор от политически съображения.

# 28
  • Мнения: 920
Прическата ми харесва. Точно така е описана величествената красавица Елен във Война и мир - две дебели плитки увити около главата й. Но костюмът не е подходящ. Представям си я с кафтан - нали така се казват ония рокли, с които изглеждат като матрьошки.

# 29
  • Мнения: 1 190
Не особенно Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт