Фин органичен синтез?

  • 1 832
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Моля ви, ако някой знае нещо за тази специалност в ХТМУ да ми разясни как стоят нещата! С какво се кандидатства? Какво представлява самата специалност? Благодаря ви предварително💜

Последна редакция: нд, 03 фев 2019, 15:05 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 5
Здравей! Мога да ти дам мнение като учаща тази специалност, но предполагам вече е късно. Grinning

# 2
  • Мнения: 1
Здравей! Мога да ти дам мнение като учаща тази специалност, но предполагам вече е късно. Grinning


Здравей!Може ли да споделиш мнението си?

# 3
  • Мнения: 5
Тази специалност беше резервният ми вариант когато кандидатсвах, но стана основна. Та, относно специалността първите 2 години изучаваш предмети като математика, физика, органична и неорганична химия, информатика, техническа механика и техническо чертане. Доста трябва да си учиш нещата, тъй като някои от изпитите трудно се взимат. Адски много държат и на присъствие на упражнения, а и на лекции също така. Повечето преподаватели се държат добре и приятелски. Ако нещо друго те интересува можеш да ме попиташ.

# 4
  • Мнения: 1
Тази специалност беше резервният ми вариант когато кандидатсвах, но стана основна. Та, относно специалността първите 2 години изучаваш предмети като математика, физика, органична и неорганична химия, информатика, техническа механика и техническо чертане. Доста трябва да си учиш нещата, тъй като някои от изпитите трудно се взимат. Адски много държат и на присъствие на упражнения, а и на лекции също така. Повечето преподаватели се държат добре и приятелски. Ако нещо друго те интересува можеш да ме попиташ.

Здравейте! Искам да Ви попитам какво се изучава в математиката? Ако може малко материал за самоподготовка (за първа година ще съм тази специалност и търся хора, които я учат за да се подготвя по математика). Ще съм Ви много благодарна.

Общи условия

Активация на акаунт