Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 3 / Февруари 2019

  • 190 014
  • 4 000
  •   1
Отговори
# 1 590
  • Мнения: 174
Че тя тази е едно към едно с Пепе...
но определено Ети ми е по-симпатична.
Клонираните атакуват  hahaha

# 1 591
  • Мнения: 1 870
Мда, и аз като й отворих клип на тази за първи път- я сбърках с Пепето.

Спор няма... Колкото и да не одобрявам Пепе, има някаква харизма в нея и ако не се правеше на жаба постоянно с изкуствените си усмивки, можеше да мине и за симпатична. Буреле е нормално момиче, но дотам.

За тази Буреле бях чувала, че е готвач. Ако си преправи канала на кулинарен, може и да се абонирам за нея.

# 1 592
  • Мнения: 1 295
https://www.youtube.com/watch?v=A4igxACZsMA
Мисля,че ще е конкурентка на Пепе, а и визуално много прилича на нея, пък може и приятелки да станат: с мъже чужденци, а  те от Англия се връщат в България , София Wink

Точно това си помислих като я гледах, дано не залитне по мами ляйфстайла на Пепата..

# 1 593
  • Мнения: X
Ето! Дойде и  започва да става известна влогърка, блогърка и мами. Всички клипове й се въртят около детето.





# 1 594
  • Мнения: 1 295
Ето! Дойде и  започва да става известна влогърка, блогърка и мами. Всички клипове й се въртят около детето.








Ужас, явно си е купила учебник от Пепа по блогърство и влогърство, бляк..Confounded

# 1 595
  • Мнения: X
Желязната логика на мамето Laughing това са най-аргументираните доводи, за да се върнеш в България или където и да е другаде.

# 1 596
  • София
  • Мнения: 17 785
Талантливият мистър Рипли
God bliss you

# 1 597
  • Мнения: 6 930
https://www.youtube.com/watch?v=A4igxACZsMA
Мисля,че ще е конкурентка на Пепе, а и визуално много прилича на нея, пък може и приятелки да станат: с мъже чужденци, а  те от Англия се връщат в България , София Wink
Каква конкурентка тъпо я имитира и не знам дали не се усеща. Една Пепе ми е инаф.

Сякаш ми е симпатична тази, но на моменти говоренето през зъби и визуалната прилика твърде ми напомнят Пепе. А и тя си ѝ е фенка, виждала съм ѝ коментари под пепините видеа. Подозирам, че се стреми малко каналът ѝ да прилича на Пепа....което би било тъпо. Дано добие собствен облик каналчето.

# 1 598
  • Мнения: 932
[Ау бившия на Пепето..е симпатяга.Мернах му профила  в фейса.Тоя мунчо датски😁...
Бг момчето добре го раздава Simple Smile и професионално.

Последна редакция: вт, 12 фев 2019, 20:52 от MyPlace

# 1 599
  • Мнения: 683
Чак ми се прииска и на мен да се върна. Ама си имам рутина тук и стандарт.

# 1 600
  • Мнения: X
Попова работи като : Инфлуенсър на свободна практика Grinning

# 1 601
  • Мнения: 932
Чак ми се прииска и на мен да се върна. Ама си имам рутина тук и стандарт.

Чесно казано на мен ми е интересно за живота в Канада,от гледна точка на нормален човек.
Нали в Канада беше?

# 1 602
  • Мнения: 4 749
Чак ми се прииска и на мен да се върна. Ама си имам рутина тук и стандарт.

Чесно казано на мен ми е интересно за живота в Канада,от гледна точка на нормален човек.
Нали в Канада беше?
В блога ѝ е описано по доста интересен начин за живота в Канада.

Гръмпи, отдавна се каня да питам какво стана с буркана от гивауея?

# 1 603
  • Мнения: 683
В Канада е пълна скука, няма с кого да се скараш.

А буркана си стои, никой не го ще.

# 1 604
  • Мнения: X
В Канада е пълна скука, няма с кого да се скараш.

А буркана си стои, никой не го ще.
Гледам и Ивана не лочи от нейния, явно са извън модата вече.
Измисли нещо very много интересно Laughing ще избиеш конкуренцията.

Общи условия

Активация на акаунт