Американски колеж - четиринадесета тема

  • 52 897
  • 762
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 622
Ripple, кой преподава по биология на детето ти?

Той е 8ми клас, още нямат биология.

# 31
  • софия
  • Мнения: 4 985
Ripple, кой преподава по биология на детето ти?

Той е 8ми клас, още нямат биология.
Ооооооо, ама ако знаеш какви интересни неща го чакат напред в следващите класове! Ти нищо, че си го знаеш детето, дето едва ли би сменило желанието....просто стой с отворена мисъл и бъди нащрек, има време. Сега го подкрепяй, уважавай желанието му, а пък скоро като се срещне с К.Йънгс и другите супер учители, пак ще си говорите, респективно говорим Simple Smile

# 32
  • Мнения: X
Големия ми син е ходещо доказателство, че Колежа може да научи на самоорганизация и самодисциплина наистина отчаяни случаи на енергоспестяване. Промяната преди/след е поразителна!
Ми да, нали затова искаме да е там, за да 'донаучат' нещата, които не се справяме сами вкъщи.

Оказа се, че се е затруднил най-много на логическите задачи. Не сме се занимавали никога с това /така де, много малко сме се занимавали, съвсем на хаотичен принцип/ не е ходил на някакви специализирани курсове със застъпени такъв тип неща.

Деница - Лого 3.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 155
Здравейте, относно подаването на заявление за изпита, вместо копие от бележник, както е било предишни години, какъв "документ" ще трябва да предоставим като сме само с електронен вариант? То утре, надявам се, ще разберем като си сложат формата на сайта им... Но и на отворените врати като имаше такъв въпрос не дадоха конкретен отговор. Чудя се, да не би да почнат да ни мотаят от сегашното училище.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 155
Сложили са подновена информация на сайта им, извинявам се за спама:

За училищата с електронни дневници: справка за успех и хорариум учебни часове за първия
срок на 7. клас. Справката е съгласно изискванията на Наредба № 8/2016 за информацията и
документите за системата на предучилищното и училищното образование, Приложение № 4 към чл.
31. Справката трябва да е издадена от училището на кандидата (размер на файла до 3 МВ).
Ако справката е само от една страница, моля, прикачете файла два пъти.

# 35
  • Мнения: 7 159
Вярно, че от утре започва записването за изпит. А от кога е онлайн?
И споделяйте тук до кой номер е стигнало, че бая залози имаме.😃

# 36
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Ох,Фран!Записването е лесно-да влезеш еееее  друго нещо.

# 37
  • Мнения: 5 425
Ох,Фран!Записването е лесно-да влезеш еееее  друго нещо.
Има време за тенджерата под налягане ...
Ако от сега започнете, как ще я карате седмицата​ между изпита и обявяването на резултатите?
Щом е вашето училище - няма да имате проблеми с влизането.

# 38
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Да,ако и кандидата се отнасяше така сериозно като мен изобщо
 нямаше да се притеснявам.Но,уви той е хипер спокоен.Дай боже да се справи!

# 39
  • Мнения: 5 425
Да,ако и кандидата се отнасяше така сериозно като мен изобщо
 нямаше да се притеснявам.Но,уви той е хипер спокоен.Дай боже да се справи!
Прекрасно е, че кандидата не се стресира ненужно! Не внасяйте паника в системата и Вие... Stuck Out Tongue
Успех!

# 40
  • София
  • Мнения: 16 194
Ежко, ние, мамите, не сме толкова дебелокожи/острокожи, ние се притесняваме за всичко. Поне си го "изливаме" тук, а не върху детето.

Преди 3 години, на същата дата и моя син държа пробен изпит в Лого-3, представи се "реално" , и най-накрая се стресна, достатъчно за да попита за план Б. Оказа се полезно стряскане...

# 41
  • Мнения: 5 425
Поне си го "изливаме" тук, а не върху детето.
И аз така навремето...
Първият ми пост във форума:
https://www.bg-mamma.com/?topic=971181.msg34809761#msg34809761

# 42
  • Мнения: 10
Вече има нанесени коментари от някои учители в Енгрейд.

# 43
  • Мнения: X
Аз пък прочетох историята с дрогата от миналата година и съвсем се попарих. За английските също се чува вече от различни посоки. Т.е. родители на близки деца чуват от родители /техни познати/ на по-големи деца, които са по елитните гимназии и така стига информацията и до родителите на седмокласниците.

В крайна сметка какво стана, наказаха ли 'разпространителя'?

# 44
  • София
  • Мнения: 16 194
Да, и разпространителя, и т.нар. "жертва".

Общи условия

Активация на акаунт