Раждане в АГ болница „Свети Лазар”

  • 50 431
  • 937
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 10
Имам актуална информация за цените в болницата ако някой го интересува 🙂

Бихте ли споделили актуалната ценова информация? Също така би ми било много полезно, ако някой има информация относно преспиване на друг човек по време на престоя в болницата и по-конкретно на дете. Благодаря предварително!

# 196
  • Мнения: 371
Имам актуална информация за цените в болницата ако някой го интересува 🙂

Бихте ли споделили актуалната ценова информация? Също така би ми било много полезно, ако някой има информация относно преспиване на друг човек по време на престоя в болницата и по-конкретно на дете. Благодаря предварително!

Здравейте !
Получих следната информация от болницата:
“Пакетната цена за раждане независимо от механизма (нормално или оперативно) за двойна стая е 2390 лв. В тази цена е включено, както самото раждане, така и анестезията, престоят Ви в клиниката, грижите за Вас и Вашето бебе, храната и всички необходми консумативи.
Пакетните цени за единични стаи започват от 3240 лв. до 4300 лв. за студио. Доплащането за басейн при водно раждане е 320лв.
Всичките ни стаи разполагат със самостоятелен санитарен възел, легла с подходяща геометрия, безжичен интернет и кабелна телевизия.
Цената за Пакет проследяване е 1490лв.
Избор на акушерка се заплаща 180лв
Нямаме ангажимент към избора на дула. Тоест това е на лична уговорка помежду Ви. “
На имейл ми казаха, че има и по-евтин пакет проследяване от 780 лв.

# 197
  • Мнения: 10
Благодаря много! Изключително полезна информация. Би било чудесно, ако някой има опит, който да сподели, и с акушерското им звено.

# 198
  • Мнения: 572
Благодаря много! Изключително полезна информация. Би било чудесно, ако някой има опит, който да сподели, и с акушерското им звено.

Привет! Имах възможност за консултация с акушерското звено след като родих сина ми. Ръководител е акушерка Емилия Казълова- ерудирана, компетентна и много мила жена, която ми обясни и даде ценни съвети как да ми тръгне кърмата. Към кабинета и е акушерка Павлова- също много приятно и работливо момичер което няколко пъти идваше да ме попита дали е тръгнала кърмата. Доколкото знам мисията на акушерското звено е не само да преглежда бременни или родили жени, но и да дава ценни съвети, изслушвайки тревогите и притесненията на жените. Водят се предродилни консултации като се оръща персонално внимание на бременните. Прилагам линк към видео, в което можете да видите как протича една консултация.
https://www.facebook.com/SvetiLazarHospitalBulgaria/videos/2288775344776740/?

Скрит текст:
Аз също не искам да травмирам момичетата, на които предстои да раждат, но е важно да знаят, че високата цена там не означава качество.

Вчера ми правиха вакуум аспирация и имах най-тежкото излизане от упойка евър! с ужасяващи халюцинации, страх и неконтролируем плач. Оказа се, че са ми сложили от най-евтината на пазара упойка Кетамин, при положение, че вече има в пъти по-пречистени, които изобщо нямат подобни странични ефекти. Очаквах двойната цена на манипулацията да означава по-високо качество за пациента, а не само по-голяма печалба за собствениците, но уви. Наивна съм била.

Мисля, че това ми беше последното съприкосновение с Лазар, макар че гинекологът, на когото имам доверие, работи там.

Привет, Gergana. Тъй като се зачетох в поста ви и разбирам за преживяното от вас, искам да попитам дали пушите или няколко дни преди да сте влезли да сте употребявали алкохол?. Доста често тези фактори в комбинация с упойка могат да доведат до тези странични ефекти. Не мисля, че вината трябва да се търси в болницата или лекаря. Просто сте случаят, при който се е проявило това. Също е като при лекарствата. Има много силни антибиотици, които също могат да доведат до замъгляване и халюцинации.

Последна редакция: пт, 05 юли 2019, 12:35 от Не се сърди, човече

# 199
  • Мнения: 16 871
Да бе, тя е ако е била за аборт /вакуум аспирация/ оппеделено се е напушила и пила преди това. Що за изказване... Rolling Eyes

# 200
  • Мнения: 572
Да бе, тя е ако е била за аборт /вакуум аспирация/ оппеделено се е напушила и пила преди това. Що за изказване... Rolling Eyes

Не казвам, че се е напила или напушила! А че, ако е употребила дори и минимално количество тютюн или алкохол е възможно това да увеличи риска от странични ефекти. Отново давам за пример някои лекарства в които изрично се посочва да се въздържаме от тютютнопушене или алкохол поради възможни, нежелани странични ефекти. Всички знаем, че упойките не са приятно нещо и винаги могат да доведат до съществен риск или някакъв страничен ефект.

