ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 502

  • 25 195
  • 735
  •   1
Отговори
# 315
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 993
Толкова години са поставяли идеите си в калъп, че всеки творчески порив вече е невъзможен.
Съгласна съм.  Peace

Преживяванията  Wink на Хакан и Лейля не ми се виждат безкрайно по-различни от тези на Бихтер и Бехлюл. Т.е. това е нещо, което допреди няколко години спокойно се снимаше и показваше, значи не това имам предвид. Вкусовете са различни по тези географски ширини и трудно се интернационализират. Но си права, Белл, че при сегашното въже около врата с тоя СЕМ Тюрк, комшийските продуценти и творци ще се опитат да търсят платформи като Нетфликс, за да могат да работят каквото искат, а не каквото им налага контролът на Бащицата. Да се говори за момента за 50 проекта обаче е доста пресилено. Върху това ми беше акцентът.  Peace

# 316
  • Мнения: 27 502
Етиии,кой е този маймун у  спойлера ?
Ще познаеш Ча ще е едър на габарити и с козина . Мускули  няма да го върна  . Не прекалено  като Джановите  като културист .
Брадата на Ча в момента е като козел .   Всъщност официално няма  кога почват ,сценария се пише ,каста се подбира .  Не е ли рано за фотосесия  за новите сезони ? Енго участва във втори . Та мисълта ми тая фотосесия за която загатнаха е за 3 сезон   кво дири  Енго там ?  Няма как ,защото той подготвя ново дизи ,което ще стартира март месец .
 
 Като не дават втори сезон,  какво става  с геройте смъртни ,безсмъртни .
 Нетфликс   заложиха на него като име и не сгрешиха . Нови абонати им донесе .

Да уточня на Хазал какво сме и захаресали . Сакото е голямо    но останалото е добре .   По -зле е била тук ,си е китка направо .  Мнения различни .


Помагайте кой епизод е тук ? разхожда се  навън  ,дяволскиии красив  Two Hearts Crazy Crazy


 Любимати ни дъФка   кака ви  hahaha  Кво не изписахме тонове   нали е Чачова  ще понася критики .  

Еми пази  с нокти и зъби любимците си   Чачо и Толга   , него го  изтърва  но се радва ще става баща .



Последна редакция: пн, 25 фев 2019, 01:14 от femmi2

# 317
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Фемо, ей това е въпрос. Какво ще дири на снимките Енгин Йозтюрк, ако снимат нещо за третия сезон. От друга страна какъв трети сезон като сме февруари, пък снимките за него щели да започват края на май. Не обичам такива гатанки ooooh!

За Емко на снимката, не помня от коя серия е, може би между 34 и 38 но помня от кой момент е- мисля че след като разби нос на Илкер и после като се затвориха с Фера в тоалетните. Ама може и да бъркам newsm78

Проф, относно преживяванията на двете двойки, абе да ти кажа има си разлики- стилово да, размятаха се развъртяха се, но по движенпията, звуците и най вече по голото дупИ на Ча определено Хакан и Лейла бая се различават от Б&Б. Да не говорим че такива сцени като на вторите много отдавна не се снимат, пък като тази от Защитника хич... Иначе в киното им и по-горещи и по-разголени има, но мисля че и там ще ги ударят скоро ooooh!
Щях да отговарям и на Ети че като в Мелодията също няма как да се случат нещата момиче да роди дете от един, пък да се омъжи за друг. Било каквото било в едновремешните дизита, вече няма такива неща ooooh! Преди няколко дни попаднах на някакви обсъждания как в Кара севдата главния злодей 8 години не пипнал жена си с която живели в една къща, пък ти си се хванала за въдържанието на Капитана дето беше само 3 години tooth

Последна редакция: нд, 24 фев 2019, 18:08 от Беллора

# 318
  • Мнения: 27 502
Цитат
Фемо, ей това е въпрос. Какво ще дири на снимките Енгин Йозтюрк, ако снимат нещо за третия сезон. От друга страна какъв трети сезон като сме февруари, пък снимките за него щели да започват края на май. Не обичам такива гатанки ooooh!

