Излизат ли татковците навън с децата

  • 4 382
  • 104
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 668
Моят мъж работи на смени и има доста свободно време , като почти изцяло го прекарва със синът ни . Излизат в градинките , води го на люлки и т.н.  Laughing
Даже може да се каже , че понякога прекалява , защото дори и когато имаме възможност да излезем сами , той пак настоява да вземем и малкия !

# 16
  • София
  • Мнения: 8 282
Да излиза, но не сяда на кафе или на едно място (площадката), обикновенно се разхждат.
Но в събота и неделя, обикновенно пак сме на разходката 2мата с малчо, а тати си чете весника и чисти в къщи Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 125
И нашия татко излиза с дребния, но предпочита и аз да ги придружавам Thinking

# 18
  • София
  • Мнения: 4 867
при нас го няма понятието "да изведеш децата", та май не мога да отговоря съвсем коректно...

ако е за игра навън - децата най-често играят на двора.
ако е за разходка - излизаме всички заедно (често виктория и баща й се придвижват с мотора, а ние с габа сме с колата). и чистим пак всички заедно преди или след излизането.
иначе ако ги оставя сами да решават, двамата с виктория все си намират къде да ходят с мотора.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 999
Излизат уж... но бившия явно предпочита и аз  да съм с тях, което аз не желая. В края на краищата защо се разделихме, като ще излизаме заедно сега  newsm78?

Иначе ходят заедно в София ленд главно.

# 20
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
     Нашият татко много обича да излиза с малката,но аз рядко ги оставям сами.   Като излезем ми взима количката и мнооого гордо я бута из квартала. newsm47

# 21
  • Мнения: 527
Само ако и аз съм с тях, все се измъква, че малкия бил прекалено малък. Да проходил и тогава, но и тогава се съмнявам.

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не. У нас играят на терасата (голяма почти колкото детска площадка). Ако отиваме на разходка- излизаме всички. Иначе бабите им ги извеждат.

# 23
  • Мнения: 2 040
Сам с детето - рядко, но се е случвало де ... почти винаги съм и аз с тях  ...  Peace

# 24
Когато съм твърде изморена за излизане, връчвам децата на нашия татко и те излизат, а аз оставам да си почина. Какви ги вършат тримата мъже хич и не искам да зная Mr. Green Факт е, че малкият се връща доволен и наспан в количката, а баткото се е наиграл Mr. Green Е, таткото изглежда малко поизмъчен понякога, но нали за това е татко Wink

# 25
  • Мнения: 8 917
Сам - не, но с нас - винаги Mr. Green Peace

# 26
  • Мнения: 1 937
при нас го няма понятието "да изведеш децата", та май не мога да отговоря съвсем коректно...

ако е за игра навън - децата най-често играят на двора.
ако е за разходка - излизаме всички заедно (често виктория и баща й се придвижват с мотора, а ние с габа сме с колата). и чистим пак всички заедно преди или след излизането.
иначе ако ги оставя сами да решават, двамата с виктория все си намират къде да ходят с мотора.

И при нас е така! Без мотора!  Grinning
Недоумявам -  подобно на Lennie !

# 27
  • Мнения: 5 255
Целенасочено двамата на разходка - НЕ.
Без мен не мърдат  Mr. Green.
Инцидентно - ДА - предимно до магазина  Grinning.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 352
За недоумяващите да поясня - ние нямаме двор, нито площадка пред блока. Излизането на децата навън става само и единствено в присъствието на родител, тъй като за да се стигне до мястото за игра се пресичат улици и т.н.

# 29
  • София
  • Мнения: 344
Повече от година вече (дъщеря ми е на 1 г.9 м.) предимно баща й я разхожда.

Общи условия

Активация на акаунт