Февруарски бебета 2019г. Тема 1.

  • 20 942
  • 648
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 902
Моята става в 7 и 30, после към 10 и 30 ляга и спи час и половина, следовед пак час, час и половина спинка и вечер в 22 ляга и до сутринта. Обаче тия дни ще излизат горните зъбаци и след 4 се буди по малко. На 9м и половина е, последно беше 70 см, 8200.

# 556
  • Мнения: 661
При нас се спи само вечер от 20:00 до 06:00. През деня има по една къса дрямка, 15-20 Мин. през два, три часа.

Иначе девойката е 82 см и 10,2 кг. Днес изби 9то зъбче. Направо няма горката почивка от тези зъби.

# 557
  • Мнения: 90
Явно всички си имаме много будни бебета.  Ние вече сме на 9месеца и 4 дена - 74см, 9кг. Имаме две зъбчета за сега.  Поне се храни лесно за  сега имам заместени хранения сутрин, обед и следобед като рядко се случва да суче между тях. Но спането май трябва да се разреди сутрин става в 6:30 после заспива към 9:00 и спи около час, след това имаме дрямка към 13:30 пак максимум час и след това не издържа и към 18 търка очите иска пак да спи преспивам го и спи Още 1 час и така окончателно си ляга в 21 часа. Вечер се буди многократно не от глад но му давам да суче за да заспи иначе не спира да се върти и сумти:(

# 558
  • Мнения: 197
Моят син е на 8+++ . Последно беше 8.200 и 72см.Има завиден апетит, но все на дължина расте. Малко му завиждам. Joy Не се спира, а ако опитам да му огранича  пространството става страшно. Scream Има вече 3 зъбчена. Замесних 3 хранения, но продължава да суче поне 3-4 пъти през деня. Търси си и понякога само така заспива.
Сутрин става към 8:00-8:30, спи в 10:30-11:00 и 15:30-16:00 за по час и половина-два, понякога следобед до три часа. Sweat Smile Вечер заспива към 10, най-късно 10:30. Приз нощта се буди два пъти, за да суче.
Вчера се разболя за пръв път. Има постоянно температура и в най-добрия случай пада до 37.8. Disappointed Цял ден проплакваше и се беше залепил за мен, не се отделяше и за минута. Така прекарахме деня, гушнати, на ръце. И тади нощ не е лека, дано утре е по-добре.

Последна редакция: чт, 14 ное 2019, 00:11 от Min Ho

# 559
  • Мнения: 755
Моят син е на 8+++ . Последно беше 8.200 и 72см.Има завиден апетит, но все на дължина расте. Малко му завиждам. Joy Не се спира, а ако опитам да му огранича  пространството става страшно. Scream Има вече 3 зъбчена. Замесних 3 хранения, но продължава да суче поне 3-4 пъти през деня. Търси си и понякога само така заспива.
Сутрин става към 8:00-8:30, спи в 10:30-11:00 и 15:30-16:00 за по час и половина-два, понякога следобед до три часа. Sweat Smile Вечер заспива към 10, най-късно 10:30. Приз нощта се буди два пъти, за да суче.
Вчера се разболя за пръв път. Има постоянно температура и в най-добрия случай пада до 37.8. Disappointed Цял ден проплакваше и се беше залепил за мен, не се отделяше и за минута. Така прекарахме деня, гушнати, на ръце. И тади нощ не е лека, дано утре е по-добре.
И нашият младеж се разболя за първи път Sad , купих инхалатор,  никак не му харесва и давам нурофен за да стопирам температурата, много ме е страх да не стигне гърчови граници Sad мога да кажа, че вече е по-добре, не е вдигал температура от вчера сутринта.
Мисля, че.вие бяхте писали за гърне, да знаете, че и те са по размер, аз купих много симпатично, но му е голямо Simple Smile

# 560
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Моят бебчо беше 72см, 10.250кг на 8 месеца, а в петък става на 9 и ще видим колко е пораснал. Заспива към 7-8 часа вечерта и се буди на час-два. доакто не му дам гърда не заспива. Преди две седмици го преместихме в неговата стая и сякаш е по-спокоен нощем. Сутрин става към 7 и спи по 30 минути през два часа по принцип. Последните два дни обаче не иска да спи и пропуска сутрешната дрямка. Голям зор с това спане. Имаме 6 зъбчета вече. Simple Smile
Мин Хо'с мам, да оздравявате!

# 561
  • Мнения: 1 326
Моето момче е на 9++, 9200гр и 72см. Зъбчетата са 4. Допреди по-малко от месец спеше по 3 пъти на ден - към 10, 14, 18ч, като общото време правеше около 3ч. Най-дълго спеше към 14ч - час и половина в добрите дни. Преди да направи 9м разреди съня. Сега спи към 10 и 14ч само, но в повечето случаи пак стават сумарно 3ч. Е, понякога и общо 2, но зависи. Сутрин става към 7 и вечер приспиването ни започва към 21 и до 22ч е заспал. Когато дремваше към 18ч за 30тина мин, вечер по-трудно го приспивах. Откарваше и до 23ч понякога.
Страшна мъка са ни зъбите, а и той по принцип е ужасно крив и ревлив. Едва се издържа положението.