За Емко на снимката, не помня от коя серия е, може би между 34 и 38 но помня от кой момент е- мисля че след като разби нос на Илкер и после като се затвориха с Фера в тоалетните. Ама може и да бъркам

 А , де Що е то ?   Какво ще прави Енгин там като не участва в новите сезони или участва ? Няма как  той у подписа с друга компания .   Капят като круши ще се гътне но може да  се задържи . Както коментирах рано е за фотосесия за тия сезони .  Нищо официално няма кога почват да снимат .  Май ,ама дали тогава по думите на Бирсен .  Снимали са втория сезон сесия или  са снимали фотосесия за списание  newsm78 Гинчо показа надпис Нетфликс.Стилистките бяха там .   Ходеха на ресторант Ча и Енго Йзгюрг .
Бел от този епизод са ,сетих се като зашлеви Илкер е с това палто и после хукна да  търси Фера .

Последна редакция: нд, 24 фев 2019, 22:36 от femmi2

# 319
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Появи се оная девойка рускиня която работи като масовка на няколко сериала. Най много на Вуслат с Кадир Доулу. При предната си поява беше пуснала и снимка където в серията се виждаше зад гърба му. Бях ви пуснала и профила и във ВК. Днес имаше неблагоразумието да напише че според слуховете Несла е надута и яко я друса звездната болест. Днес се появила на сета, направо влетяла и се впила в устата на мъжа си и така минута, на околните присъстващи чак им станало неудобно и заизвръщали глави. Пише че е по-ниска от официалните си 168 см. Разминали се в тоалетната и я видяла съвсем отблизо.
Но ще сложа един цитат на нещо което на мен ми направи впечатление, и което вероятно скоро ще изтрият, а и в цитата на цялата дискусия която към този момент са точно 350 мнения може да го пропуснете, понеже за нерегистрираните не се вижда всичко.
Та нещо което смятам че всеки човек допуска  че в този бизнес  е така, не за всяка, но да речем за доста актриси.... Whistling

Цитат
Dinara Fatikhova
В общем я сама с этим столкнулась, когда пришла к менеджеру, он сказал я могу найти роль, тебя могут выбрать, но на то, что будет дальше, повлиять никак не смогу, потому что соглашение подписывает координатор продюсерской компании и если он не подпишет, никак не сможешь получить роль. История Пынар Дениз и ее первого проекта, как она получила роль. Ее выбрали для проекта и договорились, что будут платить 3 тысячи лир за серию, она согласилась, как обычно происходит пошли на ужин в честь договоренности, потом он сказал что подпишет наедине, она осталась, потом сказал что подпишет в комнате отеля, она и туда прошла, на следующий день ребята из агенства звонят продюсерам и говорят что в соглашении ошибка, там написано 30 тысяч лир за серию, они сказали нет, не ошибка, мы дали столько, и это правда, сколько они напишут, хоть 100 тысяч лир неизвестной актрисе, столько и дадут. Это было до родины. Мой знакомый лично видел цифры и эту историю тут знают в секторе все. Зато теперь прославилась, хоть и из комнаты отеля.
Теперь это так и рассказывают всем новеньким девочкам как историю Пынар Дениз😌

Според слуховете Киво бил студен и надут, ходел с охрана на сета. В първата си поява беше писала че Арас също го е треснала звездната болест, тогава не можах да ксложа цитата защото до сутринта махнаха всичко, добре че поне ви показах онези цитати за измислената любов, които интересуваха нас...
Уви, предполагам че днес само Несла ще дъвчат че накацаха възмутените и фенки с техните розови очила ooooh!

Цялото
https://vk.com/diziturk?w=wall-1657033_2151781

# 320
  • Мнения: 27 502
Несла не я коментирам много , защото не ме интересува . Гледала съм я във Фатиха и малко от Севдата.  Като ревне ме дразни  как се подува .  Земна и мила  това съм чувала за нея . Много се обичат с Кадир .  Жената има лични наблюдения  работи там . Това ,което е написала  не ги ли е страх ,че ще  фръкне от агенцията .   Актьорите не четат форуми .
Киво знам ,че го охраняват ,но винаги се снима с феновете си . 
 За сумите и шоу бизнеса не е  изненадващо .  

