Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 3 / Февруари 2019

  • 189 931
  • 4 000
  •   1
Отговори
# 2 775
  • София
  • Мнения: 17 775
Наскоро разбрах,че има пост във форума с цел чешене на езици 😂😂👌👌👌
Темата е с образователна цел.
Моля

# 2 776
  • Мнения: X
Айде, и тая се изяви като неграмотна... аман.

# 2 777
  • Мнения: 1 196
Здравейте мами. Наскоро разбрах,че има пост във форума с цел чешене на езици 😂😂👌👌👌Не съм тук за да се оправдавам или защитавам на тема грим. Всеки си има мнение и никой не е задължен да прави това,което показвам във видеата си . Аз работя като гримьорка и всяка една от вас може да влезе в страницата ми във фейсбук и да разгледа работите ми върху клиентките. Такъв грим не е за всеки ден,а за повод,излизане,празник и т.н. В ежедневието си не слагам грам грим дори и спирала . Идеята ми за видеата е да показвам идеи за грим именно за такива поводи. И явно на камерата изглежда,че слагам прекалено много,а не е така . Да,тежък е,но никога никой не ми е казвал на живо дори напротив,често пъти лятото между клиентките в ресторанта получавам комплименти за грима си и така дори печеля и клиентки. И все пак сте свободни да ме разпнете на кръст 😂😂 лека вечер ви желая ,успехи и продължавайте със ссссссъскането ❤️
А щом не за оправдание и защита, какво идва да рече този роман? Някакъв необясним порив да сссссподелиш мнението си, може би.

# 2 778
  • Мнения: X
Харесвам мисленето на Даниела, има неща които наистина са така но никой не ги изрича.
Относно грима явно го прави с цел реклама, което не е лошо все пак така изкарва пари, това й е професията за разлика от други индивидки.
Не съм фен на тежкия грим, нося бб крем/къшън, спирала, очна линия, глос. Такива омазвания за ежедневен грим, като на Мис Травъл Интернешънъл не ми допадат.
100% всички влогъри четат, но не се осмеляват да пишат.

# 2 779
  • Мнения: 9
Ами до колкото имам спомен форума и темите са за това всеки да сподели мнение и да си изкаже своята теза. Явно тук не се допуска мнението на чужди хора извън определен кръг. Виждам,че изказването ми не се приема добре и явно съм нежелана тук. Затова се оттеглям и се извинявам,че съм ви нарушила спокойствието . Сега поне имате и друга тема за заяждане освен Пепе и прочие. Лека вечер.

Последна редакция: ср, 20 фев 2019, 20:55 от Даниела Арабаджиева 621543

# 2 780
  • HH
  • Мнения: 3 257
Ами до колкото имам спомен форума и темите са за това всеки да сподели мнение и да си изкаже своята теза. Явно тук не се допуска мнението на чужди хора извън определен кръг. Виждам,че изказването ми не се приема добре и явно съм нежелана тук. Затова се оттеглям и се извинявам,че съм ви нарушила спокойствието . Сега поне имате и друга тема за заяждане освен Пепе и прочие. Лека вечер.
Не е вярно, включва се всеки, който има желание да се включи. Мненията са много, има положителни има и отрицателни.

Всеки гледа каквото му допада. И аз си пуснах последното ти видео. И на мен ми се стори че ползваш от всичко по много, твоя работа. Нали си имаш клиенти, на които им харесва.

# 2 781
  • София
  • Мнения: 6 219
Мислех, че само аз съм някакъв странен случай, на който 1 помпичка лек ФДТ му е напълно достатъчна. Наистина ми е странно цялото това количество продукти, които ползват. Не, че нямам от всичко по много, просто не намирам за нормално да се поставя толкова грим, в ежедневието, на лицето.

Не си единствена!

На мен ми е безразлично кой влогър как се гримира, обаче си признавам, че понякога гледам за разтоварване и ми е приятно да има разнообразие. Не ме кефят дъъъъъъъъъъългите клипове от по 30+ минути, в които гледаме всяко едно движение. На Стефи гледах един такъв филм... умрях от скука, а ми е приятна по принцип.