# 201
  • София
  • Мнения: 4 122
Да бе, тя е ако е била за аборт /вакуум аспирация/ оппеделено се е напушила и пила преди това. Що за изказване... Rolling Eyes

Не казвам, че се е напила или напушила! А че, ако е употребила дори и минимално количество тютюн или алкохол е възможно това да увеличи риска от странични ефекти. Отново давам за пример някои лекарства в които изрично се посочва да се въздържаме от тютютнопушене или алкохол поради възможни, нежелани странични ефекти. Всички знаем, че упойките не са приятно нещо и винаги могат да доведат до съществен риск или някакъв страничен ефект.

Според мен в болницата и по точно анестезиолога я е уведомил какво може да пие, пуши и т.н. и какво не е Ок преди самата интервенция така, че надали жената е направила някои от тези неща за да си навреди!

# 202
  • Мнения: 572
Все пак това е аборт, а не планувана операция. Но ще е добре да се конкретизира дали е провела консултация с  анестизиолога изрично или просто е записала час за аборт.

# 203
  • София
  • Мнения: 4 122
Все пак това е аборт, а не планувана операция. Но ще е добре да се конкретизира дали е провела консултация с  анестизиолога изрично или просто е записала час за аборт.

Момичето/Жената написа, че е следила всичко при лекар и в последстие се е оказало, че терапията не е била правилна и за това се е наложило да се направи тази интервенция, та надали просто е отишла и е казала иска сега да ми направите аборта.......

# 204
  • Мнения: 371
Като цяло дискусията ви е безсмислена.
Вероятно е анестезиологът да бъде виновен, когато медикаментите не са в правилните количества и ако пациентът има алергии или непоносимост . За съжаление се случва. Важното е, че жената вече е здрава .
Има си органи , които да разследват ако тя пожелае ( нека с общи усилия ги караме да работят в правилната насока).
Тук сме за полезни мнения за болницата, а не да дискутираме диагнози , анамнези, които не разбраме.

# 205
  • гр.София кв.Драгалевци
  • Мнения: 215
Здравейте.Бих искала да попитам някоя от вас следила ли си е бременността при д-р Маргарита Бранкова?Вчера видях двете чертички и отидох в Св.Лазар на преглед и попаднах на тази докторка.Прегледа ме и каза,че сакчето е малко,но е в матката,не го видя веднага.Каза,че е добре уформено или нещо такова,че добре.Аз отидох на втори ден от закъсненито.А и не ми каза в коя седмица съм.Та въпроса ми добра ли е,като доктор,заслужава ли си да си платя,за да ми следи бременността?

# 206
  • Мнения: 16 871
На втори ден закъснение, освен жълто тяло, друго няма какво да ти види. Да не говорим за това дали е правилна или не формата и къде се намира.
На ехограф се ходи при приблизително седмица, десет дни закъснение, когато ЧХГ е над 1000.
За справка - навсякъде в мед. Източници интернет.

Честито и лека!

# 207
  • гр.София кв.Драгалевци
  • Мнения: 215
Благодаря за информацията!

# 208
  • Мнения: 16 871
Успех и безпроблемна бременност!
Всичко ще бъде наред, само малко търпение!
Момичетата са писали напред за пакети за проследяване,  Можеш да погледнеш. Аз лично ти препоръчвам др. Димитров.  Страхотен, отзивчив, много компетентен, страхотен оператор.

# 209
  • София
  • Мнения: 378
Аз съм ходила при Бранкова веднъж преди 5 години, но в нейния кабинет. Моя приятелка ражда при нея 2 пъти , както и нейни познати и реших и аз да отида . Аз лично си тръгнах бясна от кабинета, защото се опитваше да ми промени мнението и желанието и изобщо не се съобрази с мен. Но иначе е добър специалист . Доколкото знам обаче ако се стигне до раждане при нея тя винаги накланя везните за др болници с които работи. Предполагам че там взима по висок хонорар.

Общи условия

Активация на акаунт