Изринато дупе и Певизон

  • 4 566
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 177
Певизона се маже на много тънък слой и само върху обрива.
На останалата част от дупето и гънките се маже другия крем ли?
И друго:Певизона се маже сутрин и вечер т.е оставя се да действа през цялата нощ.Така ли?
Певизона като се намаже вечер действа цялата нощ.С другия крем Тридерма я мажех пак върху самия обрив, той също е лекарство против гъбички.Докато мине обрива не мажи с нищо друго,не знам какво използваш за мазане,но двете лекарства са достатъчни докато премине.

# 16
  • Враца
  • Мнения: 109
Благодаря на всички за отговорите.Започнахме певизона и ще видим резултата.

# 17
  • Враца
  • Мнения: 109
Благодаря на всички за отговорите.Започнахме певизона и ще видим резултата.

# 18
  • Мнения: 1 006
Видях, че сте започнали с Певизона!
При нас проблема беше доста идентичен, а тя - на 8-9 месеца! Лекарката ни категорично ни забрани да използваме Певизон - прочети листовката и ще видиш - според нея, можело дори петна да станат след време, подобни на витилиго петната!
АЗ реших проблема с разтвор на пиоктанин - купува се от аптека и на смешна цена! Лилаво оцветява, но не е страшно! Мажа с пиоктанин по обривчето и пъпките, малко кремче след това и смених памперсите на Памперс с Хъджис и готово! Дупето нистана пак гладко и розовко и неподсечено Laughing
Сега вече ми е трудно да намирам Хъджис за тези кг и минахме на Хепи, доволна съм!

Дано бързо ви мине  Hug

# 19
  • Мнения: 2 910
Аз съм мазала с Певизон сутрин и вечер само обрива, а през останалото време с кремчето,с което си я мажа по- принцип - Бочко.

# 20
  • Мнения: 3 457
а защоо не пробваш сбейбитан -евтин е около 1,50лв. и е много добър Peace

# 21
  • Мнения: 73
Аз също съм мазала дупето с  Певизон, бебчо беше само на 3 месеца когато се изрина. Минаха му само с 4-5 намазвания само поведнъж на ден. Не се притеснявай няма поражения. По-добре да излекуваш бебчето, че кой знае как го дразни там.  baby_neutral

# 22
  • София
  • Мнения: 555
Ние имахме обрив около 2 седмици и също ни изписаха певизон, но след първото намазване се зачерви още повече и аз я заведох на друг лекар, който препоръча да я мия при всяка смяна на памперса с половин литър вода с разтворена в нея една чаена лъжичка сода и да мажа по 2 пъри на ден с Липобаза (медицински хидратиращ крем).Аз бях доста скептична, но помогна за няколко дни и сега сме със супер гладко и бяло дупе, но докато не мине обрива не мажех с нищо друго, аз имам чувството че от прекалено мазане се задълбочиха нещата, щото преди това какви ли не кремове бях опитала и нямаше подобрение. Също смених памперсите - от Памперс на Либеро, и Хъджис са хубави.И оставям като я измия и подсуша да постои 10-15 мин по голо дупе.

Общи условия

Активация на акаунт