90 Day Fiance / 90 дни до сватбата

  • 53 273
  • 1 240
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 1 324
Има епизод в момента, който не са давали

# 241
  • sf
  • Мнения: 10 175
Ако Никол ми беше дъщеря, досега да съм я ошамарила и оставила без пари, да се оправя сама. Егати тъпото момиче! Дано моята не лапне така по някой мухльо, че тръпки ме побиват!

# 242
  • София
  • Мнения: 1 324
Ако Никол ми беше дъщеря, досега да съм я ошамарила и оставила без пари, да се оправя сама. Егати тъпото момиче! Дано моята не лапне така по някой мухльо, че тръпки ме побиват!
Да, много е наивна милата.
Най-интересни са ми Педро и Шантел, много се смея с тях.
Този Андрей от Молдова е отвратителен, хем не работи, хем не иска да помоли за помощ за работа. Горкичката Елизабет.

# 243
  • София
  • Мнения: 11 593
То само Никол ли е наивна, повечето американци в това предаване. Мей е много сладка.

Ашли според мен не се държи правилно, да решава, ако му дава втори шанс на Джей, да му го даде. По този начин нищо няма да постигне, а и той е от малкото чужденци, които искат да работят поне. Не вярвам да им се получи.
 
Шантел е безсмислено да ходи там, той, ако е решил да ѝ изневери и в Щатите ще го направи, няма как да го опази. При тях имаше чувства, но семействата им унищожиха брака им.

Андрей лети в облаците, обаче и Елизабет този епизод не постъпи правилно. Да спре да работи и да ги остави един месец без пари и Андрей сам ще пририта до баща ѝ. А тя каза, че пак тайно щяла да моли баща си да му предложи работа. Това влошава нещата. Единственото, което може да стресне Андрей, е да останат без пари. Тя винаги ще получи от родителите си, така че бебето да е добре, но да видим Андрей като няма пари за храна и бирички.

 

# 244
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
На Андрей трябва да му бие шута, като го остави без никакви пари. Изкарал е скъпо обучение, да се качва на тир- а и да започва да изкарва пари. Какво е това лигавене на гол задник.
Според мен, нито един от мъжете, които са си избрали не става за нищо. Разни женкари, мързели и златотърсачи. Всички искат зелената карта, никой не си търси жена истински.
А толкова глупава патка като Никол, никога не съм виждала. На мъж пари да праща, глупостта е безгранична...

# 245
  • София
  • Мнения: 11 593
От чужденците много харесвам Паола, определено обича Ръс. А Ръс ме дразни с това постоянно връщане в Оклахома, предвид, че тя твърдо не иска, пробвали са вече и не се е получило. Смята ли, че ще са щастливи, ако е насила. Ако не бяха пробвали, ок, но те живяха там и само се караха.

А най-неприятен персонаж от миналите сезони ми е Лида.

# 246
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
В Оклахома ли беше семейството му? Може да иска да са наблизо.

# 247
  • София
  • Мнения: 1 324
В Оклахома ли беше семейството му? Може да иска да са наблизо.

Да, там са.
Ашли реши да даде втори шанс на Джей, обаче в промото даваха, че нещо май пак е сгафил.

# 248
  • София
  • Мнения: 11 593
В Оклахома ли беше семейството му? Може да иска да са наблизо.
Да, точно това е неговият довод, само, че тя не се разбира със семейството му, защото те дълго време твърдяха, че е там само за зелената карта и съответно не се отвориха към нея, имаше и обиди. Сега пак го играят сърдите, че е откъснала 'детето' от семейството. А не е като тя да е със семейството си. Да бяха мислили навреме, предвид, че тя е и с гореща кръв и трудно да я задържат там, естествено, че ще избяга и Ръс я последва. Единственият шанс да бяха останали там беше, ако те я бяха приели в началото и беше станала част от семейството.

Ашли твърди отдавна, че ще му даде втори шанс, но реално не му даваше досега. Нея я нямаше цял уикенд, но от вратата се почна той с кого си е писал. С право не му вярва, но така няма смисъл. Или даваш втори шанс истински, без да натякваш във всеки разговор, разбира се, с едно наум или да се приключва.

# 249
  • Мнения: 20 174
А толкова глупава патка като Никол, никога не съм виждала. На мъж пари да праща, глупостта е безгранична...
Има има, Даниел с Мохамед и е конкуренция.
И на мен Паола най-много ми харесва, дано си оправят нещата. Тя качва ли нещо в Инстаграм, не съм гледала?

# 250
  • София
  • Мнения: 11 593
За мен Даниел не е никак наивна, има огромна разлика с Никол. Даниел се държеше, така че хората да я съжаляват и да поспечели и тя някой лев. При нея и тя беше лъгала доста, оказа се с доста кредити, за които е казала след сватбата. Отделно той я обвини, че е била арестувана в миналото за някакви измами, не знаем вярно ли е, но тя не отрече. Потърсих сега инфо, но не намерих.

Никол пък си е точно наивна, тя само налива пари и надежди. Млада е още и е по-разбираемо, че е по-наивна, въпреки че вече бие на глупост.

# 251
  • Мнения: 20 174
Аз говоря, че е глупава патка, наивна не съм споменавала. Simple Smile

# 252
  • Sofia
  • Мнения: 26 416
Само те още не са женени,нали?
И май не са били интимни,з-то вярата му не позволява Joy

# 253
  • Мнения: X
Никол е по - тъпа от Даниел.

На мен Шантел и Педро са ми безинтересни. Другите ги гледам с интерес.

# 254
  • sf
  • Мнения: 10 175
Ако моят мъж ми каже "Не искам да идваш при мен", нито ще му се моля, нито ще ме види повече. Толкова ли няма мъже в тая Америка, та така им лягат на тия наглеци.

Общи условия

Активация на акаунт