Искам да кажа ... (155) през февруари 2019

  • 140 892
  • 2 576
  •   1
Отговори
# 1 680
  • София
  • Мнения: 18 706
Аз не съм расла с такава музика просто го познавам човека.Сори познавах.

# 1 681
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 031
Лято, честит да ви е рожденничка!

Днес, някак успях и работа да свърша, и семейно да излезем, да се забавляваме Grinning Пиша го повече от успешен Heart

Стискам палци!

Чакам сушилнята, малко да поизгладя Sunglasses

# 1 682
  • Мнения: 5 345
Честито на рожденика на Лято!
Все така грижовен да е!

Жалко за Шабан, по нашия край, тази музика е близка и братска, по празници антените се насочваха към техните приемници, за да им гледаме програмата.

# 1 683
  • Мнения: 5 367
Лято, здрав и разумен да е рожденикът.

Благодаря, Лиляна. Втората му специалност е МиИ, та, ти е колега по диплома и той е по-разумният от нас. Аз съм по щуротиите.
Благодаря и на другите момичета, това мнение го пиша 20 минути поне...

# 1 684
  • Мнения: 6 710
Лято, жив и здрав да ти е съпруга! Скоро да те изненада с ново жилище!

# 1 685
  • Мнения: 14 310
Честит да ти е съпругът, Лято!

Тарти, стиска  палци и чакам да се похвалиш!

И аз днес го пиша успешен - разходка, книжка, вижданка с приятелки 🌞

Обаче бебето какъв сопол точи... Чак сам ми носи спрея и после отива на прахосмукачката. И после носи инхалатора завалийката... И сигурно и аз ще точа утре, понеже така ми се изкиха в лицето тоз невъзпитъник.  Дано да мине само със сопол милото ми кифте, че цяла зима го овардихме 😍

# 1 686
  • Бургас
  • Мнения: 6 507
Милото кифте, дано не е нещо сериозно, а някое зъбче да се задава примерно. Отивал сам на прахосмукачката, ахах, душичка малка.

# 1 687
  • Мнения: 14 310
Да бе, а преди бяха неистови писъци ако му припариш до носа. Ама явно загря, че това облекчава и сега си проси 😂 Дано да е зъбче, ама мама му и тя е маносана...

# 1 688
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 031
Къде сте, бре?
Идете ли, пиЕте ли?
Проектирате ли?
М?
Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 689
  • София
  • Мнения: 11 712
Тук сме,Идем Линд,за пиЬенето бяхме забравили. Crazy
От сабахлем рано съм по задачи.И сега съм заседнала с шоколадчето,ама много ми сладни и ще се откажа май.
Лято честит рожденик! bouquet
Да е здрав и да те обгрижва подобаващо!

# 1 690
  • Мнения: 14 310
Ши ям аз 😂 Както съм гладна... ще си е направо свинене, ама айде 😂

# 1 691
  • Мнения: 14 797
Пътувахме! 😓
Бяхме на рд на приятелка в Плевен. Вчера към обяд пристигнахме и днес към 16 си тръгнахме,с идеята,че са 100 км и да се приберем по светло. Все пак е малко над час пътя по принцип. Да ама не. Преди Луковит станала ужасна катастрофа. Сега четохме,че има и жертва. Затвориха пътя и се наредихме колона сигурно 100 коли,пред нас 30-40. Започнаха една по една да обръщат,но ние не знаем от къде може да минем. Викам на ММ ще чакаме,като мислех,че при такива ситуации има някакви адекватни реакции от страна на полицията. Ами няма. Половин час чакахме и повече,накрая отпред бяха останали 3 камиона и ние,всички обърнаха. Един мъж ни прави жест с ръка да обръщаме,та го питахме на къде да хващаме,той не знаеше,но тръгнахме през някакво село,през Червен бряг,там едни черни улички,едни лунни пейзажи... Ужас ви казвам. Някак успяхме да стигнем до Луковит,от там вече си знаем пътя. Но да ви кажа,карат безобразно. На няколко пъти срещу мен изпреварват и аз трябва да им правя място,да намалявам,за да не се ударим. За къде бързат,не знам?! Летят! Те ударилите се бяха от тези,дето ни изпревариха с бясна скорост. Направо е страшно по пътищата. Така,оплаках се. Иначе гостито мина добре. Сега пуснах пералня,влизаме за душ и лягаме,че глава ме заболя от напрежение.

# 1 692
  • Мнения: 10 874
Аз се завърнах от Кауфланд преди час. В сградата на Кауфланд има сладкарница, в която се оказа, че продават торти и сладкиши, произведени в съседното на моето село. Heart Eyes Купих си баклава и нямах търпение да се прибера, но съм малко разочарована. Confused Е, няма да я хвърлям, ама имах по-големи очаквания.

На отиване станах свидетел на неприятна случка - младо момиче припадна в тролея. Confused Слава Богу, с общи усилия успя малко да се свести, а след десетина минути дойде линейка и я взе. Дано всичко е наред, че направо ми се сви сърцето. Hands Pray

Ени, ужасно преживяване сте имали, но се радвам, че сте добре. Hug

# 1 693
  • София
  • Мнения: 7 043
Аз съм на винце. Правя опити да гледам някакъв филм с Джеки Чан, ноооо е много глупав.
Скарахме се за глупост с тийнейджъра и той ми повиши тон... много ми е криво. Сега ме обикаля и ми се подмазва, но не ми се е извинил, вероятно е гладен Confused.
Тарти, късмет.

# 1 694
  • Мнения: 14 310
Ени, ужас! Важното е, че сте се прибрали! Почини си сега.

Правя опити да гледам някакъв филм с Джеки Чан, ноооо е много глупав.

И аз, но се отказвам вече и си лягам с книга...

Общи условия

Активация на акаунт