Февруари дойде, а ние вече мами, държим в ръцете си бебче, а някои две! 2019

  • 22 604
  • 266
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 845
И аз да се разпиша като мама! Нашият Симеон се роди днес в 8:20. Тежи 2,560 и е 51см. Изцяло прилича на баща си. Прекрасен е. Успях да се справя и аз с нормалното раждане. 🥰

# 136
  • Мнения: 2 109
astinedd, честито! Да ви е жив и здрав!

# 137
  • Мнения: 39
Честито на всички мами! Да са ви живи и здрави бебчетата и много щастливи моменти занапред!🍀👶🏻🧸💝💙

# 138
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 813
Момичета, Каролина е със жълтави очички и в устичката - жълтеница. Каката помня до 5тия месец имаше жълтеница, но в болницата я баха пекли на синя лапма. Каролина обаче, пожълтя чак след изписвянето и не е печена, дали трябва нещо да предприемам, четох по-често кърмене и по повече време, за да може да изхвърли по-бързо излишния хормон. Личната с каката ме беше карала да давам подсладена вода...нито вода искам да давам нали се кърмим, нито.пък да е подсладена... 😁

# 139
  • София
  • Мнения: 39 918
Кърмене.
Можете да пуснете изследване (ПКК), за да разберете нивата на билирубина и да се посъветвате с личната.

# 140
  • Мнения: 160
astinedd, честито! Жив и здрав да е Симеон и много да ви радва!
И аз да се похваля-на 06.02 се роди Вероника-2,835кг. 49см., секцио. Нямахме планирана дата, но малката си избра 6-ти, изтекоха ми водите, разбрах и що е то контракция, за което много съм доволна.
Днес ни изписаха и сега се гушкаме вкъщи😍
Jeini, Вероника също има по-упорита жълтеница, за малко да не ни пуснат днес. Това, което разбрах е по-често хранене за по-често изхождане, но все пак се посъветвай с педиатъра.
Също така тези дни е слънчево, дръж я до прозорец да се пече.
Аз след седмица ще отида до неонатологията в болницата, в която раждах за контролен преглед.
Дано бързо отшуми!

# 141
  • Мнения: 845
Благодаря ви! Честита ви рожба и на вас, Мерги! Да ви е жива,здрава и много щастлива! 😊

# 142
  • Мнения: 931
Честити бебунчовци Simple Smile Hug
Забравих да ви се похваля, днес направихме гигантска разходка от 2 часа в морската, беше уникално, страхотно време, море, птички пеят.... Бебка спа като пън Simple Smile жалко, че пак дават да се разваля времето

Последна редакция: нд, 10 фев 2019, 23:22 от -Karina-

# 143
  • Мнения: 728
Момичета, ето и темата за родените през Февруари 2019г. Добре дошли сте всики, там продължим да пишеме след като темата свърши Simple Smile

https://m.bg-mamma.com/?topic=1093404.new#new

За сега заглавната тема не доста семпла, но като имам време ще я пооправя Simple Smile

# 144
  • София
  • Мнения: 418
Jeini, би трябвало да имаш право на контролен преглед за бебка в неонатологията, възползвай се да замерят нивата на билирубина, ако има нужда да я пуснат на "плаж". Ако не - кърмене, кърмене и пак кърмене Hug
asrinedd, Мерги, честити бебчета, пожелания за здраве и много късмет! Flowers Four Leaf Clover

# 145
  • Мнения: 90
Добро утро, момичета! Дойде момента и аз да се похваля, вчера на 10.02. се роди моя син Емил 3150кг. всичко мина добре и от днес ще почваме да се кърмим, дано да се справим.

# 146
  • София
  • Мнения: 418
Добро утро, момичета! Дойде момента и аз да се похваля, вчера на 10.02. се роди моя син Емил 3150кг. всичко мина добре и от днес ще почваме да се кърмим, дано да се справим.
Жив, здрав и с усмивка да расте! Hug
Бързо възстановяване!

# 147
  • Мнения: 845
Честито! Жив и здрав да ви е Емил!

# 148
  • Мнения: 931
Честито, жив и здрав бебок Simple Smile

# 149
  • Мнения: 118
Честито на всички нови мамчета. Чакаме добри новини и от останалите. Наистина прекрасно усещане.

Общи условия

Активация на акаунт