ами според мен щом сте здравно осигурени, след като ви даде направление джи пито, трябва изследванията му да са безплатни. аз бих изчакала, като в това време , непрекъснато напомням за себе си на този, който го замества ( по телефона например ще питам какво да правя, че мъжа ми е зле с температура и тн).това, че някой ви е взел пари ' за много писане' е безумно и незнам с кой акъл сте платили, т.е вие май дължите само такса 1.60 newsm78

опитай да свалиш температурата с течен аналгин. да пие мнгоо витамин Ц, течности.
не се притеснявай и не истерясвай.
ако нещата се влошат отидете в Пирогов, там няма да го върнат, и ще му направят изслеедвания ( ЕКГ например).  Лекарите там са опитни, независимо от многото слухове. Аз ги уважавам много.

след като преминете през това изпитание виж дали ДжиПито ви удовлетворява , т.е дава ли ви направления, цака ли ви с допълнителни пари и тн. и ако трябва го сменяй.
ние така сменихме нашия тарикат великия д-р, и сега сме ( тоест бях де, вече не) рахат с една лекарка, която винаги има направления и много подробна на прегледите, няма хиляди пациенти...

  bouquet



     Миличка,личи си ,че не си в БГ.Ама ми е любопитно откога си в Италия,че то нашето здравеопазване отдавна го няма.Вчерашните новини бяха  жив пример за това.Здравната каса отново оряза куп пътеки,че даже не мога да ги изброя И КАКВО ОТ ТОВА,че си осигурен ?Имаше намаляване на сумите по здр.пътеки и ЗА ДЕЦА?  #Cussing out А веднага след това дадоха репортаж от протеста на майките.Чиста подигравка. #Cussing outКучето си лае ,кервана си върви.Ей,не мога да ги гледам тия вече и почвам да ти завиждам,че си далеч от тук.  bouquet