🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 12 (Тема #3)

  • 79 989
  • 1 340
  •   1
Отговори
# 60
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 357
"Тони Димитрова никога не съм харесвала, винаги ми е простеела!"
Тони ме накара да заобичам българска музика, имам поне 30 нейни авографа и още толкова снимки. Има изпълнение на сцена 20мин - сслед това 2 часа раздава автографи и се снима и приказва с всички фенове.
Като певица я харесвам, като човек не!  Sad
Познаваш я лично ли?

# 61
  • Мнения: 6 529
Иначе тази Райна-никога не съм я чувала или виждала. Обаче ми се стори много красива. С тази кукленската красота. Загледах се в носа И, но не можах да преценя дали е пипан. Както и да е, харесва ми визуално.
Със сигурност си е оправяла носа.
В тази статия вторите две снимки са със стария й нос.
https://ladyzone.bg/article/moda/model-kroika-i-dve-dimiashti-ochi-s-raina.html


Райна е новата любов на Башар Рахал

# 62
  • Мнения: 5 681
Хареса ми вечерята, домакина и компанията. На няколко пъти се усещах, че се усмихвам докато ги гледам. Много ми хареса отношението на домакина със съпругата му. Усмихнати очи има и заразителна усмивка. Гласът му е много приятен /като че ли ми прилича на гласът на Любо Киров Grinning/.
От хората харесващи Тони Димитрова съм. Мисля, че е много земен човек.

# 63
  • Мнения: 28 464
"Тони Димитрова никога не съм харесвала, винаги ми е простеела!"
Тони ме накара да заобичам българска музика, имам поне 30 нейни авографа и още толкова снимки. Има изпълнение на сцена 20мин - сслед това 2 часа раздава автографи и се снима и приказва с всички фенове.
Като певица я харесвам, като човек не!  Sad
Познаваш я лично ли?
Познавам я по отблизо, животът често ме среща с нея! За да го казвам имам мнение! Песните и ми допадат, обичам ги,  дори много! Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 9 865
Гледах малко бегло, но останах с добро впечатление от домакина, много приятен тип, изненадата ми създаде добро настроение.
От участниците, всички са ми познати, като Райна имам чувството, че я знам от някаква реклама, но не се сещам конкретно.

# 65
  • София
  • Мнения: 2 566
Много харесвам такива хора като Иво- прилича ми на голямо плюшено мече, обран, говори тихо и спокойно, талантлив. И си личи, че с жена му имат хубаво семейство, обичат се. Като меню беше съвсем обикновено, но пък наистина сготви с желание и кеф, затова и гостите му харесаха нещата. Младите момичета са ми напълно непознати, Тони Димитрова съм я гледала и преди в Черешката, добре се представи.

# 66
  • Мнения: 1 286
На мен вечерята също ми хареса,  но не разбирам как може някой да се харесва с такава брада. Ужасна ми е и като видях как се целуваха за добре дошли, брррр, много гнусно  ми беше. Защо му е? Нито става по—интересен, ни то по—хубав, нито по—млад.

# 67
  • Мнения: 1 556
Тази Райна беше водеща на Бинго милиони, заедно с Башар.

Късно се включвам в темата, ама нямам време за писане. Харесва ми новият сезон, заложили са на нормални симпатични хора, макар и някои от тях да са участвали по няколко пъти вече. Радвам се, че липсват новите VIP откачалки, заради които предаването беше станало негледаемо, поне за мен.

# 68
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 499
 Сибирски лук ли показа?Понеже чух френски.

# 69
  • Мнения: X
Сладур бе.Харесва ми.Ястията бих опитала,само не разбрах какъв ще му е десерта?

# 70
  • русе
  • Мнения: 1 317
Какъв хаус цари в тази кухня?

# 71
  • Мнения: 36 482
Карамелизирани домати е интересна идея - одобрявам, тъй като харесвам карамелизирани ябълки Simple Smile

# 72
  • Мнения: X
На този му давам 10т. без да съм опитвала нищо Grinning

# 73
  • Мнения: X
Огладнях. Знае какво прави и с такъв финес Heart Eyes

# 74
  • Мнения: X
Коя зодия е този Любо?Никъде няма инфо.

Общи условия

Активация на акаунт