Помощ!Дъщеря ми става хлебоманка!

  • 1 065
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Всички деца обичат хляб. Особено топъл и мек - него кой би отказал Grinning

Относно въглехидратите - те са необходими за малките деца, не бъркайте диетите  за възрастни с диетите на малките деца. Естествено, ако нямате проблем с теглото, а вие нямате.

# 16
  • Мнения: 2 732
Страхувам се,че тъпчейки се с хляб,ще започне постепенно да ми отказва пюретата и другото ядене,което е по-важно за нея. Wink

Наистина ей това е основното,  за което трябва да се притесняваш Rolling Eyes.Моята така мина само на хляб и тестени изделия и недолюбва изобщо манджите  Tired и то до ден днешен.Вече крия хляба докато хапне малко манджа и после и давам на воля да си яде хляб  Peace.Не е напълняла от него ,то при нейното движение нон стоп -няма как да стане.

# 17
  • Мнения: 8 917
Гери също много обича хляб Peace Mr. Green

# 18
  • Мнения: 742
Всички деца обичат хляб. Особено топъл и мек - него кой би отказал Grinning

Относно въглехидратите - те са необходими за малките деца, не бъркайте диетите  за възрастни с диетите на малките деца. Естествено, ако нямате проблем с теглото, а вие нямате.

Нама от какво да се притесняваш. Щом му се папка да си папка, а и щом си хванала цаката как да не е само хляб....  bouquet

# 19
  • Мнения: 600
не можеш да лишиш детето от хляб. а и не трябва. диети ще прави цял живот Laughing

племенницата в продължение на 2 години яде само и единствено хляб и от време на време кашкавал. сега вече е на 4 и половина, яде доста неща и е дори слаба за възрастта. просто следи за затлъстяване и това. нека си яде.

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Я не се кахъри за теглото! НА моите приятелки децата масово са над 10-11 кг, а нямат годинка.
А хляб и Силия си хапва с кеф. Новата й страст е да топи сос от нарязани домати  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 4 629
Килограмите ми се струват добре  newsm78. Опитай да даваш черен или пълнозърнест хляб, ако калориите те тревожат. Но това, че детето си похапва с хляб, според мен не е повод за тревога. Децата са толкова пъргави и активни, че изразходват всичко погълнато  Peace

Общи условия

Активация на акаунт