Отговори
# 15
  • Мнения: 377
Само да кажа, че нищо абсурдно няма в цифрите. Ако е чисто нова бетонпомпата в зависимост от височината и марката може да струва и 500 хил.  Peace И аз като небЯсна имам отколешна мечта за бетонобъркачка /да направя много яка пачка  Laughing/, но в последно време май се оказва, че бетонпомпите по-доходоносни били, та и таквоз няма да откажа  Whistling
А иначе Миро и жълтите вестници /та било то и Труд/, може да преувеличават "малко".  Mr. Green

# 16
Аз мисля, че лъжат, че не са двойка - за пред хората. Май въобще няма да се разведат.

# 17
Аз мисля, че лъжат, че не са двойка - за пред хората. Май въобще няма да се разведат.

и най-вероятно вярно мислиш Simple Smile Peace

# 18
  • Мнения: 2 040
Една приятелка тук от форума знае много точно кви са в момента, но ако не влезе тя да пише в темата, аз ще я питам и ще ви кажа клюката ...  Laughing

# 19
  • Мнения: 2 332
Аз мисля, че лъжат, че не са двойка - за пред хората. Май въобще няма да се разведат.

и най-вероятно вярно мислиш Simple Smile Peace
И аз така мисля  Peace. Изобщо цялата драма според мен беше режисирана в ББ.


Ай стига бе  Shocked
Е ли е възможно това- от една помпа такъв дневен доход, пък била тя и бетонова  newsm78
Имаше слух по едно време, че сас си купили, или щяли да си купуват апартамент в " Лагера". Дали е истина не мога да кажа, на пазара "Красно село" не съм ги засичала  Mr. Green

Ами не е помпа сигурно, а цял възел - и да, мисля че от наема на такава машинария наистина се докарват добри пари. А за апартамента - ако ги видя, ще свиркам.

П.П. Ама този Миро е много противен бе, хора... Ленчето е симпатично, ама той... направо ме убива с тази прическа - що не вземе да се подстриже?

# 20
  • Мнения: 3 569
П.П. Ама този Миро е много противен бе, хора... Ленчето е симпатично, ама той...

На мен пък Миро ми е по-симпатичен.

# 21
  • Мнения: 2 332
П.П. Ама този Миро е много противен бе, хора... Ленчето е симпатично, ама той...

На мен пък Миро ми е по-симпатичен.
Въпрос на вкус Simple Smile.

# 22
  • Мнения: 483
Мисля, че са заедно защото много често приятели са ми казвали, че ги виждат заедно. Последно са били на една сватба в Лиляна Димитрова. Аз видях Елена преди няколко месеца, точно в един от тези магазине
UB Jans, те са и рекламни лица на марката, та се учудих колко е нисичка и черничка, но е симпатична.
Според много познати всичко е било театър разиграван заради 200-те хиляди. Може и да има нещо вярно.. 

# 23
  • Мнения: 2 212
та се учудих колко е нисичка и черничка, но е симпатична.

Е като е "нисичка и черничка" не може ли да е симпатична  newsm78   Кое му е толкова чудното не разбрах...само ако е висока и беличка ли може да се нарече красива? Не се заяждам, просто много интересно изказване  Whistling

# 24
  • Мнения: 4 371
Нали имаше една мама от тук, която ги познава лично, даже ни беше пускала снимки от сватбата им. Ама не мога да се сетя ника newsm78
Аз съм ги виждала веднъж, бях с братовчедка ми и един неин приятел, който познава Миро. Та се спряха да поговорят, а Елелна гледаше лошо и нещо си шушнеха с Радомира(нея помните ли я  Laughing). И не ми направи добро впечатление нито тя, нито той. Миро си казваше телефона на приятеля на братовчедка ми, ама толкова скришно, сакън да не му го запишем. Примрели сме  Tired
Миро е ужасен, за мен той е антимъж Sick И като визия, и като държание Stop
Елена я харесвам, но по телевизията и списанията повече Wink

# 25
Миро си казваше телефона на приятеля на братовчедка ми, ама толкова скришно, сакън да не му го запишем.

Колко лесно се самозабравят хората  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт