Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 3 / Февруари 2019

  • 189 926
  • 4 000
  •   1
Отговори
# 1 560
  • Мнения: 236
Доста си противоречи Пепе или има слаба памет.
Още живееше в Дания, когато ми попадна IG профилът й. Беше пуснала лайф, в който разказваше, колко й трудно там. На децата се гледало по различен начин и често получавала упреци за начина, по който се грижи за София, от роднините на Филип. Скоро след това обяви, че връзката им с въпросния е пред разпад точно поради тези причини и единственият вариант за нея е да се прибере в България. Ако не се лъжа имаше и пост в блога й по този въпрос.

# 1 561
  • Мнения: X
Формаджо, работи де, но и тя е основно човекът в майчинство в семейството и който обира ежедневните грижи около тях и ВЪПРЕКИ това съвместява работата и редовно помрънква, че не е леко. Нека ФилипЧо се върти около децата едни 6 месеца, а тя само да работи, нали има кариера? А, момент, децата ѝ са кариерата. Но иначе много я бива да натяква как в Дания бащите споделят майчинството. Не се обиждай, но мисля, че не свхащаш разликата и за какво точно говоря...

Аз те разбирам, но вече ме обявиха за трол, понеже нямам нищо хубаво да кажа...

Кариерата й е много съмнителна за мен, но явно се води за такава влогърството и блогърството.
Здравей какво работи, аз не разбрах. Имал фирма, нямал фирма, ремонти правели, ама плочки за хола, че той разбира... Канали, кво беше, мивки, после някакви спешни изчезвания от хоризонта за дни... Ателие, рисувал, деца гледал... Ляйфстайл и той има, чантичката през рамо...

Не знам, аз... За мен, Пепе, вместо да се бие ква супер-майка е, можеше да обърне всичко това на шега, и щеше да има повече последователи и повече гледаемост... Нямат ли мениджъри тез блогърки и влогърки... Хайде, тук не е Америка, ама някой студентче, да му дават там по 100-200лв, да им помага с идеите... PR някакъв поне. Знам ли?

# 1 562
  • Мнения: X
Оставете всичко, хвърлете гоблените, сядайте пред екраните, Десилайфстайл се завърна!



УоУ! Деси ис дъ бест!

 
Аз пък се интересувам.
Не може едни да работят, за да им вървят осигуровки и пенсия и да овмислят кога да забременяват, за да имат сносно майчинство. А други да имат фиктивен стаж и да им върви майчинството без ден работа.

Затова едните ще блъскат по 9-10ч. и ще си дават децата по ясли на годинка, а другите търтеи ще им трият сол на главата, че не са пожелали достатъчно.

Ами да! Интересно пепилота какво майчинство получава, не вярвам да не се е осигурявала, знам ли???
Аз не работя, казвам го открито и не крия, но се осигурявам на над 1000лв. и плащам данъци /какви ли не/ и осигуровки,  и не получавам детски надбавки.

# 1 563
  • Мнения: 6 930
Оставете всичко, хвърлете гоблените, сядайте пред екраните, Десилайфстайл се завърна!




Омъгъ! , както би казала Валерката. Отивам да гледам тоя trainwreck!

# 1 564
  • Мнения: X
Все искам да кажа, и все забравям, че ми е неприятно всеки път Пепе да казва "там в Дания е така, в Дания е онака, пък тук е така". Кому е нужно такова постоянно сравнение, то е ясно, че няма как навсякъде да е еднакво положението. Ама в Дания е по-хубаво само когато има някакви облаги за нея, като не ѝ отстъпят място на летището в България си е по - добре 😏
Впрочем, аз не ходя много по другите теми, но в която и тема да съм влезнала има една съфорумка, която нон стоп сравнява България с държавата, в която живее. Че даже и в нашата се беше разписала, пак със сравнение естествено. Доста неприятно и ненужно.

# 1 565
  • Мнения: X
Някой в коментарите под онова видео пишеше, че Пепе получавала 4000 крони детски надбавки на всеки 3 месеца. Отделно майчинство и се изплаща, но май трябва да си работил определено време, за да ги взимаш, а не знам тя колко стаж има оттам в козметичните магазини, в които е била продавачка.
Мъжът и имал водопроводна бригада, опитал се бил да купи бащиния си бизнес, но не се разбрали за цената и затова се отцепил сам да работи.

# 1 566
  • Мнения: 1 530
Ами как да ме касае колко взема и как, като аз самата имам няколко познати с фиктивни майчинства, само по документи са работили или едната се осигуряваше нарочно на голяма заплата, и се възползват, като могат и искат достатъчно Simple Smile А ние простосмъртните сме бачкали на две места, ама как па няма да родя породено, за да вземам пак хубаво майчинство, да бе. Всвки си решава кое как да използва в живота си. Пепе е свикнала да се оплаче и проблема й да се решава, затова й прави впечатление, че никой не ги е пуснал на опашка или други неща, просто още си е в нейния детски филм.