За Ча  не пишат  ,не се е  добрала лично до него .

Последна редакция: нд, 24 фев 2019, 20:24 от femmi2

# 321
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Редактирах за да кажа че са премахнали целия пост, знаех си че така ще стане ooooh! За Арас също го изметоха...

Ами опасно си е товае което пише. Може да е в чуждоезичен форум, но там огромна част от регистрираните са тюркоезични и ще се върне като бумеранг към турски почитатели които ще го разнесат и като нищо ще се стигне до профила на това момиче който е пълен с нейни снимки, има снимки и с Кадир от сцена от сериала в който тя е масовка. Вече има адвокати които се занимават с клевети по социалните медии. Според мен девойката много рискува но нейна си работа, мен ме интересуват клюките Peace
 За Ча беше казала че нищо не се чува, само за измислената любов беше казала че хора от тези среди така са и казали. За Арас съм склонна да  повярвам, защото често се сещам за вирнатите му краци върху предната седалка в самолета. Сигурно и другите от екипа са били изморени, техниците даже и повече от него, но никой не беше се навирил така. В предното писание също засегна темата за креватните изпълнения и как от едната агенция с по-скъпите и красиви момичета често ги пращат и като бонус, за да бъде потърсена тяхната агенция отново. На самата нея също са и намекнали че ще получи повече ако... Сещам се и за едно интервю в което Берен говореше как на някаква вечеря или награждаване на общата снимка мастит телевизионер докато позирали в редица, я опипвал отзад...  Беше казала че по сетовете е голям разврат и всеки спи спвсеки, чат -пат се чувало за някаква караница и тогава се разбирало... Имало и големи звезди на които кревата им се разминавал, но половинките на повечето усещали как им никнат поредните рога и често присъствали на сета hahaha Та така си е в тоя бизнес.

Последна редакция: нд, 24 фев 2019, 20:54 от Беллора

# 322
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 518
Феми , ако питаш за първия орангутан дето казах , че Чачо ще се появи така - туй е Хенри Кавил -Супермен! Този дето ми е на профилната.

А ако питаш за втория с подстриганата коса. Този е новия в Птичката, засега го играе ролята като на нашия Капитан - ментор, разбиращ , вдъхновяващ и т.н. Образа на Джан Бей отиде на вятъра покрай него Simple Smile

Бел, за Капитана не се чудя как не са се уважили с Фера. Даже още повече ме радва. Той искаше и чакаше да му даде душата и сърцето си. Онзи от Карата колкото и да беше лош също искаше това.

Моята дилема тук е друга- В реала след такъв шамар, не бих искала да стоя при такъв мъж. Също не бих искала да стоя и при някой, който ми крещи като каруцар в лицето и е готов при всяка пречка да си тръгне / визирам Джан Бей/ Ми като искаш да си ходиш - прав ти път! И моето достойнство си има цена!
И в такива моменти покрай теб винаги има един човек, който може и да не го забелязваш в началото, но той е там - тих, подкрепящ , изчакващ, но винаги е там.  В един момент този човек ти е единственият човек в живота за 3 години и пак не иска нищо, не притиска, просто си седи там и те подкрепя. Та ако сме в реала наистина в един момент най - малкото ще обърнеш внимание на присъствието му - дали , за да го откажеш тотално или да видиш какво ще стане.
Та това е ако гледаме в реала в повечето случай Капитаните печелят в такива ситуации. И евала - защото насилието под всякаква форма не е добре да се толерира!
За мен шамара на Емко не беше добре "изплатен" . Не го изстрада достатъчно. Пак от яд си я прибра Фера, че после имаше наглостта да й се сърди , че щяла да прави шоу за пред другите.
Абе като цяло само това не можах да простя на сценаристите - могат да сринат един образ с една сцена само.
Ей го на и Джан Бей - така крещеше на Санемката миналата серия  Sick Sick Грозна картинка #2gunfire #2gunfire Те после я унижиха допълнително като я накараха да му се влачи по корем и той пак не поддаде и рече да си ходи.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Еми сори пич, прав ти път, да идва следващият!