# 562
  • Перник
  • Мнения: 435
Здравейте, момичета! Навлизаме вече май в доста активен и щур период. Бранимир е на 9 м , тежи около 9 кг и е висок около 74 см, но скоро ще видим със сигурност на консултацията. Зъбките са 8, избиха рано и са големи вече, а сега мъчително и бавно избиват и задни. Спи по 2 пъти на ден, като предиобедната дрямка е 20тина минути, а следобедния сън е малко по-дълъг. От известно време отказва да яде зеленчукови и месни пюрета, а преди си ги хапваше, дано да е някакъв период заради зъбките. Чудя се вече дали не са му много безвкусни и дали да не добавям по малко сол.
Допълвам, че ходи за две ръчички.

# 563
  • Мнения: 16
Здравейте мили мами ..радвам се, че открих място където да споделяме за сладките бебоци..моят мъник е на 8+++,последни данни от 7 месеца-9200 кг и 75 см...още нямаме зъбки,гледат се долните а не пробиват и мн го мъчат...баткото на 7 месеца вече има 4 зъба ,но всяко дете си е индивидуално,дори и от една майка да са раждани:sob:,мислех си ,че само мойто е непоспаливо,но като чета доста се успокоих,хаха,,кърмим се и нощно време ставаме по 100 пъти,не само да цоцка а явно се успокоява така,иначе от раждането до сега всяка вечер се къпем 8.30 и в 9 е заспал,мъжът ми често казва е ако закъснеем кво ще ,стане:stuck_out_tongue_closed_eyes:-Нищо  не става просто след 8 започва да си те подсеща с мрънкане,вкисване...сутрин става в 7-7.30 и в 10 пак спи за час,после чак към 14 за 1,30 и този към 6,7 почва да прескача...ще ми бъде интересно да си споделим кой колко деца има и ако са поне 2 как се справяте с организациите?хубав ден от мен,на всички болнични прегръдки и бързо оздравяване

# 564
  • Мнения: 197
Polar bear, Guapa tu благодаря. Hug
Първо дете ми е и се учим един друг.
D.D, дано да е минало при вас.
Вчера сутринта беше топъл и го заведохме на лекар. Изписа ми Ибопрофен и Тайленол за температурата и пробиотик. Но тая пуста Т само тази сутрин падна за малко. Слеобяд го чух как стене в съня си веднага я измерих- 39.6, сърцето ми се разхлопа. Плака много, съблякох го-той гори. Давам.му лекарства и пада само да 38 и нещо.Само се гушкаме, не иска да се отдели от мен. Нищо друго му няма...Чувствам се безсилна. Cry

# 565
  • Мнения: 755
Polar bear, Guapa tu благодаря. Hug
Първо дете ми е и се учим един друг.
D.D, дано да е минало при вас.
Вчера сутринта беше топъл и го заведохме на лекар. Изписа ми Ибопрофен и Тайленол за температурата и пробиотик. Но тая пуста Т само тази сутрин падна за малко. Слеобяд го чух как стене в съня си веднага я измерих- 39.6, сърцето ми се разхлопа. Плака много, съблякох го-той гори. Давам.му лекарства и пада само да 38 и нещо.Само се гушкаме, не иска да се отдели от мен. Нищо друго му няма...Чувствам се безсилна. Cry
Стискам палци и вашият бебок да е добре, при нас се оказа зъб 7ми Simple Smile
При такава температура ,  чорапки мокри с вода и оцет 50/50, или кубчета лед в торбички и кърпа под мишниците, и 2те работят безотказно :*
Стискам палци и споделяйте как е малкият бебок :*

# 566
  • Мнения: 16
Polar bear, Guapa tu благодаря. Hug
Първо дете ми е и се учим един друг.
D.D, дано да е минало при вас.
Вчера сутринта беше топъл и го заведохме на лекар. Изписа ми Ибопрофен и Тайленол за температурата и пробиотик. Но тая пуста Т само тази сутрин падна за малко. Слеобяд го чух как стене в съня си веднага я измерих- 39.6, сърцето ми се разхлопа. Плака много, съблякох го-той гори. Давам.му лекарства и пада само да 38 и нещо.Само се гушкаме, не иска да се отдели от мен. Нищо друго му няма...Чувствам се безсилна. Cry
Първото ми дете е на 4 год и половина,пак момче . При температура съм му слагала хладка вана,и мажех крачета ,гръбче ,челце с Разбит белтък,може да пробваш,дано помогне и при вас и леко обличане,,стискам палци бързо да му мине и мама да  се успокои.  Аз хем съм за втори път мама,но с болести не мога да претръпна,едва ли има някой де.  .

# 567
  • Мнения: 1 410
Min Ho тази температура може да е от зъбките. При нас 3 дни беше с 39,5 температура, давах ну само панадол и нищо друго. Избиха 3 наведнъж и падна температурата.
Бързо оздравяване Heart

# 568
  • Мнения: 16
Как сте Мин Но,малчо ?Надявам се да е минало и бебчо да се похвали с нови зъбки....нещо май не ви се пише,мами?И аз нямам време,но пък така разтоварвам малко,хубав ден на всички

# 569
  • Мнения: 197
Благодаря, момичета!
Guapa tu, направих му хладка баня, много беше щастлив. И яйца си бях приготвила. Joy
Днес, обаче, е по-добре. Не пада под 37, но и не се качва над 38.
aya, и аз се съмнявам в зъбите, струва ми се, че два горни избиват. Но пък от зъби толкова висока температура не съм предполагала. Ще видим как ще мине и тази нощ.

Общи условия

Активация на акаунт