# 2 782
  • Мнения: 9
😊😊😊😊 Именно това се опитвам да кажа . Когато работя с други хора винаги се съобразявам с техните желания. На много от клиентките им правя много лек и свеж грим и заради това не ги снимам,а и те самите не желаят.Аз имам много белези по лицето ,разширени пори и т.н. които искам да скрия с грим. За мен гримът има две основни функции ...да подчертава чертите на лицето и да преобразява. Аз наблягам на второто. Никога във видеата не съм казвала това е грим,който е за всеки ден дори напротив . А и всеки може да адаптира идеите според личните си предпочитания. Много от вас сами казват,че използват грим всеки ден,но лек,а аз не го правя. Аз съм или или...и харесвам ефекта от коренната промяна. 😊😊💋💋💋

# 2 783
  • Мнения: 4 746
Аз изобщо не се научих да ползвам повече от спирала, червило и молив, но пък Дани ми допада, като мислене и това, че въпреки тежкия грим , който показва едно много естествено момиче.
Дани, понеже си ранима душа, аз да ти кажа , опитай се да си над нещата. Няма как на всички да угодиш и да се харесаш. Важното е това, което правиш на теб да ти доставя удоволствие и най-вече да не губиш себе си.
Ние тук не сме толкова злобни, просто сме остри противници на фалшивото. Ей, затова фейкове, като Пепе отнасят 100 страници разкостване. Защото всичко наоколо стана фалшиво от доматите на пазара, че до момите в моловете и тубата..

# 2 784
  • Мнения: X
😊😊😊😊 Именно това се опитвам да кажа . Когато работя с други хора винаги се съобразявам с техните желания. На много от клиентките им правя много лек и свеж грим и заради това не ги снимам,а и те самите не желаят.Аз имам много белези по лицето ,разширени пори и т.н. които искам да скрия с грим. За мен гримът има две основни функции ...да подчертава чертите на лицето и да преобразява. Аз наблягам на второто. Никога във видеата не съм казвала това е грим,който е за всеки ден дори напротив . А и всеки може да адаптира идеите според личните си предпочитания. Много от вас сами казват,че използват грим всеки ден,но лек,а аз не го правя. Аз съм или или...и харесвам ефекта от коренната промяна. 😊😊💋💋💋
Ето за това те харесвам! Ти си истинска, удоволствие ми е да те гледам. Предпочитам да следя канали с малко последователи, тези на които Ютуб им е хоби, а не работа. Те винаги са по искрени, добронамерени и истински!

# 2 785
  • Мнения: 1 870
Дани, BaDBluEeYeS ме изпревари, тъкмо бях тръгнала да пиша същото. Simple Smile

Станах ти абонат, а не следя много български влогърки. Това, което ми харесва в теб е, че си много искрено, работливо и борбено момиче. Няма как да не срещаш и критики, но ако са градивни, а ти достатъчно разумна, за да ги чуеш, само ще са в твой плюс.

Продължавай с каквото си се захванала и най-вече: бъди себе си, че усетим ли залитане, ссссъскането няма да ти се размине. Stuck Out Tongue

# 2 786
  • Русе
  • Мнения: 1 095
Много съм далече от грима като цяло, но разбирам Дани,че иска да прави изкуство и да показва и надгражда. А не нещо елементарно (оставете това на тези, които не се занимават професионално с грим). Уважавам я , защото не я беше срам да каже публично какво е работила в Англия, и че сама без да чака само на мама и тате се опитва да развие свой бизнес (студиото). Пък и писанието й тук не е лицемерно като на Герито( и други) , нито се защитава, нито казва аз съм права вие грешите.

# 2 787
  • Мнения: 174
Дани много ме кефи. Борбена е, талантлива е, върви си по нейните пътища бавно и сигурно. Помагала ми е с информация много изчерпателно, когато лично съм я питала.
Дани, не се отказвай от канала. Наистина има хора, които те гледат!  bouquet

# 2 788
  • Мнения: 9
О,не. Аз не казвам,че някой тук е лош. Аз самата понякога съм "по-злобна"на много моменти ако мога така да го нарека . Не обичам да се оправдавам просто не обичам да остана недоразбрана от хората и обичам да си изказвам всичко за да няма недоразумения . Аз съм много благодарна на много от вас и за милите думи и всичко останало . Много голяма част са по-малки от мен ,но с много по-голям опит,има и такива,които са по-големи. Всеки може да научи нещо от някой по един или друг начин. Аз също до голяма степен не харесвам определени неща в ЮТуб. За жалост някакси не можем да се преборим с тях. Просто аз обичам да показвам това ,което мисля,че ми се отдава , а то дали ще се харесва или не...всичко е индивидуално . 😊😊❤️❤️❤️

# 2 789
  • Мнения: X
Даниела, дайте линк към Вашето любимо (собствено) видео - да видим и ние, и да изкоментираме. Аз си признавам, че за Вас не съм и чувал, а и видеа с грим мен не ме вълнуват - аз съм си роден перфектен, хихихи

Общи условия

Активация на акаунт