Русе

  • 64 322
  • 752
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 702
Здравейте, някой може ли да изкаже мнение за доктро Дарина Кънева - жк. Изток. Април месец ми е термина и бих искала да запиша бебето при нея? Виждам, че ходят деца, но не съм сигурна, че записва бебета при нея. Ако имате мнение за нея, моля да споделите дали дава направления (в нашият случай за педиатър) и дали сте доволни като цяло. Исках да ми е наблизо, знам ,че и Медиката е до нас, но някак не ми се иска да мъкна бебето при всичките болни.
При нея сме, има много пациенти, но децата викат с предимство. За децата направленията не са ограничени, никога не са ни отказвали. Аз съм доволна, в последствие стана личен лекар на цялото семейство, въпреки че не живеем в този квартал.

Можеш ли да ми кажеш горе-долу какво й е работното време. Ходи ли на домашни посещения? Ако е ставало нещо вдигала ли си е телефона след работно време ( не говоря за посред нощите естествено) Simple Smile

Сестрата идва от 7, лекарката от 8, до към 15ч са ако не се лъжа. Идвала е веднъж на домашно посещение, след родилния дом като се ходи, иначе не се е налагало, слава Богу. Вдигала е телефона извън работно време. Случвало се е да не се свържа от първото звънене, но пак съм успявала. В графика й си има домашни посещения, това е по спомен, но не знам в кои дни бяха, трябва да отидете до кабинета и да погледнете на вратата. Сестрата звъни да напомня за ваксини, внимателни са.

# 286
  • Мнения: 10 258
Аз нямам преки впечатления от тази докторка, но е лична На майка ми, а тя е с инсулт. Кога бяха ходили с баща ми на преглед ( година след инсулта да речем) и тая докторка ѝ измерила кръвното и и написла лекарствата в книжката само. Е добре де, как не ѝ мина през ума едни кръвни да ѝ пусне. Вижда ги че едва са се замъкнали там възрастни хора. Ей така нещо в повече да направи. Отбила си номера за 5 мин. и толкова. Казали ѝ че лекарството за кръвно не работи и тя пак същото изписала. Никаква самоинициатива, грижа, прозорливост. Майка ми трябва пак да ходи, но не иска. Вика аз ако е за кръвно да ми мери, аз си го меря и в нас. А е полупарализирана. Придвижването е кошмарно за нея.

# 287
  • Мнения: 3 610
Ако в същата и мъжът и е доктор хирург ако не се лъжа
не става за нищо.Майка ми беше при нея  претупваше я яко.Специалист по всички болести.

# 288
  • Мнения: 10 258
Може с възрастните да е такава, но къде е човещината и състраданието. Виждаш някакви хора на два ката дето се казва едва едва са намерили начин да дойдат при теб и си отбиваш номера...Тия хора могат ли да дойдат пак...? Възползвала се, че не смеят да попитат и да се репчат и ги разкарала. Аз и на наще се скарах, викам как не сте попитали нещо повече, ами за това ходели на доктор тя да им каже, а не те да ходели подготвени. И с това не съм съгласна, и не ги оправдавам хич, но на 80г какво да правят.....Направо съм бясна на безхаберието на тая докторка. Тя няма ли родители, ако с нейните някой се отнесе така, дали ще го толерира.

# 289
  • Мнения: 3 610
Има доктори и доктори.Щом я водих на частно по празниците сами си правете извода.

# 290
  • Мнения: 41
Здравейте,Искам да попитам някой има ли наблюдения за д-р Алексиева детски невролог?

# 291
  • Мнения: 11 840
Здравейте,Искам да попитам някой има ли наблюдения за д-р Алексиева детски невролог?

Какви точно наблюдения те интересуват? Simple Smile  Водила съм сина си при нея за преглед само , че преди 6-7години

# 292
  • Мнения: 41
Имам син с дцп .но двигателно е наваксал но е с умствено изоставане и липса на говор .а психиатътката иска да ни изписва конвулекс за успокоение да кажа че нямаме епилепсия .искам да направя консулт с нея.

# 293
  • Мнения: 6 558
Доколкото знам, тя е единственият детски невролог в Русе. Поправете ме ако греша. Иначе нямам наблюдения, не я познавам. Мисълта ми е, че ако е само тя, няма избор особено.

# 294
  • Мнения: 41
Ние сме от Добрич а тук нямаме никакъв детски невролог и във Варна съм изчерпала вариантите и затова сме се насочили в Русе.

# 295
  • Мнения: 11 840
Разбирам. Ами отидете, щом така или иначе нямате избор.
Тя е единствения детски невролог в града и казват, че е добър специалист тя е и педиатър. Може би зависи и от проблема все пак. За нея негативното което се споделя, че понякога е малко рязка, груба това бях чула и съм чувала. Лично при прегледа на сина ми не съм забелязала нищо такова, беше внимателна и достатъчно търпелива защото той беше на 4г и хиперактивен (не се спираше на едно място, отваряше й шкафа Simple Smile и т.н. ). Тогава за успокоение на сина ми, беше изписала хомеопатичен препарат.
Носете си всички документи - епикризи, от родилния дом епикризата.

# 296
  • Мнения: 41
Сина ми също е хиперактивен с дефицит на вниманието плюс липсата на реч и дцп.

# 297
  • Мнения: 4 208
Ако става дума за тази Алексиева, за която мисля аз, тя не е ли вече много възрастна?
Скрит текст:
Алексиева, която е джудже

# 298
  • Мнения: 11 840
Ако става дума за тази Алексиева, за която мисля аз, тя не е ли вече много възрастна?
Скрит текст:
Алексиева, която е джудже

Да, тя е. И аз това си помислих, защото сме ходили при нея преди 6-7г , но после се сетих, че скоро ходих в старата сграда на болницата и я видях да си тръгва от там, явно още работи.

# 299
  • Мнения: 702
Преди година ходихме при нея, след това на преглед в София, схемата на конвулекс се различаваше коренно. Нямам нищо против нея, просто потърсете и мнение на друг лекар.

Общи условия

Активация на акаунт