Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 3 / Февруари 2019

  • 190 204
  • 4 000
  •   1
Отговори
# 1 500
  • София
  • Мнения: 17 900
да накърми детето на най-високото ниво на Айфеловата кула, ще разцепи Инстаграма Simple Smile Тогава може да е с третото.
Ще решат, че мърсуват и ще ги изгонят. ФилипЧо и Ети, де.

# 1 501
  • Мнения: 1 875
Не е писала официално извинение на потенциално засегнатите или обосновка, но продължава да философства в коментари.



"възпрепядства"  (Ех, частно училище... ех, "Банкер") Rolling Eyes Ето нагледен резултат от показното четене по сутиен с цел реклама. Satisfied Пепето хартия вижда само в тоалетната май.

Тя колко месеца/години беше живяла в Дания, казвате? Защото се има за голям капацитет, все Дания, та Дания й е в устата...

Според мен,  от катедра "Скандинавистика" в СУ трябва да я поканят за лектор по "Странознание". Satisfied

Последна редакция: вт, 12 фев 2019, 14:12 от Yogurina

# 1 502
  • Мнения: 4 891
За веган не съм я чула да казва, че е , ама вегетарианка винаги го натъртва.

Бившият ми напомня на влогъра Рос. А тя защо си пази снимките с него и защо са достъпни за всички?

# 1 503
  • Мнения: X
Ама пипито нали в България живее, какво я вълнуват други държави и закони?

# 1 504
  • Мнения: X
Защото явно няма лоша реклама за Пепе, затова и стоят снимките. А бившото и гадже наистина трябва да направи курбан, че се е отървал.

# 1 505
  • Мнения: 9 490
Я дайте скриийншот на гаджето, че на мен ми отваря само нейната страница.

То пък нейния датчанин е голям пример за грижовен татко, който бута количка и сменя памперси 🤣 като го гледам и за работата си силно се е притеснил

# 1 506
  • Мнения: 6 911
Супер грижовен, няма що. Трябва да иде във Франция, че да се сближава с детето си и твърди, че мониторът, показващ тоновете му бил най-скучният тв канал на света.
На Пепе толкова различно и притича житието от това на датчанките, че по-добре да млъкне, понеже не е единствената жена в България, живяла и учила в чужбина.

# 1 507
  • Мнения: 2 147

О има доста по-лоши снимки, дък фейса е бил на почит и ясно илюстрира какво точно има в главата.

Още съм ядосана, че съветва хората да прибягват до бързи кредити. Това впрочем, не ми се вписва в образа на "богата наследница". Или може би родителите й не са искали да спонсорират количка за 2 бона  newsm78?!

# 1 508
  • Мнения: X
Мисля, че малко понасолихте повече манджата относно децата на Пепе и че искат трето дете.
Все пак си е тяхна работа, някак грозно звучи да кажеш "ражда до откат".
Нито я защитавам - нито съм трол, тези, които четат темата от по-преди знаят.
То ясно, че отнесе хейта от тези, които й бяха насъбрали и предпоследното видео отключи това им желание да я насмелят, (и с право), но като чета обиди и вменяване на крайно филмирани фантазии като тази, че Филип най-вероятно я бие, ами направо се чудя кой и защо има изгода да пише такива сюжети?!
 
Напоследък много нови потребители има.
Явно хейтът обединява.

Какъв хейт?! Хейт означава Омраза. Как може да мразим човек, който НЕ познаваме и не ни е сторил нищо лошо?!
А защо да не я бие Здравей? Понеже е майка-кърмачка ли? Всеки е свободен да казва каквото си иска - всички безсмислени и ненужни клипове на влогърите го доказват. Значи Пепе може да каже, че жените с репродуктивни проблеми не забременяват, защото не го искат достатъчно, а аз не мога да предположа (по вида й) че мъжа й я шамари? Ама чакай да сложа телефона пред мен, да го запиша, за да ми е простено.

# 1 509
  • София
  • Мнения: 17 900
като го гледам и за работата си силно се е притеснил
Притеснил се е той, че няма да може сам да я свърши, затова беше викнал дъщеря си да му бае.

П.П. Хаха, имаме с нея доста общи приятели- не ме учудва кои са.

Последна редакция: вт, 12 фев 2019, 14:30 от The Catcher in the Rye

# 1 510
  • Мнения: X
Тя според мен тази Пепа си мъкне детето да се прави на интересна, на ексклузивна. Никакъв ляйфстайл не е да си мъкнеш детето навсякъде. Преди време някакви по тв-то разказваха, че било ляйфстайл да слагаш зехтин на салатата, а не олио... Ся и тази, с бебе на ръце, ляйфстайл, каза, било...
По-скоро на Галя лЯйфстайла й е както трябва, нито детето мъкне с нея, нито се лишава от нещо, което иска да направи през деня без да й виси дете на главата, излиза си събота на дискотеки, по почивки без детето ходи.....Пипито има да я гони по лЯйфстайл.

# 1 511
  • Мнения: 7 776
Ооо край почна се с анализа на стари снимки, Филип  я биел .... страхотни съчинения правите.

# 1 512
  • Някъде там
  • Мнения: 16 272
Направи ми впечатление, че Пепе тръби наляво и нядясно, че е веган, ама иначе си хапва кашкавал, пие капучино с мляко и яде сладолед.
Айде стига с тая превзетост!
Вегетарианец е казвала че е не веган.По едно време опита да е веган но не и се получи,имаше проблем с кожата.
Не смятам че я бие.По скоро я тормози психически.Обаче си мисля че той е малко глуповат и не осъзнава че с постоянното си мрънкане и претенции я тормози а тя не смее да си го признае.
 

# 1 513
  • Мнения: 174
Нека не забравяме, че детето на Галя е на 6-7 години, от есента тръгва на училище, а досега е било по детски градини и занимални. Нормално е тя да има повече време за себе си, освен това често споменава как родителите й и родителите на мъжа й го взимат редовно през уикендите. Няма база за сравнение.

# 1 514
  • Мнения: 1 875
Теди спомена Галя, та ме подсети...

Тия дублиращи се подаръци от гостите за р.д. на Тончето и то от определени магазини - ме водят на мисълта, че е дала на гостите си покани като тези на сватбите /с напътствия от кой магазин да бъдат купени подаръците/. Ако е така, просто нямам думи...

Общи условия

Активация на акаунт