МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 45 тема

  • 59 667
  • 753
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: X
Момичета, може ли да ми препоръчате коректор. Основно за околоочния контур ще го използвам. Ползвала съм YSL, но ме алергизира, а не бях много ок. Събираше се прекалено. В момента съм с Bare minerals. Ок е, но бих искала да пробвам и други. Особено ако имат и повече цветове.

# 646
  • Canada
  • Мнения: 3 468
На Диор Undercover и на Армани са моите фаворити за под очите Heart

# 647
  • София
  • Мнения: 3 882
Бих искала да си взема от намалението тоник за комбинирана кожа, който да свива порите и да избистря тена на лицето. Ползвам от месец и половина Пикси Глоу, но не мога да споделя, че съм очарована. Пък и с оглед на настъпващите слънчеви дни, искам да огранича продуктите с киселини в състава си. Ще се радвам, ако препоръчате нещо изпробвано и работещо, предварително благодаря!

Колкото до онлайн магазина на Дъглас и марките, които предлагат,  и аз виждам доста липсващи. Предполагам, че са някакви търговски рестрикции, защото и Шанел, и Валентино се продават в гръцката Сефора, но не фигурират на техния онлайн магазин.

# 648
  • Мнения: 4 084
И аз искам с оглед на вече слънчевото време да преустановя продуктите с киселини и корейската козметика.
Ако Есте Лаудер пуснат -30 % както правят често, веднага ще си взема дневен и околоочен крем.
Истината е че си имам всичко, чак се чудя дали да не се презапася. Вие презапасявате ли се?

# 649
  • Мнения: 1 424
Лили, аз да Satisfied Но това е колкото хубаво / защото понякога продукти, които харесвам ги спират или пък съм ги хванала на мн изгодна цена/ , толкова и не / защото нуждите на кожата се променят, а и постоянно излизат нови продукти, които искам да пробвам Disappointed Relieved Smile /

# 650
  • У дома !
  • Мнения: 700
В Сефора ми казаха днес,че няма никакво намаление.
Единствено при покупка на палитра със сенки може да изполвате намаление от 30 % на четките с марка Сефора,това е до 1 .05.
В Мак беше празно,разглеждах на воля,момичето беше много любезно.....взех си любими неща от намалението,което ще е до неделя.

# 651
  • Мнения: 2 223
Според фб намалението в Сефора е от 18 до 21.
А ако не го осъществят значи са по - големи мърди, отколкото до момента показват.
Много ми е стана забавно как всеха да ми отговарят на коментар под техен пост, ама ако звънна няма кой да вдигне.

# 652
  • Мнения: 4 084
Точно заради новите продукти и аз понякога си изпускам късмета дет се вика и ми изчезват тези от който съм доволна, защото не съм се презапасила. (крем за ръце, гланцове, парфюми, примери много).
Доволни ли сте от хидратиращите на Есте ? За първи път ще ги ползвам и се чудя дали да не предпочета Кларанс.

Последна редакция: чт, 18 апр 2019, 03:22 от Lale_Lili

# 653
  • Мнения: 752
В Делириум в мол Сердика,дали ще има намаление?

# 654
  • Мнения: 4 084
Това е интересен въпрос. Може би не.
До колкото знам магазина върви в съдружие. Половината е на Есте Лаудер, другата на Сарантис.

# 655
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
И аз ще се радвам за Сефора.Аз вече му хвърлих не едно няколко очи,хаха като видях новият крем на Герлен за над 2 бона и бързо го затворих.Чудя се дали някой си ги купува тези кремове?https://douglas.bg/guerlain-orchidee-imperiale-black-the-cream-047599

Кристалче, това ли е въпросният крем на вечната младост ли, дълголетието ли, хилядолетието ли беше, не помня вече. Една колежка ми сподели наскоро, че съществувало таквози чудо, ама не знам как точно му е името. Grinning

# 656
  • Мнения: 4 084
Току-що получих мейл - 20% в бутиците на Есте Лаудер, - 25% за притежателите на карта.
Периода на промоцията е същия като на другите магазини.

Какво смятате да си вземете от намалението в Сефора? Simple Smile И да попитам - виждали ли сте тази палитра в някой от двата магазина?
Скрит текст:

От тази за която питаш има само голямата в Сефора Парадайз - 124 лв.
Има от същата серия малка зелената - 66лв.

Последна редакция: ср, 17 апр 2019, 19:09 от Lale_Lili

# 657
  • Мнения: 2 799
Яд ме е, че си напазарувах и попълних изразходвани тоник, маски, слънцезащита миналата седмица.. Нищо не ми трябва в момента... Все пак се замислям за 1-2 нови летни червилца - розово и коралово, например и някоя компактна пудра за в дамската чанта. Нямам идея какви точно и с удоволствие приемам съвет. Червилцата ми се иска  да са силно хидратиращи, ненатрапчиви, но все пак в свежи цветове за лятото. Коппактна пудра не съм купувал от много години, със суха кожа съм. Но през лятото ползвам само малко пудра, а бурканите на прахообразните не са удобни за носене насам-натам.

# 658
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
И аз ще се радвам за Сефора.Аз вече му хвърлих не едно няколко очи,хаха като видях новият крем на Герлен за над 2 бона и бързо го затворих.Чудя се дали някой си ги купува тези кремове?https://douglas.bg/guerlain-orchidee-imperiale-black-the-cream-047599

Кристалче, това ли е въпросният крем на вечната младост ли, дълголетието ли, хилядолетието ли беше, не помня вече. Една колежка ми сподели наскоро, че съществувало таквози чудо, ама не знам как точно му е името. Grinning
Сънче,той само един крем за "вечна младост" да беше,с тея пари ще отида на почивка.Stuck Out Tongue Winking Eye

# 659
  • Мнения: 2 799
Е, за толкова пари ще си опъна оперативно падналия клепач и бонус - радиочестотен лифтинг на цяло лице Simple Smile И ще останат пари за 1СПА уикенд. Резултатът вероятно ще бъде по-добър Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт