Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 3 / Февруари 2019

  • 190 077
  • 4 000
  •   1
Отговори
# 1 515
  • Мнения: X
Ама да я бие Здравей - какъв е проблема не мога да разбера? Да правят каквото си искат. Имат свободата - няма нужда ние да им позволяваме или не каквото и да е било. Важното е да са щастливи със себе си.
Пепе няма нужда от защита - тя си показва ляйфстайлът по разни сайтове, взима някакви парички или отстъпки за продукти, с ясното съзнание, че това няма да й донесе само позитиви. И кво като съм предположил, че яде шамари?! Моето мнение не би трябвало да докосва когото и да е, по какъвто и да е начин.

Ако пък наистина я бие или я тормози психически - тя си е решила да е с този човек, да си правят 1-2-3-4-5-10 деца - колкото си искат. Щом могат да се грижат и имат желанието да се грижат за толкова - нека. Тогава наистина може да стане майка-героиня, пък и да я поканят за ко-водещ при Гала.

Голяма драма направихте, я й пратете по 50лв в пейпал, да не се обиди от писаниците тук. Милото Пепи.

# 1 516
  • Мнения: X
Нека не забравяме, че детето на Галя е на 6-7 години, от есента тръгва на училище, а досега е било по детски градини и занимални. Нормално е тя да има повече време за себе си, освен това често споменава как родителите й и родителите на мъжа й го взимат редовно през уикендите. Няма база за сравнение.

Напротив, има база за сравнение, голямата дъщеря на Пепе къде я забравихте? Просто Галя никига не е твърдяла, че е супер-мама като другата.

# 1 517
  • Мнения: 174
Или просто приятелките й са наясно тя откъде пазарува и какво би се харесало на детето й.  Peace

# 1 518
  • Мнения: X
Пепето иска да покаже висок лЯйфстайл затова я сравних с този на Галя.
Детето на Галя е било и по-малко от 6-7г., но обичая да го оставя при баби и дядовци не е от сега. 100% го е пуснала на ясла веднага след майчинството, което няма лошо мястото на децата е сред други деца.
Относно подаръците и аз мисля като Yogurina, а и винаги когато детето ми е канено на рд съм питала майката какво да купя, и мен са ме питали.

# 1 519
  • Някъде там
  • Мнения: 16 168
Като гледам как се надпреварваме да я защитаваме 😂
Обсъждаме просто и всеки си казва какво мисли.
Като казахте Галя и нейния "таен обожател" отиде да я разследва и там си и остана.😁

# 1 520
  • София
  • Мнения: 17 854
Формаджо, врътни си една пица и недей да ни правиш на малоумни с провокациите.
Не падаме от небето.

# 1 521
  • Мнения: X
Като гледам как се надпреварваме да я защитаваме 😂
Обсъждаме просто и всеки си казва какво мисли.
Като казахте Галя и нейния "таен обожател" отиде да я разследва и там си и остана.😁



Извинявам се, от няколко дни съм в компанията на хора, които гледат тези влогъри и за това не съм запознат - коя е тази Галя?

Гледах последната мацка от първият пост - ами, ето това са видеа, интелигетно поднесени на беге. С кеф я изгледах - от-до.

# 1 522
  • Някъде там
  • Мнения: 16 168
Край свърши се с "бебе на сиса".
Захранихме Сиена,сега ще се чудим в кое кафе ще ни затоплят пюрето.😂😂😂
Галя не я следя.Но е известна тук.Има я има на първа страница.

# 1 523
  • Мнения: 878

О има доста по-лоши снимки, дък фейса е бил на почит и ясно илюстрира какво точно има в главата.

Още съм ядосана, че съветва хората да прибягват до бързи кредити. Това впрочем, не ми се вписва в образа на "богата наследница". Или може би родителите й не са искали да спонсорират количка за 2 бона  newsm78?!

Ти вярваш ли, че наистина са теглили кредит? Това, според мен, е просто нелеп опит за реклама. Иначе добра история е спретнала. И да, супер етично е да съветваш хората да теглят бързи кредити за глупости.

FORMAGGIO май е преродения gambino. Joy Само дето на онзи историята му беше, че мрази Галето и харесва Пепе.

# 1 524
  • Мнения: 1 547
За интересуващите се дългосрочно от материята, Пепе е един хубав пример, социален експеримент, аз така я разглеждам, и мислех, че ще се издъни в някой момент, но по натам като пораснат децата и лъснат много пробойни. А то се оказва, че всичко е до баланс и доверие. Загубиш ли баланса и доверието на хората, които били завиждали, навирали носа си и т.н. неща, ами нали тия хора точно иска да я гледат, за тях се бори, на тях с обяснява, си дава отражение. Загубиш ли веднъж доверието, как после очакваш, че ще звучиш достоверно за даден продукт, който във всяка втора публикация е реклама? Кой ще те вземе насериозно при положение, че не можеш собствения мъж да си накараш да ти съдейства с двучасово гледане на детето ви. Казахте й достатъчно, за да схване нещата, че не са само пр пратки и четене на етикети зад кадър. Трябва й да се концентрира върху децата й, това си личи като липса отвсякъде, понежв щеше да се сети да пусне нещо по темата, като й е във всекидневието даже не е нужно да е нещо специално. За лего Дупло мисля от тях разбрах преди година, иначе не съм знаела, но идеите й за децата са никакви наистина.

# 1 525
  • Мнения: 7 694
Аз не разбирам защо се дразнят на Галя, нито ми е досадна и натрапчива,нито нищо....

# 1 526
  • Мнения: 1 071
Гледам сега на валерката видеото със снаксовете и се чудя на кой от двамата гласът е по-дразнещ?

# 1 527
  • Мнения: X
Нина Васиљевић, ако четеш тук, моля те моля те не пускай толкова силно музиката между две говорения във видеата си, само си играя с дистанционното и накрая спрях видеото ти, а толкова искам да те гледам.

# 1 528
  • Мнения: X
Аз не разбирам защо се дразнят на Галя, нито ми е досадна и натрапчива,нито нищо....

Защото е куха лейка, затова. Доколкото съм чела тук, малкият и лигоч сигурно е уморил котката им, та и затова вероятно.

# 1 529
  • Мнения: 2 146
Ти вярваш ли, че наистина са теглили кредит? Това, според мен, е просто нелеп опит за реклама. Иначе добра история е спретнала. И да, супер етично е да съветваш хората да теглят бързи кредити за глупости.

FORMAGGIO май е преродения gambino. Joy Само дето на онзи историята му беше, че мрази Галето и харесва Пепе.

Честно казано, не вярвам. Което прави всичко да изглежда още по-лошо.

Общи условия

Активация на акаунт