Искам да кажа ... (155) през февруари 2019

  • 140 894
  • 2 576
  •   1
Отговори
# 1 710
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 031
Добро утро!

Браво на Бърдиньов!
Ще успее!

Наспана съм аз! Пия кафе, йога, душ, куче, работа Grinning
ММ вече ми вика на кратко Йо Joy
Беше убеден, че 3 дни ще ми е ентусиазма Grinning

Хубав ден и успешна седмица!

# 1 711
  • Мнения: 39 387
Добро утро..то за мен вече е добър ден, де.
Станах рано и отхвърлих повечето от домакинските задължение. Даже имам едно в бонус- изпрах пари в пералнята.

Мид, стискам ти палци.

# 1 712
  • Мнения: X
Добро утро! Чистих лед от колата, но пък до обяд ще стане 10 градуса. Такова ми е усещането.
Мид, стискам палци.
Хубава седмица на всички!

# 1 713
  • Мнения: 5 367
146 години от обесването на Апостола.
С дъщеря ни вчера започнахме да учим едно стихотворение, днес го завършихме. Госпожата каза, че ще ѝ даде възможност за изява.
Мид, стискам и аз!

# 1 714
  • София
  • Мнения: 11 712
Добро утро!
Стиснати палци за Мид да пребори институциите!
Успешна подготовка на сина на Бърди!
Ако някой друг има нужда от положителна енергия,да счита,че му е изпратена.
Хубава седмица на всички!

# 1 715
  • София
  • Мнения: 17 292
И Мая вчера учи стихотворение за Левски, та се зачудих дали и ние да не идем към Карлово тоя уикенд. Лято, вие ли ходихте сега? Интересно ли е?

# 1 716
  • Мнения: 5 367
Бърди, честно ли?
Не останахме очаровани, а каката - впечатлена.

# 1 717
  • София
  • Мнения: 17 292
От музея, или от града, Лято? Или от двете Simple Smile

# 1 718
  • Бургас
  • Мнения: 6 507
Добро утро в новата седмица!

Мид, стискам!

Бърди, браво на сина ти!

В 9 часа днес вече бях оставила стотина лева в Лидл и Кауфланд, а насреща нямам продукти и за едно ядене. Пфу.

Моята девойка спечелила бронзов медал на „Математика без граници”. Три задачи въобще не е решила, но останалите явно са ѝ верни всичките. А тъкмо снощи ме помоли да не съм я записвала повече на това състезание, че много трудни задачи давали. Днес ще пее друга песен май. Ще се нагреждаваме следобед, няма как.

Хаха, Йо, нЕма да се поддаваш на бъзици. Моят снощи ми вика „ааа, жена, понаправили сме коремчета и двамата, но аз поне тренирам”. Шегаджия.

За Левски нямаме стихотворение, само по една рисунка за оцветяване миналата седмица. Имат детенце в класа, което, повлияно от някакво детско филмче, беше дорисувало цветни крила на коня на Левски.

В Карлово не съм ходила от 3ти клас.

Успешна седмица на всички!

# 1 719
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Добро утро, с пожелания за слънчева и топла седмица!

Браво на явяващите се на изпити и състезания за добрите резултати!

ЕлиТ, формата на изпита по математика за НВО-то е отвратителен. Трябва си тренировка и стратегия при кой тип задачи какво да прави - дали да решава или да изключва отговори и така да стига до верния- това за първата част.
Ако пък детето просто е по-бавно, времето не стига.

Днес имам сума ти задачи и е крайно време да се заемам с изпълнението им.

# 1 720
  • Мнения: 14 310
Мид, успех! Мразя да вися в институции...

Иии, Селесте, браво на умницата!

Хаха, Йо, нЕма да се поддаваш на бъзици. Моят снощи ми вика „ааа, жена, понаправили сме коремчета и двамата, но аз поне тренирам”. Шегаджия.


На ТМ май не му се живее Grinning Grinning Grinning МсЧ напълня като спря цигарите и само мрънка, но аз съм кален партизанин и като каже "Дебел съм!" аз отговарям: "Неее, много си хубав, аз те харесвам, ама важното е ти да се чувстваш добре в тялото си". Щот ако се съглася и кажа, че наистина е качил малко ще ни сложи и двамата на просо за следващите 3 месеца Grinning Grinning Grinning

# 1 721
  • Мнения: 39 387
Селесте, честит медал!
Алечка, супер отговор си подготвила! Ама много ти се кефя!
Ох, аз съм гладна.

# 1 722
  • София
  • Мнения: 17 292
На просо, хахаха, Алечко бе, умирам от смях с вас Simple Smile Simple Smile

# 1 723
  • Мнения: 14 310
Амче елдата какво е - просо Grinning Не, че не мога да го ям, ама... Абе не е дебел Grinning

И аз съм гладна, а ми късат нервите от сутринта. Начееее, като хвана сопата... .

# 1 724
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 398
Селесте, честит медал на Вики! От 20 до 25 точки е бронзовият медал, сега четох някъде разпределението по точки. Моят син е със сребърен, видях в сайта на състезанието.

Али, просото не е лошо бе, що се дърпаш? 😁

Аз мисля да прилегна за една малка сиеста май! Не мога и не мога да се наспя напоследък! Tired

Общи условия

Активация на акаунт