Пазарът на недвижими имоти във Варна - какво се случва реално? - 3

  • 51 285
  • 767
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: X
Аз сега не разбрах имат ли дългове към НАП в големи размери,  
Една от фирмите, където е съдружник А.К.Е. е с дългове към НАП от 3 218 982,00 лв.
Публични данни:
https://tr.bivol.bg/view.php?guid=B31DE6C1BEE353783B01D82D08372C … 9EEBD33374A4710AC
Дълговете са за фирма,която не е негова от 2010,примерно, а задълженията са на новия собственик
Цитат
76 220.57 лева - законна лихва за периода 06.11.2007г. - 15.10.2012г.
ПП На Ивчо Божинов от гр. Габрово се прехвърлят фирми....
и следващата ще му "продадат"....
https://tr.bivol.bg/view.php?guid=D9D10348BEC037A990A5B97BBBC2C9 … 07AD42E050956AC4F

Последна редакция: ср, 03 апр 2019, 18:53 от Анонимен

# 331
  • Мнения: 3
Аз сега не разбрах имат ли дългове към НАП в големи размери, 
Една от фирмите, където е съдружник А.К.Е. е с дългове към НАП от 3 218 982,00 лв.
Публични данни:
https://tr.bivol.bg/view.php?guid=B31DE6C1BEE353783B01D82D08372C … 9EEBD33374A4710AC
Поредната  'неразбрала' ! Фирма в която не съм съдружник от 9 години има дългове от миналата година ! Хайде да видим кой ще е следващия който ще се направи на малоумен !

# 332
  • Варна
  • Мнения: 231
Нищо, което си написал не ми „отърва”. Май трябва да се върнеш да си видиш писанията. Казах, че някои хора, включително и ти,  си начесаха езиците по темата.
Прав си, много балансирано е мнението за пукането на балона, за това как Мароканеца не си е направил сметките и как ще има мъки за хората да си вземат парите ... ако стигне до там де. И за да не ме обвиниш в избирателно четене, се върни и виж, че това е цялото ти изказване. Или другото, как се сещаш, че си бил на път да купиш от тях... и че хич не е смешно, че да не вземе и твоя инвеститор да се окоти?
Мнението, което визираш, как има Металекс Строй, Билд, Инвест и трябва да се разбере за коя фирма става въпрос, завършва с факта, че Металекс Гардън и Адам и Ева са зациклили и няма движение, не е нищо по-различно.
Докладвай ме където искаш, нека ми изтрият мненията! Важно е да останат твоите и не само „стойностни” изказвания!

# 333
  • Варна
  • Мнения: 995
Ами, че човека си каза, че е имало застой. Ама кой да чете. Темата ще бъде заключена, правете си нова, коментирайте си на воля каквото желаете. Успех.

# 334
  • Мнения: 3
Ами, че човека си каза, че е имало застой. Ама кой да чете. Темата ще бъде заключена, правете си нова, коментирайте си на воля каквото желаете. Успех.
Не човека не  еказал това. Стоя 7 кооперации,на Адам и Ева едната ще бъде издадена следващата седмица,това ако е застой..... Единствено Гардъна може да изглежда отдолу че върви бавно защото се работи изключително в горната част където фундамента се разширява,откъдето от бул. Левски не се забелязва. Утре там се лее 1600 м2 плоча ! Дай Боже всеки му такъв застой ! Сега да видя за кое ще се направиш на неразбрал....

# 335
  • Варна
  • Мнения: 995
Не ми влизай в обяснителен режим. Не ме интересува колко бетон ще се излее или колко сгради строиш. Разбрахме, ще всичко ти е тип топ.

# 336
  • Мнения: X
Не ми влизай в обяснителен режим. Не ме интересува колко бетон ще се излее или колко сгради строиш. Разбрахме, ще всичко ти е тип топ.
Защо да не обясни какво се случва? В България е много лесно, ако нещо не се обясни ясно да тръгне лоша приказка за някоя фирма или човек.

# 337
  • Варна
  • Мнения: 995
Защото вече обясни, че няма проблеми, задълженията не са негови, имат капитал и сградите се строят по график...

# 338
  • Варна
  • Мнения: 294
Еха, какъв развой на темата!
Няма нужда да се заключва темата Simple Smile. Това е форум. Хелоууу Simple Smile 
И, да, понякога може да идват и да пишат клюки и слухове всякакви хора.
Аз също писах наскоро, че съм разбрала за "сигурно" застрояване в Чайка, но докато не започнат реално... всичко се случва, и ще се води слух/клюка.
Аз съм искрено изненадана, че има и трити мнения, и се идва от уж представител на фирмата, че се влиза в обяснителен режим.
Всеки може да се представи за всеки, в крайна сметка.
Но фактите са факти и те ще говорят за себе си. "от сигурен източник" не означава факт.
Както се разбира, доста често се четат и цитират информации и всеки си ги тълкува по собствен мироглед.

