МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 45 тема

  • 59 715
  • 753
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 7 627
Може ли да ми препоръчате база за сенки за очи?

Too faced shadow insurance. По 12 часа държат сенките с нея.

# 631
  • Мнения: 31 399
Може ли да ми препоръчате база за сенки за очи?
Базата на Мак е страхотна и изключително икономичен продукт.
Абсолютно.

# 632
  • Мнения: X
Икономичен е, но на мен не ми харесва как "вървят" сенките върху нея. Някои даже ми стават на петна.
Пейнт Пот Пейнтърли ми остава любима, но вчера пробвах база на Елф, която си купила дъщеря ми и също много ми хареса.

# 633
  • Мнения: X
На мен фаворити са ми пейнт пита в Soft Ochre, щото съм жълта и базата на Urban Decay.

# 634
  • София
  • Мнения: 1 210
Много странен сайт - не намирам Диор изобщо там. Както и да е, ще сверя някоя цена и с реалния магазин, поне да знам дали мога да проверявам цени там.

# 635
  • Мнения: 7 816
Какво да си взема от Мак предложете, безумно звучи, но си имам всичко, което искам , с ме сържят ръцете-някое червичце или гланц поне ? Отворена съм за всякакви идеи 😀.

# 636
  • Мнения: 6 917
Fix+ и pro longwear concealer са ми големи фаворити.
От базата на Urban Decay и аз съм доволна,  но моят очен грим се свежда до мини палитрата Naked Basics 2.

# 637
  • Мнения: 1 424
Много странен сайт - не намирам Диор изобщо там. Както и да е, ще сверя някоя цена и с реалния магазин, поне да знам дали мога да проверявам цени там.

Наистина няма Диор Scream Аз точно се бях наточила Smile Звънях им да ги питам за намалението, което е в сила от утре дали важи и за сайта, но никой не вдига.
P.S Също така от новата серия на Clarins  има само крема, а показва, че има промоция, ако закупиш два продукта от серията, получаваш органайзер и травел продукт Thinking

# 638
  • София
  • Мнения: 9 605
Fix+ и pro longwear concealer са ми големи фаворити.
 
На мен Фикса ми стана още по-любим, от както преди 2 дни открих, че се развива помпата и реално и розова вода мога да сложа в него. Mr. Green Само заради фината мъгла, която прави дюзата на помпата. newsm62

# 639
  • Мнения: 1 380

И все пак чудно - не всички марки, които предлагат, са представени в сайта.
Специално парфюмите гледах ?!

# 640
  • Мнения: 6 917
Прави ми лошо впечатление, че безплатната доставка е над 80 лева. В Германия е над 24.95 евро. Освен това тук разходите за връщане на покупка се поемат от Дъглас.
И мен ме учуди липсата на Диор.

# 641
  • София
  • Мнения: 4 364
И Валентино го няма като марка, не съм ровила за други, но може би предлагат онлайн само "приоритентите" си марки

# 642
  • Мнения: 1 880
Какво смятате да си вземете от намалението в Сефора? Simple Smile И да попитам - виждали ли сте тази палитра в някой от двата магазина?
Скрит текст:

# 643
  • Мнения: 7 816
Не съм я виждала , най-добре звънни да питаш.
Мисля да си взема Gold Elexir на Farsali.

# 644
  • Мнения: 641
Момичета, чудя се дали да не се възползвам от намалението на MAC във Варна... та искам да сравня регулярните цени на рефилите с тези в София, предвид обстоятелствата с нашия магазин. Понеже започнах да си правя палитра:

- руж рефил - 39 лв
-сянка рефил - 25 лв

Такива ли са и в София? Също така, намалението до 21ви, неделя, включително ли е?

Общи условия

Активация на акаунт