Не разбрах , кое , за кой било опасно? Че Неслата целунала законния си мъж , някаква рускиня го коментирала в нейн си сайт и сега ще отнесе цензура?  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Оххх оправия няма и все по-зле ще става.... Да се спасяват всичките у Фликса и хич да не му мислят Naughty

# 323
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Ети, по-нагоре сложих един цитат от ВК, за него ставаше въпрос но вече са измели цялата дискусия. Ставаше въпрос за споменатата там актриса че е посетила продуцента или всъщнос някакъв координатор не разбрах много, в хотелската му стая и на другия ден служители в агенцията  с изненада са забелязали как хонорарът и за серия е пораснал с още една нула Whistling

Тази която го е писала работи в масовката на няколко сериала. От 2 месеца е в Турция и вече за трети път снася клюки на въпросното място. Не вярвам на някой особено да му пукаше за въпросната актриса, но за честта на Несла която според клюката била надута и я тресяла звездната болест се втнурнаха орди нейни фенки  ooooh! Както обикновено някои хора не могат да разделят реалния от сериалния образ, строят си идеали, и като се появи някой да им каже 2 думи наобратно стой та гледай hahaha

А за Емко какво да ти кажа, това е един много противоречив образ, сложен, на моменти много повече отрицателен отколкото положителен. Ако ролята не се играеше от Ча... не знам.

# 324
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 518
Ох, това да си известен хич не е леко. Някой фенове са толкова зле, че направо не е за завиждане.
Ми не всеки ден на хората им е кеф да се спират на пет крачки да се снимат с тях. Някой може да е болен, нещо да го боли, да се е опъпчил, да си има емоционални проблеми, трябва ли да е длъжен да се снима. Надут бил после. ooooh! Ами колко по - известен ставаш , толкова повече време нямаш и толкова повече защита ти трябва. Защото има такива откачалки, че не е истина  ooooh! Гледаш го ухилен на снимката, а отзад го хванал за задника и човека нищо не може да направи. Ако му фрасне ръката ще изкарат него насилник, че и глоби може да отнесе.
И това са хора на възраст.  Thinking
Помня навремето някакъв чалга певец си вървеше по булеварда и мой приятелки го разпознали , та като хукнаха с едни сълфетки след него да ги разписва.  ooooh! И аз хукнах , макар ,че си нямах на идея , за кого става въпрос/че не слушам чалга/ , но овчи акъл какво да се прави. Та на половината път се спънах и си ужулих колена , лакти , абе мазало. Така и не си взех автограф, но разбрах , че не си заслужава и повече не се е повторило. Сега като видя известен, даже не го гледам , че да не го притеснявам човека. Онзи ден в киното видях Графа - обожавам песните му, но човека си е човек там , а не певец. Има си специални пресконференции , часове за снимки, който иска там му е мястото. А не да се гоним по улиците или докато ядат да им се изтипосаш.


