Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (83) - февруари 2019

  • 108 102
  • 1 327
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 3 546
Здравейте,

Благодаря Ви, че сте се включили в гласуването на Баня на публиката в юбилейното издание на Конкурса!

Имам удоволствието да Ви съобщя, че Вие сте един от 20-те късметлии, които бяха изтеглени на случаен принцип сред всички (близо 5 000!), гласували за Баня на публиката 2018.

Както обещахме, получавате ръчен душ IdealRain EvoJet. Party Time Champagne  Не помня кой сподели конкурса ,но му благодаря Kissing Heart
Аз бях, много се радвам, че има печеливш от форума Simple Smile

# 1 261
  • София
  • Мнения: 5 619
На мен никога не ми пращат мейли от дневно, спрях даже да влизам.

# 1 262
  • София
  • Мнения: 9 850
И аз в дневно имам 6лв, голяма печалба...
Пращат ми мейли, обаче забелязвам напоследък голямо забавяне между валидирането на билета и получаването на мейла.

# 1 263
  • Мнения: 722
от Dnevno имам натрупани 6лв..
Има ли минимална сума за теглене

# 1 264
  • Благоевград
  • Мнения: 512
от Dnevno имам натрупани 6лв..
Има ли минимална сума за теглене


100 лв ако не се лъжа. Аз също имам събрани 5 лв, едва ли ще продължа да играя.

# 1 265
  • Мнения: 130
100 лв е минимума. За сега съм на 8 лв но не влизам супер редовно.имам и кюлче ..за него не знам как стоят нещата и кога се получава.

# 1 266
  • Мнения: 1 809
Във Фантастико от 28.02. до 06.03. ще има скреч карти при покупка на 2 кутии Мираж. Наградите са 1260 вафли Троя и 2100 от сърцата със Сваровски. (От брошурата на Фантастико е информацията).

# 1 267
  • Мнения: X
В един квартален магазин и в нашия Лайф са заредили с Хрупс на Ройс, 60 г за 0,90 лв. Ще видя отново какви са наградите и ще преценя дали да играя. Хубавото е, че тези фъстъци могат да се съчетаят с други ядки Ройс на бележка, лошото е, че играта е с касови бележки и пак ще се облажат едни и същи.
Най - после събрах за доста време заветните 2000 точки от онлайн панела, но не знам кой ваучер да заявя. Исках онзи, с който се пазарува от физически магазин, но са вдигнали точките за него. Този от Емаг за колко време ще ми го пратят след заявяване? Не ми се чака 2 месеца.

# 1 268
  • София
  • Мнения: 353
Игра на Queen’s  :

https://queens.bg/nfc-kak-se-pravi/

"Наградите в играта „Спечели стек 100% сок по технологията NFC” - 3 бр. стекове Queen’s NFC Ябълка и ябълка „Шампион“. Всеки от тримата спечелили, ще получи по 1 (един) стек (12 бр. сока от 1л.)"
Краен срок - 11 април 2019"

# 1 269
  • Мнения: 6 529
100 лв е минимума. За сега съм на 8 лв но не влизам супер редовно.имам и кюлче ..за него не знам как стоят нещата и кога се получава.

Това кюлче за какво може да се ползва? Пиши им да ти го пратят

# 1 270
  • Мнения: 2 406
Игра на Queen’s  :

https://queens.bg/nfc-kak-se-pravi/

"Наградите в играта „Спечели стек 100% сок по технологията NFC” - 3 бр. стекове Queen’s NFC Ябълка и ябълка „Шампион“. Всеки от тримата спечелили, ще получи по 1 (един) стек (12 бр. сока от 1л.)"
Краен срок - 11 април 2019"
Тъкмо се зарадвах, че има нова игра, а то тримата спечелили Laughing много бе ....

# 1 271
  • Мнения: 1 775
Ваучерите на edenred не са с увеличени точки, бяха си толкова. Само списанията са с по 600-800 т. отгоре. Аз днес си получих кода за emag, след две напомняния, но в срок - месец и четири дни. Laughing

# 1 272
  • Мнения: X
Когато имах 1000 точки се чудех дали да не заявя такъв ваучер, може и да не съм разбрала. Иначе и аз Емаг избрах, макар че сайта не ми е от любимите.
Печелившите на Нестле нещо си за бебета, забравих му името:

https://m.facebook.com/nestlebabybg/photos/a.233954826794988/100 … e=3&source=48

# 1 273
  • Мнения: 1 775
Мъжа ми си прави поръчки от emag, той ще ми ползва кода, но може да поръчам и памперси. От време на време пускат хубави оферти за памперс гащички. Smile

# 1 274
  • Мнения: 612
Петимата късметлии, които ще имат възможност да пробват Колаген Фортекс 11 500 Плюс и да споделят своите впечатления след употребата му са:

polin4eto
juniper
mariqivanova799
Мона Лиза
Ирене

Честито!

Очакваме печелившите да се свържат с нас до 05 март 2019 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в играта на "Колаген Фортекс" и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (име, адрес и телефон).
След един месец темата отново ще бъде отключена, за да могат печелившите да напишат своите отзиви от продукта.

Последна редакция: ср, 27 фев 2019, 20:43 от Tatti

Общи условия

Активация на акаунт