Всеки божи ден тя си тупа я черги,я покривки или си мие терасата върху прането ми,което предимно е от бебешки дрешки.На всичкото отгоре си пада малко гръмогласна и има навика много често да се кара с мъжа си,обикновенно или сутрин рано или вечер късно към 12 часа,когато всички вече спим.Незнам вече колко пъти съм ходила до тях да я помоля съвсем човешки, единствено когато си тупа чергите или си мие терасата,дойде да ме предупреди да си прибера прането.Даже и свекърва ми ходи да говори с нея и пак никакъв резултат.Пред нас казва,че ще ни предупреждава,но не идвала нито веднъж да ни предупреди.
И сега немога да си просна прането без страх,че ще си изтръска мръсните черги върху дрешките на бебо.Само при тази мисъл избеснявам и се чудя докога ли ще ми издържат нервите.Дайте съвет какво да правя!
Прави и ти мизерий. Накарай мъжа ти да сложи некви шипове на терасата ви и кат тупа да ги къса 4ергите
Или и ги дърпай, и и ги пускай доло. Нищо неможе да ти направи така, 4е смело
Като си мъл4иш става още по лошо,напук правят
Простираш прането на вътрешните въжете, купувате сушилня, намираш друго място за простиране и бавничко почвате да събирате пари за къщичка, защото иначе все ще се намери някой полуидиот за съсед
И на мен вече ми писна от хора дето смятат, че живеят сами, но изход за сега не виждам

.