Някой по - горе беше питал за Скумрията и Капитан - Адвоката, но забравих да отговоря.
Та:Адвоката вече го няма. Уж последно помагаше на Филка , Сашо и компания да хванат Скумрията в прегрешение, ама тя взе , че ги изпревари. После Сашо уж умря и Адвоката повече не го видях. Пак имаше някакъв , който се сваляше на Филка , новият й шеф , но и той се оказа подкупен от Скумрията май. Някакъв план се въртеше и там , ама Хикмет като полудя и Филка се отказа от работата си , та забравиха за онази връзка.
Абееее аз като ви казвам , че сценаристите издишат, на всеки сериал. - На всеки десет серии се започва нова развръзка без да се приключи старата. Все едно нов сериал гледаш, със същите маймуни.
А Скумрията , еми мноооого ми е скумриеста и гледам да я прескачам hahaha Но още се подвизава тука, но за какво не знам newsm78 Май върти някакви схеми с бащата на Сашо, в същото време не може да се примири , че Сашо е умрял, ходи рови гробове , чудесия голяма. Сестарата на Сашо й стана бавачка уж, за да я наблюдава , а и за да се добере до Татьо, ама Скумри не знае , че е сестра на Сашо.
И във всичкия тоз масраф , такива психологически травми нанасят на туй малко дете. Беше в парка , падна и си удари главата, Сашо видя и хукна да го спасява. Лапето си изкара акъла като разбра , че баща му е жив. После пък го накараха здравата да лъже и не го пуснаха да си иде докато не са сигурни , че няма да го предаде. Ама то завалийчето е на 5 , как може да му тупнеш такъв товар. И взе , че всичко си изпя на майката. Та сега пак - абе пълен батак #2gunfire #2gunfire

# 325
  • Мнения: 27 502
  Измели са  го , цъкнах да прочета нищо не намерих .


какъв бял котарак  Crazy Crazy  
  

 Етиии  за този първия питам , значи е супер герой .   Капитана в Птицата не е лош .  


 на 4 март стартира по  руски канал Пълнолуние  . По нащи го даваха по ДФ

 Не е лесно да си известен . Някой се възгордяват  нема кво се лъжем !   Затова няма си говорат с обикновените хора  . Изморен  си разбираемо . Ча се усеща някой път досада  но се щрака .
  
 На аржентинката запалка и подари и си пази подарък в къщи .  
 Помня разказа на едно момиче .
Като го видяла  го попитала може ли да  те прегрърна , той казал разбира се  . Искала да се снимат ръцете и треперят  и някой от  компанията ги снимал .  Той казал ти наистина трепериш      

 Не си падам да крещя и да  искам автографи . Ако един ден имам късмет   не знам какво ще направя . Марга   кО е с мен ще я пратя се щракне hahaha  

   5 часа се чудя кои са тия на фото от Бел, а те били Джейда Атеш с нейния .

Последна редакция: пн, 25 фев 2019, 12:29 от femmi2

# 326
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Ети, виж една карикатура какво е турски сценарий hahaha Тук са имали предвид качеството в течение на сезоните, но според мен по-скоро трябва да е на сериите от началото нататък и към края hahaha


Аз помня като изведоха капитана от НИ. То един Капитан като ей тоз кон ама към дясната част hahaha

Фемо аз още преди часове писах че го изметоха, най интересното го сложих в един цитат по-нагоре, другото нямаше смисъл да се чете, общо взето хвалебствени дитирамби за Несла, ще рече човек че някои лично я познават.

# 327
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Редактирах за да кажа че са премахнали целия пост, знаех си че така ще стане ooooh! За Арас също го изметоха...

Ами опасно си е товае което пише. Може да е в чуждоезичен форум, но там огромна част от регистрираните са тюркоезични и ще се върне като бумеранг към турски почитатели които ще го разнесат и като нищо ще се стигне до профила на това момиче който е пълен с нейни снимки, има снимки и с Кадир от сцена от сериала в който тя е масовка. Вече има адвокати които се занимават с клевети по социалните медии. Според мен девойката много рискува но нейна си работа, мен ме интересуват клюките Peace
 За Ча беше казала че нищо не се чува, само за измислената любов беше казала че хора от тези среди така са и казали. За Арас съм склонна да  повярвам, защото често се сещам за вирнатите му краци върху предната седалка в самолета. Сигурно и другите от екипа са били изморени, техниците даже и повече от него, но никой не беше се навирил така. В предното писание също засегна темата за креватните изпълнения и как от едната агенция с по-скъпите и красиви момичета често ги пращат и като бонус, за да бъде потърсена тяхната агенция отново. На самата нея също са и намекнали че ще получи повече ако... Сещам се и за едно интервю в което Берен говореше как на някаква вечеря или награждаване на общата снимка мастит телевизионер докато позирали в редица, я опипвал отзад...  Беше казала че по сетовете е голям разврат и всеки спи спвсеки, чат -пат се чувало за някаква караница и тогава се разбирало... Имало и големи звезди на които кревата им се разминавал, но половинките на повечето усещали как им никнат поредните рога и често присъствали на сета hahaha Та така си е в тоя бизнес.


