Искам да кажа ... (155) през февруари 2019

  • 140 963
  • 2 576
  •   1
Отговори
# 2 160
  • София
  • Мнения: 3 713
Да, гадно си е да се прави ремонт! Когато ремонтирахме кухнята имаше момент, в който печката беше на балкона на спалнята, но сега ни е приятно! Миналата година правихме банята, отне 20 дни и също беше зле положението. Аз се оплаквам, че едно толкова малко помещение се ремонтира толкова дълго! Днес нямах вода в кухнята, но въпреки това врътнаха странични и пълнени чушки. Сега отмарям вече.

# 2 161
  • Бургас
  • Мнения: 7 390
След всеки ремонт налагам еднолично вето за следващите пет години. Никакви ремонти, ако ще и да ми падне таванът на главата. Мъжът ми е в другата крайност- само да му подам малко фандък и ще събори апартамента

# 2 162
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Благодаря на всички за милите пожелания към Сам и нас . Денят ни беше прекрасен , изпълнен с много емоции, анимация и шопинг !!! Даже се уморих да правя Нищо 😂🤣🥰
Дъ Бърфдей Бой е щастлив и безкрайно благодарен за всичко , което получи днес . 💗
Сложих една мусака следобеда , сега  правя баница , че утре от рано сме на ръгби и няма да успея да направя нищо за обяд .

Ще се връщам да ви чета 😝

# 2 163
  • Мнения: 14 815
Оффф за ремонти пишете-ние сме постоянно! Щото ММ е майстора,а пък ходи и на работа ии после не му се пипа много,но сега като се постопли почваме стаята на детето,че си няма. И аз обичам ремонти,въпреки чистенето,бишкането и какафонията. 😂🙈 Харесва ми. Преди години и сама правех. Сега ММ,аз помагам.

Изгледах най-сетне двата епизода на Денят на бащата. Хареса ми. Чакам си сега Откраднат живот и Дяволското гърло. 😃

Отиваме да се къпем с дребното и да лягаме. Днес от лежане не можах да седна. 😂😂😂

# 2 164
  • Мнения: 1 696
Оф...опитвам се да умра от срам, ама не мога, много съм уморена Joy Хиляди благодарности на всички ви за пораснал Шугърчо, да ви се сбъднат пожеланията и да ви се връща умножено Heart
Буболина, остави че ти не можеш да се ориентираш кой в джурасика празнува, ами и ние се пообъркваме Joy то и няма много време за изтрезняване де...след няколко дни пак Stuck Out Tongue Winking Eye инак сега - номер едно.
Линофрина, честито Kissing Heart
Аз от ремонтите, най-уважавам момента, когато трябва да се почерпим за добре свършената работа, в другите етапи, не настоявам да вземам пряко и лично участие Stuck Out Tongue Winking Eye
Алечко, МсЧ да не е сменил курса на диетата, каква е тая питка за вечеря?!

Последна редакция: нд, 24 фев 2019, 13:27 от sugarfree

# 2 165
  • Canada
  • Мнения: 3 467
Мари, куркумина е мастноразтворим, затова най-добре се усвоява в комбинация с мазнина и... черен пипер  Crazy

Аааа, Ем, няма да се разберем така, билет за мен има ли  Crazy Браво, честито  Heart Eyes Чакам снимка, автограф и най малко някоя и друга въздушна целувка от готиния италиано  bowuu С каква музика те облъчва ТМ?

На теб и Ленди ви е перфектен, защото сте млади самодиви, на мен ми е дечко още  Mr. Green Но след 5 години ще е разкошен мъж  Crazy

Бубе, ок е засега при нас положението, има сняг, но е поносимо. За утре чакаме леден дъжд, после нормален.

Намазах днес рокля, бански и клин... мисля, че съм готова за отпуската. Само едни бели кецки ми липсват  Crazy

Последна редакция: нд, 24 фев 2019, 02:26 от Foncé

# 2 166
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 066
Добрю утро!

Станах с петлите. Нещо пак се опитва да ме тресе, еййй, упорито вирусче ще се окаже моето! Носа пак иска да протече!

Скрит текст:
Една новина ни съсипа тези дни, приятел на ММ е за трансплантация на бъбрек, и двата му не работят. След 2г.чакане се е отказал, обади ни се, каза, че не издържа повече Cold Sweat Предал се е!


Фонс, като те прочета с ледения дъжд и се вледенявам, бррр! Hug

Мари, сега ще ме кара, значи, да пробвам кафето с куркума Grinning
Хубав ден ви желая!

# 2 167
  • Мнения: 13 013
Ети, ти верно много рано си станала.
Ужасно е това, което пишеш:( Дано стане някакво чудо и се намери донор!
Той в списък с чакащи ли е? Никой близък ли не е подходящ?

# 2 168
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 066
Жаки Hug

Видях малката, ЧУДНА Heart Eyes

Няма подходящ от близките, чака, но... Има семейство, уффф! Не можем да го осмислим!

# 2 169
  • Мнения: 39 533
Ох, Ети, ужасна новина....Дано все пак размисли човекът и не се отказва от живота. Дано и Съдбата е благосклонна, и скоро се намери донор.

Фонсе, значи да си забърквам коктейл от кафе, масло, куркума и черен пипер? Grinning
Добро утро!

# 2 170
  • Мнения: 14 344
Добро утро!

Ох, Ети... Hug Дано все пак стане чудо...

Фонс, честити покупки!

Шугъритке, той режима отиде у ряката отдавна, ама питката я меси мама Grinning

Наспана съм аз и сега кафепия тихо и кротко. Тук е пак много студено и май ще е втори ден мързел. Не, че е лошо де Grinning


# 2 171
  • Мнения: 15 064
Добро утро.
Ети, ужасно е това. Дано се намери донор скоро.

# 2 172
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 066
Много сте мили, днес ще се видим, говорим.

# 2 173
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Добро утро.
Чакам хляба и парното да затопли магазина, че е студ.

Честити рожденици, здрави и щастливи.

Честит мотор, Лин.

Ети, тежко е. Не му давайте да се предава.

Селесте, точно че на високо ниво я знаят каква е и те също като нас я чакат да я изпратят в пенсия. Сега иска да ни махне едни часове(за 7,20 лева става дума) и измисля всякакви акробатики за да не ги зачете. Утре трябва да ходя с един лист и да карам дете и родител да пишат, за да докажа, че съм ходила. Измислила съм как да направя така, че хем да изпълня глупавата ѝ заповед, хем пак да стане на моята, но няма да го споделям тук. Не съм за 7 лева, но и няма да се оставя да ме мачкат.

# 2 174
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 722
Добро утро,

Ети , наистина е ужасно, дано му повлияете и да продължи да се бори.

Шугърче,нека е здрав номер 1 и да му е слънчев живота.

Фонсе, честити ти придобивки, а за прогнозата - звучи апокалиптично. Бъррррр

Да се оплача и аз като Светълчо, че още съм на старата версия и до вчера всичко си беше ОК, но тази сутрин, прозорчето за отговори е малко и с гаден шрифт. Знам, че не се поддържа, но понеже ми харесва повече -Мрън.
Днес се очертава мързел, фитнес и готвене. В тази последователност, че довечера големите деца ще идват на вечеря.

Общи условия

Активация на акаунт