90 Day Fiance / 90 дни до сватбата

  • 53 441
  • 1 240
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Мнения: 1 463
Ето, ключа от колибата. 😃

# 1 141
  • sf
  • Мнения: 10 258
Егати несправедливия живот- аз съм по-готина от нея, ама никой не иска да ми купи бар и апартамент в Барселона. 😄

# 1 142
  • Мнения: 1 463
Егати несправедливия живот- аз съм по-готина от нея, ама никой не иска да ми купи бар и апартамент в Барселона. 😄
+1 😄

# 1 143
  • Мнения: 36 946
Търсете американци онлайн. За предпочитане глупави и да живеят насред гора (родната къща на Кори май беше на някакво диво място).

# 1 144
  • Мнения: X
И кола го врънкаше да й купувал.

# 1 145
  • Мнения: 1 948
И кола го врънкаше да й купувал.

GrinningGrinning Сещам се за онази украинка и Сесар...5-годишна връзка, никога не са се виждали. Тя била любовта на живота му..Постоянно и пращал пари и екскурзия до Мексико ли и беше палтил, на която тя не отиде и си прибра парите....Гледах интервюто с нея - материална овца. Да им се неначудиш на тез американци. Наистина ли са толкова прости?

# 1 146
  • София
  • Мнения: 11 755
Е, не! Лаура с Раул. Тези мъже на са нормални.
Яко използвачи са Евелин и Раул. Според мен ще ги хванат за зелена карта баламите Лаура и Кори, после шут и накрая ще се оженят. Това им е  пъкления план, според мен. 🤭
Лаура не е американска гражданка, така че зелена карта няма как да получат покрай нея. Тя и пари няма, така че тя е тази, която можеше да използва Аладин за пари.
А за американците, има големи тъпаци, но и в групите във фб за предаването, много се подиграват на участниците и са много по-крайни от нас тук, така че не всички са такива.

# 1 147
  • Мнения: 36 946
Да, аз чета в Редит и понякога преглеждам хаштаговете в Инстаграм. Това, че българите са хейтъри, е мит - американците нямат граници))

# 1 148
  • Мнения: 1 463
Признавам си, че нямам време да чета по чужди сайтове за участниците.
Забавлявам се. Според мен почти всички, с малки изключения са използвачи, говоря, за чужденците. Не отричам, че някои го играят и влюбени. Та и деца създават. Доколко знам печелят доста след като придобият известност. Стават рекламни лица, развиват бизнес. Поне аз не вярвам, че ги тресе голямата любоФ. Има логика да се излагаш по телевизията. 🤭

# 1 149
  • Мнения: 1 049
Видях снимки в Барселона на Мария (украинката) и Джеси.. А какво става с Тарик и Хейзъл?

# 1 150
  • Мнения: 1 463
Маша не губи време. Обаче Джесито няма да й поддържа стандарта.
Нелепо е, че се е определил като филантроп.
Този си е абсолютен психически насилник.

# 1 151
  • Мнения: 36 946
Джес няма да даде никакви пари на Мария, а и той каза, че си има приятелка (не иска да я покаже) - просто си прави гавра с участниците в предаването. Мария също - просто демонстрира колко не й пука; американците са с прекалено промити мозъци, за да осъзнаят какво каза Мария в този Tell all - а именно, че харесва само бели мъже.

# 1 152
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Ама Джес с Мария на Сизър ли се е хванал ?!

# 1 153
  • Мнения: 36 946
Били са заедно в Барселона. Момичето изпраща ясно послание - не иска да ходи в Мексико с Цезар, но би отишла където и да е, с първия срещнат.

# 1 154
  • Мнения: 1 463
Горския Сезар😄

Общи условия

Активация на акаунт