Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 3 / Февруари 2019

  • 190 025
  • 4 000
  •   1
Отговори
# 1 545
  • Мнения: X
Фишър прайс са слаба ракия, тя е с люлка за 700лв.

# 1 546
  • Мнения: 6 930
Аз не разбирам защо се дразнят на Галя, нито ми е досадна и натрапчива,нито нищо....

Защото страда от логорея, но за сметка на това има беден речник и се повтаря като латерна. Хиляда пъти на видео казва "много, много" или "изключително", "невероятно", "прекрасно" и др. подобни паразити. Рецитира като водеща на казионно предаване по кабеларка. Също така е ПР фурнаджийска лопата, масово хвали подареното като най-най. А, и защото има лек уклон да изглежда като типична нищоправеща чалгамутро принцеса. Май заради това.

# 1 547
  • Мнения: 9 486
Фишър прайс са слаба ракия, тя е с люлка за 700лв.

За която събираше отзиви в Инстаграм 😂

# 1 548
  • Мнения: 6 930
Сиена на колко месеца е, че вече я захранват? Не е ли рано? Thinking

Да не би да тръгва да пресъхва рогът на изобилието от ютюб видеа и main source of income ???? Ко ше показва сега по найсе пъти на ден в сторита, пюрета? Dizzy Face Joy

# 1 549
  • Мнения: X

FORMAGGIO май е преродения gambino. Joy Само дето на онзи историята му беше, че мрази Галето и харесва Пепе.

Аз не мразя никого, но и не харесвам никой от бг влогърите - дамата, която ми допадна, не живее в беге, а в Канада. Харесвам когато се говори спокойно, без излишни маниери, крясъци на английски думички, за да сме куул, и на всяка цена да покажем какво имаме, че някой може да ни го вземе всеки един момент. Да ме учат как да живея, да си харча парите или да си гледам децата- също не ми допада.

Ако Пепе наистина вади една прилична заплата (или която и да е била влогърка) - ами, нека! Браво! Защо да не изкарват и беге влогъри парички от ютуб? Да са им честити, да ги харчат с кеф, да са живи и здрави и все така да продължават (без ирония).  Има много пари в ютуб - въпросът е да можеш да ги изкараш, защото камера, и осветление не е достатъчно, за да бъдеш успешен влогър.

# 1 550
  • Мнения: 6 930
Тотално се оплита все повече, нямало бащинство, или има, ама не като в Дания, а там много татковци излизали в бащинство и не се притеснявали да сменят памперси, а твойтоздравей защо не сменя тия памперси и да дондурка двете деца, не съм видяла такова нещо.  Първо нямало бащинство, после нямало много излезли в Бг такива мъже, има или няма? А да не би той да е в бащинство в Дания и ние да не знаем Simple Smile Как си го представя тя Филип в бащинство, ама реално такова, а тя да бачка за заплата, как ще стане, нали е видяла това в Дания, ама живее в Бг..

Интересен въпрос. Щеше да е яко той да е в бащинство, а тя да работи, да даде челен ДАТСКИ пример. Не да обяснява как в пустата му назаднала държава България това на било популярен модел и бащите рядко ползват бащинството щото нали, манталитет (ха, добър ден). Хем щеше да има оооще повече време да "следва мечтите си"  и щеше да работи фул тайм - концепция, непозната за нея комай... Sunglasses

# 1 551
  • Мнения: X
Тотално се оплита все повече, нямало бащинство, или има, ама не като в Дания, а там много татковци излизали в бащинство и не се притеснявали да сменят памперси, а твойтоздравей защо не сменя тия памперси и да дондурка двете деца, не съм видяла такова нещо.  Първо нямало бащинство, после нямало много излезли в Бг такива мъже, има или няма? А да не би той да е в бащинство в Дания и ние да не знаем Simple Smile Как си го представя тя Филип в бащинство, ама реално такова, а тя да бачка за заплата, как ще стане, нали е видяла това в Дания, ама живее в Бг..

Интересен въпрос. Щеше да е яко той да е бащинство, а тя да работи, да даде челен ДАТСКИ пример. Не да обяснява как в пустата му назаднала държава България това на било популярен модел и бащите рядко ползват бащинството щото нали, манталитет (ха, добър ден). Хем щеше да има оооще повече време да "следва мечтите си"  и щеше да работи фул тайм - концепция, непозната за нея комай... Sunglasses

Е, тя нали работи - блогър и влогър? Изкарва някакви доходи, които за нея са достатъчно. Надали ако не може да купи хляб, ще стои по цял ден да пише блогове, а няма да отиде да изкара лев. Аз не съм запознат какви парички си изкарват беге влогърите, но явно са прилични за беге стандарта, и достатъчни...
Макар и неприятна за форума, трябва да отчетем, че жената изкарва нещо и не лежи изцяло на гърба на мъжа или родителите си. Сега, не вади по 5-10 бона дневно като Татяна (Тати), ама то и не трябва.