Здравейте. Simple Smile
Ако не бях познала съпруга на Джейда-Бора, нямаше да я позная Джейда, все едно е фотошопирана.
Живеят в Маями и казала, че ако и хареса турски сценарий за сериал би се върнала в Турция за да работи.

# 328
  • Мнения: 27 502

 За кво ли да се връща в Туркиш   като  е рисковано с тия рейтинти .  Снима   6 - 7 епизода и ще окапе .
 Нашия нема ли да сложи  в стори  как лови рибка   или каквото и да е само  Не шамана  Sick   Сигурна съм , че няма да ни я навира    колкото  влюбен да е  или не . Иска още се фръцка до Ча  но стига и толкоз !  В къщи достатъчно е с него си гукат  да и готви .         



Сикчин
 


  това се казва преобразяване  newsm09 newsm09 тук е свалила кила , подмладила се и изрусила .
Актрисата играе в Моят живот . Героинята и Нуран майката на Ефсун . 
 Джерен Морай е мъжкарана , добре играе .

Последна редакция: пн, 25 фев 2019, 11:58 от femmi2

# 329
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 518
Бел, точна е карикатурата Grinning  Laughing На десет серии напълно нов сюжет. Че слагат и персонажи дето са ключови, ама по за няколко серии и после се чудим какво да обясняваме. Не могат да ги назначат наново, защото въпросните вече са в друг сериал и става мазало.
Ей например на Джан Бей баща му замина първа серия да се лекува в чужбината и на релакс. Актьора отишъл в друг сериал. Ама сега майка му се появи и обясни, че го оставила , защото навремето бащата му изневерил. Толкова тежка драма,която е оказала влияние върху живота му и как я решиха newsm78 Джан Бей врътна един телефонен разговор и туй то ooooh! Сега ще става мамин син, а баща му си продължава с релакса и драма няма вече ooooh!  

При латиносите ,пък и при други сменяха актьора и никой не му пречеше чак толкова, поне имаше смисъл. Колко Торновци сменяха навремето в Дързост и красота и не помня на баба ми да й е пукало...... Виж ако сменяха Брук Форестър или най -добре да я бяха махнали, че да не пречи на Каралайн и Тейлър -банкет щеше да вдигне Laughing

И в НИ-то тъй затриха Вейдър, племеница на Филка,новата Зейна барабар с нероденото й дете, Сашова мама, Новия адвокат и т.н. Това не е съседката дето чопли семки на дувара изведнъж да спрат да я дават. Това са ключови герой за сценария. Хеле племеницата на Филка- уж й беше поверена, всяко лапе от улицата прибира, а туй малкото даже не го и споменават. Все едно са го сънували ooooh!

Та затуй спрях НИ-то. Да видим Джан бей колко ще го изтърпя още. На много тънък косъм ми виси Thinking


ПП: Мале ама тоя Сечо на Деметка ли дето беше newsm78 Че той до преди два месеца беше кожа,кости и глава hahaha
Казвам ви и Чачо ще дойде така Naughty  Сега зоби,зоби и за два месеца ще оформи пържолите на мускул hahaha

Феми, ей затова казвам, че не вярвам, че толкова много я обича Дуня. От три години са заедно, женицата видимо обича вниманието, не е някоя обикновена дето да й са чужди светлините на прожекторите и да се притеснява. Даже напротив умира си да се покаже, че е с него до степен на излагане да се просне на легло и да пише ”Изненада”. Значи тя е готова, но явно той не е. Та докато не излезе да се бие в гърдите като Тарзан и не каже ”С нея съм”, не я приемам за нищо повече от удобна за момента!

Последна редакция: пн, 25 фев 2019, 02:21 от Currently_Cavill

Общи условия

Активация на акаунт