Септемврийски бебета 2018 - Тема 3

  • 61 998
  • 737
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 215
Момичета знаете ли какво може да е това има го от раждането. Не го боли, не става по-голямо, но си седи.

# 271
  • Мнения: 2 124
Някакво родилно петно е това, моята има на дупето, вече избледнява.

# 272
  • Мнения: 319
И ние нямаме зъбки на 26ти прави 5 месеца. От около 10 дни обаче вечер спи много неспокойно и става на всеки час или час и половина, а преди това заспиваше в 23:30ч и ставаше в 09:00ч.

# 273
  • In Neverland
  • Мнения: 344
Зъби и при нашия няма (на 5-ти става на 6 месеца), но много го дразнят венците. Все нещо е в устата, я ръка, я играчка, най-добре одеяло или на някой друг пръстите...
Тези дни се скъсахме от разходки, но днес един вятър на пориви е излезнал, като го няма е супер топло, но духне ли може да те отвее. Вие минахте ли вече на летните кошчета на количките? На дребос хич не му се лежи вече в зимния кош и все се опитва да се изправи и да наблюдава света около себе си. Вчера го изкарах с коша за кола и той защото е по-повдигнат и такъв кеф му беше да се разглежда, но пък още не може да седи самостоятелно и стабилно и като го сложа в тоз летен кош и се свлича Satisfied

# 274
  • Мнения: 274
Момичета знаете ли какво може да е това има го от раждането. Не го боли, не става по-голямо, но си седи.

Брат ми като беше бебе имаше сини петна по цялата дължина на гръбнака които с времето се изчистиха. Израсна ги. Питала ли си педиатъра?

# 275
  • Мнения: 442
Здравейте, и ние нямаме зъбки, но венците долу предните са подути от месец сигурно иначе го дразнят, че все нещо в устата и ние. И да ви се оплача вчера беше първото падане... Cry падна от спалнята, удари главичката малко, но слава богу нямахме проблем. Направо щях да умра мами честно.. ужас:cry:

# 276
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Зъби и при нашия няма (на 5-ти става на 6 месеца), но много го дразнят венците. Все нещо е в устата, я ръка, я играчка, най-добре одеяло или на някой друг пръстите...
Тези дни се скъсахме от разходки, но днес един вятър на пориви е излезнал, като го няма е супер топло, но духне ли може да те отвее. Вие минахте ли вече на летните кошчета на количките? На дребос хич не му се лежи вече в зимния кош и все се опитва да се изправи и да наблюдава света около себе си. Вчера го изкарах с коша за кола и той защото е по-повдигнат и такъв кеф му беше да се разглежда, но пък още не може да седи самостоятелно и стабилно и като го сложа в тоз летен кош и се свлича Satisfied

Нашият зимен е с позиции и го повдигам като е буден. Надявам се да доизкараме зимата с него, че още си духа и ми е по-спокойно със зимния.
За статистиката - няма зъби, скоро прави 5 месеца.

# 277
  • Sofia
  • Мнения: 264
И моята бебка няма зъби (5 месеца и 10 дни), но всички признаци, които Интернет казва, са на лице - раздразнителност, хрема, червени бузи, лигавене яко (повече от обикновено).
Не мога да преценя дали са ѝ подути венците. Но явно скоро ще е. 😊

# 278
  • Мнения: 215
Момичета знаете ли какво може да е това има го от раждането. Не го боли, не става по-голямо, но си седи.

Брат ми като беше бебе имаше сини петна по цялата дължина на гръбнака които с времето се изчистиха. Израсна ги. Питала ли си педиатъра?
Да и тя казва родилен белег ама като ме питат хората какво му е това и аз почвам да се притеснявам и да се съмнявам пак... Той има и на тила но са червени петънца.

Аз сложих летния кош плюс зимното чувалче и той е много доволен. Преди като се събудеше и плачеше в количката, явно му е било скучно да лежи, а сега си гледка с интерес и не мрънка, а като заспи я слагам в легнало положение.

# 279
  • Мнения: 274
Мами , едно бързо въпросче. С какво третирате петната от пюретата, че сме целите в спанак?

# 280
  • Мнения: 3 794
Мами , едно бързо въпросче. С какво третирате петната от пюретата, че сме целите в спанак?

Аз слагам лигавник с ръкави, който е непромукаем. Иначе като се омаза с морков , че от 4 дена захранвам, веднага го изпрах с топла вода.

# 281
  • Мнения: 2 068

Blossomm, и моят има подобно синьо петънце на крачето, но все забравям да питам нашата ЛЛ на какво се дължи това.

Ние имаме 2 зъба от близо месец и продължава да си дъвче ръцете настървено. Вече за постоянно смених зимния кош, пък и тези дни беше супер времето та нямаше за какво толкова да се притеснявам дали му е студено или не.

Вчера му дадох тиква за първи път и много я хареса. Даже се размрънка като свърши Simple Smile

Искаше ми се да напиша и други неща, но не ме оствавя и за минута.....иска постоянно да го гледам в очите иначе ми се сърди и започва да реве.

# 282
  • Мнения: 237
Здравейте, мамчета!
Мама Рибка, и аз много се извинявам на бебка Blush
Дори когато трябва да я оставя, за да отида до тоалетна

Ние сме на пет месеца и половина и нямаме зъбки

Тези дни съм кълбо от нерви, направо ми идва да хвана гората. Малката и тя не спира да мрънка и да иска динамични игри, песни, танци и на ръце естествено Cry

# 283
  • Мнения: 3 794
Моята дребосъчка сигурно ще проговори с думите - ей сега идвам, мамо...идвам, идвам Smile
Утре става на 5,5 месеца. Зъбки няма още Simple Smile Бебе си е Simple Smile

# 284
  • Мнения: 237
Моята дребосъчка сигурно ще проговори с думите - ей сега идвам, мамо...идвам, идвам Smile
Утре става на 5,5 месеца. Зъбки няма още Simple Smile Бебе си е Simple Smile


Много ме разсмя Joy Joy

Ние вече викаме ам ам и мама
Един път чух баба

Общи условия

Активация на акаунт