# 1 567
  • Мнения: 878
Формаджо, работи де, но и тя е основно човекът в майчинство в семейството и който обира ежедневните грижи около тях и ВЪПРЕКИ това съвместява работата и редовно помрънква, че не е леко. Нека ФилипЧо се върти около децата едни 6 месеца, а тя само да работи, нали има кариера? А, момент, децата ѝ са кариерата. Но иначе много я бива да натяква как в Дания бащите споделят майчинството. Не се обиждай, но мисля, че не свхащаш разликата и за какво точно говоря...

Аз те разбирам, но вече ме обявиха за трол, понеже нямам нищо хубаво да кажа...


Хайде, хайде.. Казах, че си трол заради скоростно заметения пост, в който яко се беше филмирал(а) и разиграваше някакви безумни сценарии. Иначе то тук 95% нямат нищо хубаво да кажат, включително аз.

Отдавна имам съмнения, че Пепе е имала големи драми със свекървата. Все подхвърля по някой намек. Значи и директно си го е казала на времето, интересно.

# 1 568
  • Мнения: 3 794
Чета ви от известно време 🤓
Пепе я забелязаха от темата за Звездни компромати, където беше качен линк към видеото с раждането. Понеже бебчетата ни са родени с 2 дена разлика, при една и съща докторка (д-р Богданова 🥰), някак ми стана мило и реших да я follow-на. Честно казано не й гледам клипчетата. Открих тази тема и реших да си пусна обсъжданото клипче за младите майки Simple Smile
Аз родих голямата ми дъщеря на 25 години и честно казано никога не съм се възприемала за “млада майка”, а просто за майка. В каква заблуда съм живяла 😂 Но сега с малката буболечка вече съм млада майка , все пак съм майка на две деца...Нал тъй 💁🏻♀
Та въпросното видео е пълно с глупости, които говори Пепе. Темата е наистина от обществено значение и можеше да се постарае мъничко поне да говори стегнато, конкретно и вярно.
Чудех се защо постоянно ходи с едни и същи дънки и яке. Някой знае ли?
А това, че размотава малкото си детенце като кукла насам, натам вече ми става отблъскващо. Иначе и двете й хлапенца са много сладки, спор няма. Жалко, че ги използва, за да се облагодетелства финансово. Струва ми се, че скоро ще омръзне на аудиторията си.
Искам да кажа, че д-р Богданова е чудесен лекар и много, много повече от това - тя е мила, загрижена и много отдадена на професията си. Има чудесен съпруг, отново лекар и прекрасен син. Сигурна съм, че участва в тази инициатива преди всичко, за да е в полза.

# 1 569
  • Мнения: X
Според мен докторката с голямо желание да е полезна подхвана разговора с Пепе, но посоката, в която тръгна темата не беше правилна. Все едно гледах плямпане между три приятелки, а не разговор с явна цел - подкрепа на съответната инициатива. Пепе нямаше тема, нямаше точки, към които да се придържа, за да насочва разговора, не беше запозната с много от спецификите на ранното/късно раждане, а е майка на две деца, ще кажеш, че поне нещо е чела. Въобще не се беше подготвила за това видео, а тръгнала да снима.
Виждам, че в последните сторита рязко е сменила нахилено-ентусиазирания тон с някакво по-сериозно държание, но след дъжд-качулка.

# 1 570
  • Мнения: X
Погледнах от любопитство първите влогове/видеа на пепето, май са от Дания на английски.
Имам усещане, че явно там нещата не са потръгнали няма кой да й гледа тапотиите там и ако са имали и други проблеми са решили да се върнат на родна земя, дори първоначално тя беше сама със София в България, след това и Филипчо дойде, дори я питаха дали не са се разделили.

# 1 571
  • Мнения: 878
Комична беше Пепето в разговора с докторката. То не бяха физиономии, не бяха възклицания.. "Така лиииии? Не знаех!!" Извинявай, ама на колко години си, че не ги знаеш тези неща... Или самодоволната физиономийка като се обясняваха за плюсовете на това да си млада майка и коментари "А, ето! Това е!" Чак корема си показа да видим колко бързо е влезнала във форма.. Unamused

# 1 572
  • Някъде там
  • Мнения: 16 063
Оставете всичко, хвърлете гоблените, сядайте пред екраните, Десилайфстайл се завърна!




Омъгъ! , както би казала Валерката. Отивам да гледам тоя trainwreck!
[/quote
Подозирам че господин мъжът и я е навил да се завърне...Не може той да не я показва като картина в Лувъра на японски туристи.😊

# 1 573
  • Мнения: 1 293
Оставете всичко, хвърлете гоблените, сядайте пред екраните, Десилайфстайл се завърна!




Омъгъ! , както би казала Валерката. Отивам да гледам тоя trainwreck!
[/quote
Подозирам че господин мъжът и я е навил да се завърне...Не може той да не я показва като картина в Лувъра на японски туристи.😊




Нов пьети епизод на Десито с провисналия силикон... тя горката от толкова глад вече силикона и е до пъпа... 😁😁😁😁

# 1 574
  • Мнения: 4 746
Тази да не е първа братовчедка на Цеци Клизмата?

Общи условия

Активация на акаунт