Мъжко име подобно на Валери

  • 7 369
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 551
Велин и Велизар. Не знам доколко са подобни, по пак имат общи букви. Или Валентин-ще е Вальо на галено. И ако ще кръщавате на дядо, вероятно и на него му казват така-така,че ето ти. Моя свекър е Валери, а майка ми Валентина(Вальо и Валя😄) и не е като да не съм обмисляла подобни имена,въпреки,че не исках да кръщавам на никого,а и имам момиче.

Последна редакция: вт, 05 фев 2019, 09:30 от Мис Каролин Бингли

# 16
  • Мнения: 225
Валентин повече ми харесва от Валери, същевременно не е толкова разпространено като Виктор...
Вилиан и Велизар също ми допадат.
Търсите запомнящо се звучене - Вихър (силен, буен).

# 17
# 18
  • Мнения: 461
само ВалЕр....звучи модерно, не се среща често, да не кажа никак
Всички ще му казват Валери, на бабата и дядото ще им е кеф, наследниците му ще са: Яна ВалЕр Кисьова, ДанИл ВалЕр Кисьов(примерно)...Wink просто хрумка Simple Smile....пък може и за кръстница да ме поканите;)
Да ви се роди здрав и силен бебчо, името е лесно.
Лека бременност желая!

# 19
  • Мнения: 9 483
Валер .... сериозно ли?

# 20
  • Мнения: 39 282
Подфорума трябва да се премести в смешките.

# 21
  • Мнения: 461
Подфорума трябва да се премести в смешките.
Важното е да са живи и здрави децата. Имена - разни. За едни са смешни, за други - не толкова. Родителите, щом поемат отговорността за новото човече в семейството, ще понесат и отговорността за името.
Отстрани - съвети безброй, но изборът е техен. Определено отглеждането на дете не е смешна работа, особено ако няма баби, гледачки и други помагачки Simple Smile наоколо.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 422
Валери си е много хубаво име!

П.П. По майтапчийската линия Винил

# 23
  • Мнения: 484
Валери си е много хубаво име!

П.П. По майтапчийската линия Винил

Сетих се за Винкел.  hahaha hahaha hahaha Съжалявам, но не се сдържах.  Joy Joy Joy

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Айде, сега Винтоверт предложете! Stuck Out Tongue Winking Eye

Каква е тази мода хем да искаш да кръстиш бебето на някого, хем да не е същото име и като се почнат едни вариации и интерпретации на оригинала накрая става гротескно.

# 25
  • Мнения: 410
Валери и Валентин са много хубави имена. Повече клоня към Валери без никаква промяна. Хубаво име е. Иначе с тази буква любими са ми- Витомир и Велин. 😊

# 26
  • Мнения: 4 017
Валентин.

# 27
  • Мнения: 8 578
Валери си е най-добре според мен.
С В за момче харесвам Владимир,Велизар и Виктор.

# 28
  • Мнения: 2 050
Валентин и Валери изобщо не ми харесват, особено второто.

Виктор и Владимир са ми ок.

# 29
  • Мнения: 8 795
Валери е добре.
Евентуално Валерий, останалите вариации, според мен, нямат нищо общо, освен буквата.
Имена с В, които намирам интересни: Ведрин, Велико, Виден, Витан,  Влад.

Общи условия

Активация на акаунт