Гореща последна седмица за юни, носи добри новини само(26.06-02.07)

  • 2 381
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Леа Hug Hug Hug, съжалявам, че си имала проблеми.
дано да са изгорили всичко и да не рецидивира!
И горе главата!

# 16
  • Мнения: 553
Iramira, съжалявам  Sad. Дано след изгарянето всичко да е наред  Praynig. Ще ти стискам палци  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Лея, съжалявам за проблемите  Sad. Дано все пак чудото да стане и да не се налага повече никакво лечение  Praynig Praynig Praynig

Мен повече ме притеснява резултатът, отколкото самата процедура. А и като прочетох "малко вероятните" усложнения ми настръхна косата честно казано  Sad. Ами и аз като Лея ща кажа: повече никакви хормони след процедурата, пък каквото ще да става  Close

# 17
  • Мнения: 1 951
Мерси за хубавите пожелания момичета   bouquet

Ва, важното е че има някакво подобрение.

Ирамира и Леа, горе главите и дано всичко се нареди  Praynig

Копринкова, аз точно миналата година по това време правих хистероскопия: да те успокоя, нито усетих нещо, нито ме боля  Peace Ще стискам палци за теб. Казаха ли колко ще те държатв болницата? Ме не ме изписаха на следващия ден.

# 18
  • Мнения: 1 320
И аз съм тук.
Момичета, на всички ви желая успех и само хубави емоции-днес не съм в състояние да ви изброявам поименно. Няма ми главата-снощи ми почина котката, почти не съм спала и съм много тъжна. Cry

# 19
  • Мнения: 2 381
Момиче, съжалявам. Надявам се това да е последната ти негативна емоция   bouquet

. За пръв път ще водя и мъжа си на гинекологичен преглед с мене (т.е. не него ще преглеждат, а мене  Laughing). Малко ще ми е притеснено  Embarassed

Браво Гризката Simple Smile За валса са нужни двама. Мъжете трявба да знаят през какво минаваме. Още повече да знаят какво предстои и да бъдат запознати с целия процес..

За прегледа не се притеснявай. Те са толкова притеснени, че не знаят на кой свят се намират Simple Smile

# 20
  • Мнения: 415
Момиче, много, много съжелявам  Cry Много трудно се превъзмогва такава загуба. Дано усещаш нашата подкрепа  Hug
Леа, той диферелинът си е гаден. Добрата новина е, че после бързо се възстановяваш и поне при мен още след първия цикъл спряха топлите вълнички и другите съпътстващи "екстри"  Mr. Green Стискам палци всичко да е ок  fingerscrossed

# 21
  • Мнения: 1 951
Момиче, много съжалявам, знам колко тъжно, аз много плаках когато нашата котка почина преди няколко години  Hug

Гризка, ние като правихме едната инсеминация н моя мъж му предложиха да остане вътре, но той категорично отказа  Laughing Като нищо и твоя да се уплаши  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 320
Благодаря ви за куража!

# 23
  • Мнения: 7 716
Хайде, започнах стимулация с мерионал. Стискайте палци. Laughing
Имам си други грижи и хич не го приемам насериозно. Laughing
В добро настроение и с надежди за успех съм. Laughing

# 24
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Лали  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fertilization
Момиче, съжалявам за котаната Cry

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Лали успех newsm10
pkoprinkova  стискам ти палци резултатите да са O.K.  newsm74

lea съжалявам Hug, но сега не мисли за "евентуални проблеми" с ендометриозата.  Мисли за бебе - това е по-доброто лечение newsm53.
Защо не опиташ инвитро вместо Диферелин

Гризка, не се притеснявай, мъжете го преживяват (имам в предвид гин. преглед). Може би ти се притесняваш повече от него за това. Споко

Момиче, съжалявам за котето Hug

На всички чакащи (или нечакащи)  fingerscrossed
На мен тази седмица ми е кошмарна   341uu, но няма да ви обременявам със служебни проблеми.
Чакам си чинно лелката към края на седмицата  и почвам стимулации с меногон за инсе. Дано от там поне светне малко  Praynig
Успешна седмица (или това което остана от нея  newsm78).
Вече искам да е петък  #Milti ukliam1

# 26
  • Мнения: 415
Лали, имаш много  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed от мен!
Тини, дано да отпаднат служебните проблеми, за да си спокойна за инсето. Ще стискам палци и на тебе.

Аз вече няма търпение  Sad Много ми се иска да знам какво ми е положението и да имам план за действие. Но ще ми се наложи да почакам още две седмици. Надявам се тогава вече да имам яснота.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 272
Момиче, съжалявам за  котенцето. Дано не се е мъчило много, милото.
Лали, успех с мерионала!
Тини, не смятам да стигам до инвитро. А и при напълно проходими тръби и много добра спермограма, не мисля, че е удачно. Ако нищо не стане, ще си остана с едно дете. Sad А пък снощи пак сънувах едно много сладко момиченце. Държах го за ръчичка и му казвах, че с тази рокличка прилича на принцеса Flutter дано да съм сънувала моята принцеска или някоя от вас скоро да се похвали!

# 28
  • Мнения: 740
Момиче, съжалявам за котенцето - и аз си имам писанка и чудесно те разбирам:(
На всички в стимулация - успех и стискам палци !
На мен ми предстои среща с лекаря за уточняване на подробностите около предстоящата инсеминация.Тъпото е, че овуто ми ще съвпадне с отпуската на лекаря и май ще отложим за август Sad Пък то нали  и от първия път рядко ставало ...

# 29
  • Мнения: 1 320
Лали, стискаме здраво!

Сима, успех и на теб!

Общи условия

Активация на акаунт