# 1 552
  • София
  • Мнения: 17 803
Не, просто ще я натиска под блузата си. Не е нужно да кърми наистина, само ще имитира дейност.

Доста е жалко и нагло да стоиш да обясняваш колко е нормално да се изтъпанчиш на бизнес среща (с манкюристката си, хаха) с бебе. Това не е  устрем да бъдеш с бебето си, това е невъзпитание.
Да не би майките, които ходят на работа, не искат да са с децата си. Искат, просто нямат спонсор и си гледат "всички социални роли", включително и на работеща жена. Не се чешат по цял ден по корема, задушавайки детето си пред камерата.

Както по- рано казах, нямам в речника си думата "цица" и "цици". Противни са ми, но пепа толкова изпростя, че само с това я свързвам вече. Предпочитам да не я коментирам с конкретни обяснения, защото няма как да кажа за нея "детето й е на гърдата". Това не е кърмачка, а кърмилница закрилница на всичко пошло. Пошло е да забременееш 2 седмици след запознанството в бара, пошло е да си продаваш абортите, пошло е да се опитваш индиректно да мачкаш средностатисточеската майка и е байганьовско при течащо кранче от мама и тати да правиш к***... номера със студентските заеми.
Радвам се, че има толкова много хора, които го виждат, не са заслепени от тинята.

Последна редакция: вт, 12 фев 2019, 17:39 от The Catcher in the Rye

# 1 553
  • Мнения: 2 183
Повече от 30стр. и 3 дни отделихте на Пепе.
Вече всичко се изговори и предъвка 100 пъти.  
Дайте нещо свежо и различно за обсъждане.

# 1 554
  • Мнения: 9 486
Е, тя нали работи - блогър и влогър? Изкарва някакви доходи, които за нея са достатъчно. Надали ако не може да купи хляб, ще стои по цял ден да пише блогове, а няма да отиде да изкара лев. Аз не съм запознат какви парички си изкарват беге влогърите, но явно са прилични за беге стандарта, и достатъчни...
Макар и неприятна за форума, трябва да отчетем, че жената изкарва нещо и не лежи изцяло на гърба на мъжа или родителите си. Сега, не вади по 5-10 бона дневно като Татяна (Тати), ама то и не трябва.

Ти сериозно ли смяташ, че парите, с които тя разполага ги е изкарала от Ютуб? 😃

# 1 555
  • Мнения: 6 930
Формаджо, работи де, но и тя е основно човекът в майчинство в семейството и който обира ежедневните грижи около тях и ВЪПРЕКИ това съвместява работата и редовно помрънква, че не е леко. Нека ФилипЧо се върти около децата едни 6 месеца, а тя само да работи, нали има кариера? А, момент, децата ѝ са кариерата. Но иначе много я бива да натяква как в Дания бащите споделят майчинството. Не се обиждай, но мисля, че не свхащаш разликата и за какво точно говоря...

# 1 556
  • Мнения: 1 531
Аз пък изобщо не се интересувам колко са й парите, нито кой й ги дава. Тя е в майчинство, за да си гледа детето, а доскоро другото нямаше 2 години. Тук се обсъжда не това, а нейните претенции до бога, каква кариеристка била и как с лекота гледала две отрочета, нищо друго.

# 1 557
  • Мнения: X
За мен е неоснователно майка да се оплаква, че гледа детето/децата си, когато е в майчинство/а дори и да не е, ако е избрала да се грижи само за детето/децата/, постоянното натякване колко й е трудно го прави, за да се покаже колко велика майка е.

# 1 558
  • София
  • Мнения: 17 803
Аз пък се интересувам.
Не може едни да работят, за да им вървят осигуровки и пенсия и да овмислят кога да забременяват, за да имат сносно майчинство. А други да имат фиктивен стаж и да им върви майчинството без ден работа.

Затова едните ще блъскат по 9-10ч. и ще си дават децата по ясли на годинка, а другите търтеи ще им трият сол на главата, че не са пожелали достатъчно.

# 1 559
  • София
  • Мнения: 11 775
Оставете всичко, хвърлете гоблените, сядайте пред екраните, Десилайфстайл се завърна!


Общи условия

Активация на акаунт