Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 3 / Февруари 2019

  • 190 287
  • 4 000
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 6 219
Наминавам да кажа, че гледах видеото с корекцията на Адри - наистина много хубав резултат. Аз не съм против корекциите, но всичко свързано с игли ме ужасява, така че не бих се подложила. Радвам се, че има някой, който показва наистина естетична корекция.

# 91
  • София
  • Мнения: 1 595
За лигавщини, начин на обличане, мръсни четки и каквото и да било подобно никога не бих критикувала "инфлуенсър", но при публично застрашаване на детски живот направо откачам 🤐
Била съм част от верижна катастрофа (някакъв старец беше заспал зад волана и се вряза в мен на светофара с над 80км/ч) докато бях бременна и само това, че бях с колан ме спаси да не ме стържат от асфалта, барабар с неродения ми син. Оттогава съм се вманиачила и дори в такси не се качвам без столче и искрено ме потриса когато виждам да се демонстрира необезопасено возене на бебета и деца като най-нормалното нещо. Дори така сладкото семейство от "Живот със синдром на Даун" (започнах да ги следя още от първото им видео, което излезе малко след като на първата ми фетална морфология ми казаха, че дъщеря ми е с ясно изразени симптоми на синдрома) ми падна в очите заради кадри на малката в столче без колани в движение 🙁

Последна редакция: сб, 02 фев 2019, 21:26 от Адри́

# 92
  • Мнения: 2 147
Много инфлуенсъри се навъдиха в България, повече от половината не знаят изобщо как да се държат пред камера, не им върви гладко мисълта, имат беден речник с много паразитни думи, ама малко книжки са чели. Ако са чели сигурно са "Името на розата", "Алхимикът", "11 минути" или "50 нюанса сиво".

"Името на розата" е доста сериозно четиво Rolling Eyes .

# 93
  • Мнения: 973
Да , наистина четох “ името на розата “ след “ сидхарта “ и ми се стори доста многопластова книга .
В тийнейджърските години пък книгите на Коелю ми отвориха очите за нещата , които родителите не ми бяха обяснили.
Не разбирам защо трябва да се слагат етикети?

# 94
  • Мнения: X
Защото те обикновено са чели само тези книги. Имало е моменти, в които някои от тях бяха невероятно популярни и всички ги четяха. Не казвам, че някои от тях не са добри, макар че на Паулу Коелю ми се сториха невероятно скучни, но когато литературните ти интереси се изчерпват само с тези няколко, тогава определено имаш проблем.

# 95
  • Мнения: X
Не ги приемайте нещата толкова навътре, момичета. 😊 Обеснявам: аз също съм чела Умберто Еко и въпросната книга, както и Паулу Коелю, книгите са хубави, но не всеки ги разбира. Спомнете си за всичките конкурси за Мис нещо си, любимите книги на 90% от участничките са точно изброените, на мен ми е останало като нарицателно за хора, които са прочели само такава популярна литература. Което не значи, че са разбрали какво иска да каже авторът. Затова ги споменах, не защото не са сериозни четива, нека не разводняваме темата, няма нужда да скачате до тавана 😊

P.S fallon_fallon го е обяснисла прекрасно.

# 96
  • Мнения: X
Тези плеймейт и миски може да са казали, че са чели въпросия Паулу Коелю, само защото е модно да са го чели, а не защото са.По-скоро може да са прочели няколко цитата от книгите му в интернет /ФБ.
Също така харесвам и Хорхе Букай.

# 97
  • Мнения: 878
Това дали някой си вози бебето в столче или не, е перфектен тест за интелигентност.
Надявам се Алекс да държи бебето в ръце само за снимката.

# 98
  • Мнения: 2 721
Още на изписването на сина ми беше в кошче , бяхме го взели месеци преди това и се изумявам на познати , които купуват колички за невероятни суми , но не и бебешко кошче , защото “нямало смисъл за 10минути от болницата до тях” 🤔😐..
Сина ми е почти на 3години и по път спираме до магазина ,който е на 100метра от нас, пазарим и пак го качвам в стола му докато минем тези 100метра и паркирам.
Много е опасно , особено като започнат да висят по задната седалка и да гледат назад към движението...
Случвало ми се е точно един единствен път да го държа в мен отзад , а мъжа ми караше , НО беше с 40градуса температура , отпуснат и затваряш очички , едвам дишаше и го карахме за приемане в болницата....знам, че и това не е добре, но в тази ситуация най-важното беше да не позволя да заспи...

# 99
  • Мнения: X
Незная от къде ми изкочи Драгановата но влезнах в иг й, направи ми впечатление,  че  се снима с определена чанта няколко пъти с едни и същи тоалетчета, след което чантето за хилядарки се изпарява, на негово място идва друга чантича, явно по-скъпа не съм наясно с цените на нейните любими марки.
Маро, един съвет като целиш да си маркова, снимай се с тая торбичка с различни дрехи, на различни места и пускай снимките по различно време, не си прави серия от 2-3 снимки с еднакви дреши и една и съща тОрба.
Бегай бързо до chanel,  че са пуснали valentine's day да се снимаш.

# 100
  • София
  • Мнения: 17 942
Не мисля, че някоя от тези изме... дами може да си позволи чанта на Шанел. Под "позволи" имам предвид да си я купи и да не ѝ събори бюджета за една година напред. В което няма нищо лошо, стига да не гледаха как да измамят хората и да си почешат егото със скъпи вещи.

Много изкривено почесване, впрочем. Защото ако взема нещо и трябва да го върна, щото нямам пари, ще се почувствам 10 пъти по- кофти, отколкото ако изначално изобщо не се заглеждам в стоката и не припарвам до нея.
Което автоматично значи, че са дълбоооки комплексари. Самочувствието и задоволството им се градят на образа, който другите имат за тях. А не на това, което могат и са постигнали.

# 101
  • Мнения: X
Според мен купува по интернет с кредитна карта, прави снимки и после връща.

# 102
  • Мнения: X
Не е така, има няколко блогърки, които наистина имат висок стандарт на живот и си купуват оригинални LV, Chanel, Hermes - Стефи от eatlovemakeup & mademoiselle aia  и други. Аз ги харесвам, защото не парадират с възможностите си и имат качествено съдържание.

# 103
  • Мнения: X
Къде са те къде е Мара. То онова няма ни вкус ни стил ни пари от километри си личи.
Може би  работи като детегледачка при накакви богаташи и живее в измислен свят.

# 104
  • Мнения: 2 323
Това дали някой си вози бебето в столче или не, е перфектен тест за интелигентност.

Съгласна. Аман от тъпотии.

Но се радвам, че досега никоя от имащите влияние не се е обявила против ваксините!

П.С. Любимата ми детска книжка е Винету и пет пари не давам за славата, която си спечели покрай Бойко Laughing

Общи условия

Активация на акаунт