Аз много харесах сградата на металекс гардън, на рендер - фюжън зелена, гледка към морето. Готино....но първото, което се замислих че това якото зеленкото за да го има, трябва да има и яко поддържане,.... няма как да стане в нашата мила родна етажна собственост - те се стискат хората за почистване, сега за едни треви ще трябва да плащат ...както и басейните на последните етажи! Съжалявам, но след възможността ми да работя с няколко от строителните компании, нямам вяра че има фирма, която може да си позволи да построи подобен проект и да няма проблеми. Търсех, дали на всички крила има басейни, до колкото си спомням и на трите крила има и се отказах. Съжалявам, колко искайте ми се обиждайте представителите от металекс или от не знам как ви се казва фирмата, но това е изключително рисков проект и сграда!

Да си коментирам другите "новини" - тази сграда между стадиона и център Чайка - не си я представям...17 етажа, как ги мислят тези високи сгради.... На кого е нужна такава сграда. Като Оркид Градънс на 8ми приморски. Изплющяха я там и стои празна. Защо? Как се обезпечава такава сграда? ...

# 339
  • Варна
  • Мнения: 995
Simple Smile)
Никой не си представяше и Хармонията в Бриз с нейните 17-18 етажа, при положение, че там са предимно ниски кооперации, но ето, изникна някак си.
Иначе днес ходих към паметника на почивка за тренировка. На Гардъна бетона се лееше с пълна сила. 😀
Модераторите не искат да заключат темата, жалко. Една нова и на чисто щеше да е добре дошна, а Антоанетка имаше да лее сълзи за тая.

# 340
  • Варна
  • Мнения: 294
А, Марто, нищо и няма на темата, малко повече тестостерон и подръпване на плитки Simple Smile)). Не си видял истинско скубЯне и дрЪпане из дебрите на форума Simple Smile)))

Хаха, за Хармонията, да, имам чувството, че някой мнооого го мрази този паметник и иска да отвлече вниманието от него Simple Smile. Ще го урбанизират за съжаление целия район...а колко щеше да е хубаво да го облагородят ...ама на, Бетон да са леЙ!

п.п. а, извинявайте, ама да се похваля, Новодомка съм пък вече, аз..така де, ний, цялото семейство Simple Smile

# 341
  • Варна
  • Мнения: 995
Честито. Само хубави моменти в новия дом! Simple Smile

# 342
  • Мнения: X
Еха, какъв развой на темата!
Няма нужда да се заключва темата Simple Smile. Това е форум. Хелоууу Simple Smile  
И, да, понякога може да идват и да пишат клюки и слухове всякакви хора.
Аз също писах наскоро, че съм разбрала за "сигурно" застрояване в Чайка, но докато не започнат реално... всичко се случва, и ще се води слух/клюка.
Аз съм искрено изненадана, че има и трити мнения, и се идва от уж представител на фирмата, че се влиза в обяснителен режим.
Всеки може да се представи за всеки, в крайна сметка.
Но фактите са факти и те ще говорят за себе си. "от сигурен източник" не означава факт.
Както се разбира, доста често се четат и цитират информации и всеки си ги тълкува по собствен мироглед.

Аз много харесах сградата на металекс гардън, на рендер - фюжън зелена, гледка към морето. Готино....но първото, което се замислих че това якото зеленкото за да го има, трябва да има и яко поддържане,.... няма как да стане в нашата мила родна етажна собственост - те се стискат хората за почистване, сега за едни треви ще трябва да плащат ...както и басейните на последните етажи! Съжалявам, но след възможността ми да работя с няколко от строителните компании, нямам вяра че има фирма, която може да си позволи да построи подобен проект и да няма проблеми. Търсех, дали на всички крила има басейни, до колкото си спомням и на трите крила има и се отказах. Съжалявам, колко искайте ми се обиждайте представителите от металекс или от не знам как ви се казва фирмата, но това е изключително рисков проект и сграда!

Да си коментирам другите "новини" - тази сграда между стадиона и център Чайка - не си я представям...17 етажа, как ги мислят тези високи сгради.... На кого е нужна такава сграда. Като Оркид Градънс на 8ми приморски. Изплющяха я там и стои празна. Защо? Как се обезпечава такава сграда? ...

В световен мащаб басейните на покрива са масови от много години. Доколкото съм запознат в България последните години има достъп до всякакви технологии и материали. Така, че няма проблем. Подръжката в такива комплекси, в повечето случаи е подсигурена с договор. Повечето фирми са си научили урока от миналото и договорите са сериозни, което прави неплащането на месечната такса невъзможно. П.П. Както сама се убеди постовете са написани, ако не от собственика то поне от представител на фирмата. Както беше обещано вчера, днес се лее бетон в Гардъна.

Последна редакция: чт, 04 апр 2019, 18:49 от Анонимен

# 343
  • Мнения: 25 749
Времето е хубаво, нормално е да се лее бетон, хората са си платили за него.

# 344
  • Варна
  • Мнения: 231
Марто, не ми напомняй, че като се сетя как ме заплаши, че темата ще бъде заключена, едвам си сдържам сълзите.
Извън аферата Металекс, в темата има доста полезна информация, защо да не се продължи.

Общи условия

Активация на акаунт