Любители на Котки - Тема 129

  • 37 935
  • 741
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 13 239
В Кауфланд тази седмица на промоция са:


Извинявам се за лошото качество на снимката.

От двете храни ще взема. Паучовете тяхна марка яде заради соса. Лакомствата на Феликс ги обича, особено морските дарове.
Това нисък клас храни ли са? Нещо като снакс/чипс за нас - насища бързо, но не наяжда?
Отскоро чета и ми е мъгла правилното хранене. Но ми е важно деденцето да яде.

Ако използвам твоите сравнения с човешки храни, бих казала, че лакомствата са като чипс, а паучовете са като кренвирши или салам Камчия.  hahaha  Но пък много хора се прехранват с последните два артикула и са живи все още.  Wink

Хубавата тоалетна е намалена! Препоръчвам я на тези, които харесват "пясък" тип Бенто. Много добре абсорбира, топките са стегнати и поне 2 пъти по-малки от тези, които стават с евтините тоалетни с марките на Лидл и Кауфланд, дори и спрямо оригиналното Бенто. Съответно е и много по-икономична, защото свършва много по-бавно.

# 661
  • София
  • Мнения: 3 514
Тоалетната е супер.
За 2 месеца Блеки е изразходвал 15 кг от този бентонит... не знам много ли е, малко ли е това.

Тези двамата много ги обичам... и те много се обичат и разбират Heart



# 662
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 274
За коя тоалетна ства дума?

# 663
  • София
  • Мнения: 3 514
За коя тоалетна ства дума?

Белият бентонит от Кауфланд, който е на промоция тази седмица.

# 664
  • Мнения: 29 855
Не се ли разнася много?

Ние взехме за проба една постелка Green cat



Доволни сме от нея.

# 665
  • Мнения: 21 292
Някой беше питал за спално бельо с котета ,тук има доста :

# 666
  • София
  • Мнения: 9 684
Скрит текст:

И Лея много обича така да ми прави. Също като почна да подреждам прането да си легне отгоре.Laughing

И Елза винаги помага при оправяне на леглата. А това с лягането върху прането й е любимо. Също и когато гладя и оставя огладените дрехи върху леглото опънати докато гладя другите, тя веднага се настанява отгоре. Заради нея започнах да ги слагам на закачалки веднага след оглаждане и чак тогава захващам да гладя следващата дреха от купа.
Напоследък се налага да гладя с помощник. - някой, който да варди ютията от любопитния котешки нос докато аз закачам огладените дрехи на безопасно място. Или по-точно да варди носа от ютията.

# 667
  • София
  • Мнения: 13 239
Не се ли разнася много?
Разнася се, но ако котката не рови на "сухо" извън тоалетната, ето този вид постелка за баня пред тоалетната събира полепените зрънца. Аз опитах, но не се получи. Киро излиза с предните лапи навън, "рови" на сухо и събира килимчето. Приятелка ми каза, че с нейната котка се е получило много добре. Килимчетата ги има и в други магазини. Просто сайтът на Икеа ми беше най-лесен за онагледяване. В Мосю Бриколаж бяха са 1-2 лв. по-евтини и малко по-малки на размер.

Иначе тоалетната е много добре абсорбираща. Но има аромат на бебешка пудра. При по-продължителна употреба, този аромат започва да ме дразни.

# 668
  • Мнения: 29 855
Благодаря за изчерпателния отговор. При нас килимче не е опция, тъй като купихме закрита, голяма тоалетна и няма къде да я сложим освен в банята, където не е подходящо за такова килимче, може да се намокри. Tired

# 669
  • София
  • Мнения: 16 213
Тази постелка се пере в пералня и се суши в сушилня. Ние имаме подобни пред всички душ-кабини.

Последна редакция: вт, 19 фев 2019, 11:57 от Sharky*

# 670
  • Мнения: 3 715
Като говорим за тоалетни, някой от вас пробвал ли е соева тоалетна? показаха ми я във ветеринарния магазин, но исках първо да питам тук, преди да купя, защото цената си е височка.

# 671
  • София
  • Мнения: 1 715
дрън, ползваме тази. Сравнена с Cat's Best,  е доста по-добра, по мое мнение. Имат и по-голямо чувалче, което е по-изгодно.

# 672
  • София
  • Мнения: 3 883
Да. Елизка е със соева тоалетна от 3 месеца. Малкият пакет, който е 6 или 7 литра, издържа месец и нещо за една котка. Цената не е толкова определяща, защото стига за повече време, а и има разни отстъпки, от зоомагазин Стефанов например. Изхвърляш в тоалетната, няма миризма, няма нищо. Минали са 3 месеца откакто започнахме с тази тоалетна, едва онзи ден отворихме трети пакет от малките. Има лек аромат, на праскова например, но той е деликатен и слабо доловим, не е силно парфюмиран като бентонита. От него Елизка миришеше на бебешка пудра и рози.

# 673
  • Варна
  • Мнения: 25 295
Ох, леле, направо ме разбивате, пелети, сега пък соя... Обърках се. Има ли ги в нормалните зоомагазини тези соеви тоалетни?

# 674
  • София
  • Мнения: 3 883
В по-добре заредените ги има. Аз пелети не ползвам, защото не стават на топка. Соевите са по-скоро като фиде натрошено.

Общи условия

Активация на акаунт