Четвъртокласници 2020/2021

  • 34 609
  • 776
  •   2
Отговори
# 165
  • Мнения: 569
Joy  уникална карикатура. Прилича на съседката ми-с три деца е

# 166
  • Варна
  • Мнения: 700
Здравейте, бихте ли споделили коя е книжарницата, в която
правят машинно подвързване във Варна?

# 167
  • София
  • Мнения: 5 953
Купихме всичко от "Метро"... онзи ден  Grinning тетрадки и т.н. пособия, хем не знам какво точно е нужно, може да се докупува....
От голямото Метрочасие.... или как там беше рекламата?
Няма търпение за училище вече, ама наистина й липсват децата.....
Днес я заведох за 1ви ден в занималнята й ( тя ходи на частна занималня и направо със затаен дъх там да си види някои от съучениците и да са заедно)
За разлика от сестра й, която отиде на ДГ, сутринта с огромна истерия отиде, чак още ми треперят коленете... мрази тези сборни групи.... пък и 1ви ден днес, абе беше ужас... Confused Confused

# 168
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Здравейте,
Аз лично подвързвам в кв. Чайка, бл. 27, но сигурно има и на други места.

# 169
  • Мнения: 3 961
Какви тетрадки сте купили? Баба ѝ е купила с широки редове и с малки квадратчета, ама аз си мисля, че вече няма да пишат в малките квадратчета.

# 170
  • Мнения: 762
Никакви тетрадки не сме купували...скицник, химикалки,лепило, сив молив, линия, триъгълник,транспортир и пергел(те не са необходими....ама искаше) и етикети. Останалото след родителската.....не знам какво ще искат.

# 171
  • София
  • Мнения: 5 953
Купихме с широки редове повече бройки и да речем 4-5 тетрадки с малки квадратчета. Пак да кажа, че списък за пазаруване на материали от Г-жата нямаме, купихме на посоки , пък ще видим. Thinking

# 172
  • София
  • Мнения: 12 374
Нищо не сме купували още за даскалото. Като се върнем от море, тогава. Уф, толкова не ми се мотае из книжарниците за бумаги, че няма накъде просто.

# 173
  • Мнения: 2 156
Децата въобще не са писали в малките квадратчета. Изчаквам какво ще каже за това учителката, а от тетрадките са взела само с широки редове.

# 174
  • София
  • Мнения: 2 307
Здравейте, надявам се, приемате една баба в темата. Досега само четях,пишеше майката, но тъй като аз завеждам учебната дейност, бях повишена и в отговорник за връзките с обществеността Laughing
Да отчета нашия юнак. От задължителната литература не е прочел три книги - два от романите на Кестнер и Пипи, тя не върви нито с къси, нито с дълги чорапчета. Явно няма да ги прочете, някакви други книги е хванал, сега е на вълна мистерии.
Тетрадките ще бъдат само с широки редове и то  доста дебели, според мен, по 80 стр. Купени са 5-6 тетрадки, линийки и разни други дреболии. Чакаме учебниците и тогава се захващаме с подвързване, а той  с надписване на етикети. Почерка нещо го е поразкривил, но каквото надпише, това ще чете през годината. 

# 175
  • София
  • Мнения: 5 953
Добре дошла на бабата.  Да си пожелаем и някой татко накрая да се включи.  😊

# 176
  • Sofia
  • Мнения: 4 395
Ние вчера освободихме шкафчето и прегледахме с какви тетрадки разполагаме. Не е прочела нищо от задължителната литераура. Прочете само "Лютата лелка". Правили сме по някоя и друга страничка от един сборник за упражнение през ваканцията.
Вече ѝ се ходи на училище, което е добре Wink

# 177
  • Пловдив
  • Мнения: 553
Да дам отчет и аз! Прочел е две книги от списъка-Карлсон и Пинокио. Всичко друго е стихотворения и приказки. Сега чете от време на време Елисавета Багряна. Попълва тук-там в едни помагала, които смело съм накупила за ваканцията, но които ще останат явно за братовчедите му догодина...Надцених се аз, след седмокласната одисея с баткото, цяло лято не погледнах третокласника...нямах никакво желание. Сега тези две седмици ударно съм му дала да преговаря.

# 178
  • Мнения: 11 568
Хич не ми се говори за четене и книги. ooooh! Ако не беше моето дете много щях да се възмущавам. JoyПрочете две дебели, една с басни / може ли във всяка басня да се говори за убийство, много съм възмутена/ и още две тънки. Дневникът не го е започвал още, за смятане- твърдо не.
Сега в понеделник ни е РС, след това ще купувам тетрадки и подвързвам учебници. Можело всякак, само да не е спираловидно.
Проблемното дете е преместено в друго училище.
Мисля да го местя след четвърти клас в друго училище, баща му май и той е съгласен, да доживеем дотогава.

Добре дощла на бабата! Мнооого ги глезите тези внучета. Grinning Това в кръга на шегата, да не се обидиш. Hug

# 179
  • Мнения: 2 558
Аз купувам тетрадки с макс 60 листа, за да не тежат. 🙄

Чудя се и аз за математиката какви тетрадки да купувам 🤔

Общи условия

Активация на акаунт