Пазарът на недвижими имоти във Варна - какво се случва реално? - 3

  • 51 231
  • 767
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Надушвам наченки на кавги и провокации. Някой май си няма работа. Stuck Out Tongue Winking Eye
Който иска ще пише и ще пита. Всичко се обсъжда, не само НС. И повечко снимков материал, моля, стига с тези линкове. Grinning

# 91
  • Варна
  • Мнения: 995
Това с реалните квадрати мисля, че идва от това, че новото има включени общи части, зидове и не знам какво още, а в панела почти изцяло липсват. Иначе спалня 14-15м2 и в панел и в тухла си е все 14-15м2...

# 92
  • In transit
  • Мнения: 11 803
Еее Киса... имам бе. Grinning Просто изказвам мнение. Нали има демокрация и свобода на словото.  Какво да правя, петъчно ми е Wink Peace!

# 93
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Как пък се припозна? Имах предвид съвсем друг ник. Grinning

Някакво движение имаше днес на мястото, където ще има строеж в Чайка, до Курортна. Сигурно в скоро време ще започнат.

# 94
  • Мнения: 1 415
Надушвам наченки на кавги и провокации. Някой май си няма работа. Stuck Out Tongue Winking Eye
Който иска ще пише и ще пита. Всичко се обсъжда, не само НС. И повечко снимков материал, моля, стига с тези линкове. Grinning

Бъркаш се, провокацията не е за кавга, а да раздвижим малко темата. Wink  То за кавгите си има други хора. Hands V

# 95
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Аха, припозна се. Stuck Out Tongue Winking Eye

Но да не разводняваме темата с глупости, все пак. Sunglasses

# 96
  • Мнения: 103
Муха, ще пуснеш ли линк на тоя средния апартамент, в имот.бг ми излиза един но пише бл.130, а този би трябвало да е в бл.131.


Нямам линк Simple Smile Не знам къде е публикуван, но една от брокерките,които го продава е със сигурност на Ера или Явлена.

# 97
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Попаднах на една смешка във фейсбук.
Обърнете  внимание  как е описана локацията. "Новоразвиващ се квартал" Joy
Това не е ли зад Дом на камиона, на едно никакво ъглово място, баш на пътя?

# 98
  • Мнения: 25 737
И на мен ми излиза във ФБ тази сграда в кайсийките. Аз следя обаче Bulgarian properties и заради ай Пи адреса постоянно ми предлагат нещо.

# 99
  • Варна
  • Мнения: 995
Киса, малко по-горе е от Дом на камиона, на около 200 метра. Не е тая, която правят на метри от бл.227, доколкото знам ще има само 8 апартамента.

А сграда Фантазия, за която пита Muhhha, сега чета, че там някъде ще има и друга и тия далекопроводи уж щели да ги местят?

Последна редакция: пт, 08 фев 2019, 20:40 от MapTo_D

# 100
  • Мнения: 25 737
Ще местят далекопроводите?  Shocked
И затвора и гробищата да изместят и купувам. Mr. Green

# 101
  • Варна
  • Мнения: 995
Че те гробищата нямат много общо с точно тая сграда. Но пък, ако наистина ги изместят тия кабеляци, хич няма да е лошо за бъдещите собственици. Предполагам, че е възможно да се направи.

# 102
  • Мнения: 103
Доколкото знам няма никакъв шанс да разкарат тази сервитутна зона от там.
Но и вече не ми представлява интерес,така,че ..... 🙄

# 103
  • Мнения: 3 876
Далекопроводите не могат да ги разкарат защото зад бензиностанцията е ел.подстанцията,  по далекопроводите вероятно влизат 110кV. Не знам има ли шанс 110кV  да се вкарат под земята за да няма стълбове

# 104
  • Мнения: 25 737
Че те гробищата нямат много общо с точно тая сграда. Но пък, ако наистина ги изместят тия кабеляци, хич няма да е лошо за бъдещите собственици. Предполагам, че е възможно да се направи.
Винаги си мисля за тези гробища зад мол Варна, не далеч е от ул фантазия.
Далекопроводите, сигурно може да се приберат, но с какви пари ще стане. То във Варна 2 улици ги асфалтират 3 години и крадат половината пари, хич им нямам вяра. Да не би да е брокерска реклама това, купете си пък кабелаците, ще ги махнем....🙄

Общи условия

Активация на акаунт